Полезни Wordpress добавки

От: Полезни Wordpress добавки

ползвам тая чудесия отскоро и има ли плъгин чрез който публикациите да не излизат целите, а да излизат 10на реда и отдолу прочети повече
 
От: Полезни Wordpress добавки

ползвам тая чудесия отскоро и има ли плъгин чрез който публикациите да не излизат целите, а да излизат 10на реда и отдолу прочети повече

тази опция сие е вградена
more_button1.png


повече инфо:

http://en.support.wordpress.com/splitting-content/more-tag/
 
От: Полезни Wordpress добавки

благодарско, това ме устройва и мога да си решавам на кой ред и колко да остане скрито, побългарих го но при отваряне отива в края на статията, нещо да съм изтървал
 
От: Полезни Wordpress добавки

как да променя линковете да са нофолоу и обратното в сорс кода на тази проклетия
 
От: Полезни Wordpress добавки

това съм го качил но с нищо не ми помага
 
От: Полезни Wordpress добавки

явно с добавки не става, къде могат да се намерят изходящите връзки, в смисъл ако се отворят с редактора да се променят техните кодове от но на до, нямам опит с този тип сайтове и нещо ме мъчи
 
От: Полезни Wordpress добавки

явно с добавки не става, къде могат да се намерят изходящите връзки, в смисъл ако се отворят с редактора да се променят техните кодове от но на до, нямам опит с този тип сайтове и нещо ме мъчи


<a href="http://www.example.com/" rel="nofollow">Link text</a>

в редактора кликваш на HTML и редактираш ръчно...
ако пък ти се нала много често - търси плъгин
 
От: Полезни Wordpress добавки

Има ли плъгин за брояч на оставащо време - във всеки пост да поставям такъв и разбира се за всеки времето ще е различно
надява се сте ме разбирали какво търся :D
 
От: Полезни Wordpress добавки

Има ли плъгин за брояч на оставащо време - във всеки пост да поставям такъв и разбира се за всеки времето ще е различно
надява се сте ме разбирали какво търся :D

Може би търсиш това.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Търся plugin или widget или друго за регистрация,логване,забравена парола.
Да може да се постави в sidebar и да работи.
Пробвах над 15 плъгина,но или са само за логване или не работят добре.
Благодаря предварително
 
От: Полезни Wordpress добавки

Търся plugin или widget или друго за регистрация,логване,забравена парола.
Да може да се постави в sidebar и да работи.
Пробвах над 15 плъгина,но или са само за логване или не работят добре.
Благодаря предварително
Пробва ли този плъгин?
 
От: Полезни Wordpress добавки

Интересувам се от плъгин, които да маскирва изходящите линкове ... примерно вместо изходящият линк да изглежда така: http://abv.bg, да изглежда по този начин: moqtdomain.com/out/neshtosi Надявам се че ме разбрахте :p Пробвах 6-5 плъгина, само един предлагаше такова нещо но беше някаква стара версия и не работеше както трябва.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Интересувам се от плъгин, които да маскирва изходящите линкове ... примерно вместо изходящият линк да изглежда така: http://abv.bg, да изглежда по този начин: moqtdomain.com/out/neshtosi Надявам се че ме разбрахте :p Пробвах 6-5 плъгина, само един предлагаше такова нещо но беше някаква стара версия и не работеше както трябва.

1 или 2?

Все един от двата ще ти свърши работа. Не знам кой си пробвал.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Здравейте, от скоро съм във форума, разгледах и прочетох доста теми, като цяло доста полезни.
Интересувам се от плъгин който да праща различни постове в различни страници. Понеже знаете по дефулт постовете отиват в определена страница или по категория.
WP 3.5.1, Пробвах с плъгина на Ivycat (Posts in Page) но нещо не ме устройва, показва ми само заглавието на поста като линк в страницата, без съдържание.

Благодаря!
 
От: От: Полезни Wordpress добавки

Здравейте, от скоро съм във форума, разгледах и прочетох доста теми, като цяло доста полезни.
Интересувам се от плъгин който да праща различни постове в различни страници. Понеже знаете по дефулт постовете отиват в определена страница или по категория.
WP 3.5.1, Пробвах с плъгина на Ivycat (Posts in Page) но нещо не ме устройва, показва ми само заглавието на поста като линк в страницата, без съдържание.

Благодаря!

Този например?
 

Горе