Полезни Wordpress добавки

От: Полезни Wordpress добавки

Трябва ми добавка за wp, която да ми изкарва някои продукти от магазин на Open Cart в страничната лента, ако може да е работеща, идеи? :D
 
От: Полезни Wordpress добавки

Първото го бях пробвал, но нещо не ми изкарваше информация, при теб работи ли?
 
От: Полезни Wordpress добавки

Преди го бях тествал и нямаше проблеми, сега не знам как е, би трябвало да работи :)
 
От: Полезни Wordpress добавки

Не определено не работи нещо, мислих че е от версията на УП, ъпдейтнах до последна, но пак не става, данните са точни, но просто не извежда никаква информация. Заместих го като си направих слайдшоу със снимки и линкове към продуктите. :)
 
От: Полезни Wordpress добавки

Някой може ли да ми препоръча плъгин за Wordpress, който да забранява достъпа на потребителите до админ панела? Имам предвид след като се регистрират да имат достъп само за редактиране на техния профил и да не виждат нищо друго във сайта, никакви менюта и информация друга?

Благодаря предварително.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Колеги,
наистина съм много доволен от Wordpress. Много лесно и гъвкаво управление.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Чудесна колекция от полезни добавки. Благодаря за синтезираната информация. :clap:
Работя основно с Wordpress, но нещо ново като инфо никога не е излишно.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Имам последна версия на Гравити Формс с девиелопър лиценз. Това е най-добрия WP плъгин за създаване на форми и не само, има много големи възможности особено ако му сложите някои от наличните многобройни добавки. Който се занимава с WP активно го знае със сигурност, ако не потърсете.
Ако някой го иска пишете на лични ще ви пратя файла и ключа.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Моля, препоръчайте ми captcha, но плъгина да има опция и за формата за контакт. Безплатен.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Имам последна версия на Гравити Формс с девиелопър лиценз. Това е най-добрия WP плъгин за създаване на форми и не само, има много големи възможности особено ако му сложите някои от наличните многобройни добавки. Който се занимава с WP активно го знае със сигурност, ако не потърсете.
Ако някой го иска пишете на лични ще ви пратя файла и ключа.

Малко позакъсняло: благодаря за файла!
 
От: Полезни Wordpress добавки

Търся плугин, който да отваря снимките в попъп прозорец в който мога да монтирам допълнително хтмл код - реклами и текст.
защото при фейсбокс и подобни които отварят снимката почти нищо не може да се направи.
 
От: Полезни Wordpress добавки

Аз пък търся начин да поставя дискретен линк към източника под снимките в постовете, с възможност за корекция на шрифта и позициониране - пример.
Изчетох нета и не открих как да го направя. Някой?
 
От: От: Полезни Wordpress добавки

Аз пък търся начин да поставя дискретен линк към източника под снимките в постовете, с възможност за корекция на шрифта и позициониране - пример.
Изчетох нета и не открих как да го направя. Някой?
Слагай ги като caption, и си стилизирай нещата чрез css.

http://codex.wordpress.org/Caption_Shortcode

и си редактираш css-a за .wp-caption

https://codex.wordpress.org/CSS

Може и през редактора да го правиш, сам ще ти напише шорткода
wp-caption.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Полезни Wordpress добавки

Слагай ги като caption, и си стилизирай нещата чрез css.

http://codex.wordpress.org/Caption_Shortcode

и си редактираш css-a за .wp-caption

https://codex.wordpress.org/CSS

Може и през редактора да го правиш, сам ще ти напише шорткода
Виж файлът 9549

Благодаря ти. Засега успях да премахна рамката, която captions създават, както и фона. Мога да ги подравнявам наляво и надясно, но не успях да намеря тази част от кода, в която да променя размера на шрифта. Би трябвало да е тук:

.wp-caption p.wp-caption-text {
font-size: 11px;
<--- този ред
line-height: 17px;
margin: 0;
padding: 0 4px 5px;


Но в темата ми, същия блок изглежда така:

.wp-caption-text { margin-bottom: 0 }
dl {


"Може и през редактора да го правиш, сам ще ти напише шорткода." - това не го разбрах.
 

Горе