Ползвате ли мобилен интернет?

Ползвате ли мобилен интернет?

  • Използвам активно на по-голям план от минималния

    Votes: 37 42.5%
  • Използвам от време на време на минимален план

    Votes: 34 39.1%
  • Не използвам, но смятам в бъдеще да ползвам

    Votes: 11 12.6%
  • Не използвам и Не смятам в бъдеще да използвам

    Votes: 5 5.7%

  • Общо гласове
    87
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Не трябва ли да има анкета, че да гласуваме в нея? :)
А иначе, аз имам 3G флашка, за да съм независим от основния доставчик и спиранията на ток. Каквото и да стане все ще имам нет, поне докато не свърши батерията на лаптопа.
 
Аз лично ползвам 4г и 3 г планове да видим колко още ще се включат...

бих гледал реклами от конкуретни понеже мразя договори гледам да нямам дългосрочни за да мога да сменям към по атрактивни оферти...
 
Re: От: Ползвате ли мобилен интернет?

Не трябва ли да има анкета, че да гласуваме в нея? :)
А иначе, аз имам 3G флашка, за да съм независим от основния доставчик и спиранията на ток. Каквото и да стане все ще имам нет, поне докато не свърши батерията на лаптопа.

да добавях въпросите в анкетата че те се добавят след като натиснеш продължи...
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Използвам активно на Мтел и Виваком - най-големите планове. Мога да пиша критики с часове, но неоспорим факт е, че в критични ситуации са ме спасявали и двата доставчика.
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Не използвам, но не е като да ке искам. Просто съм на такива планове, които го позволяват. Едната на Виваком ми е в група с още хиляди други и само на мен да ми добавят, няма как. Другата ми е предплатена на Глобул и там няма схема или поне не ми намират решение. Бих ползвал и то ако може неограничен. И кой форум не става за реклама? :)
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Нет сърфъра ме предизвика като написа че форума не ставал за рекламиране на нищо

та такам да видим кой как ще гласува

Пак не си прочел :)
Пишещите във форума не са таргет група на рекламите по ТВ, нищо общо със самия форум :)
Иначе използвам на среден план с 512мб и много бързо ми свършват и после скоростта става леле мале :)
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Пак не си прочел :)
Пишещите във форума не са таргет група на рекламите по ТВ, нищо общо със самия форум :)
Иначе използвам на среден план с 512мб и много бързо ми свършват и после скоростта става леле мале :)

Всеки, който има малко мозък не е таргет на БТВ. Всичко друго му е все едно. :)
 
Re: От: Ползвате ли мобилен интернет?

Пак не си прочел :)
Пишещите във форума не са таргет група на рекламите по ТВ, нищо общо със самия форум :)
Иначе използвам на среден план с 512мб и много бързо ми свършват и после скоростта става леле мале :)

Аз леко те хейтнах в темата за бтв и булсат :)

е за мобилен нет става :) а те операторите са от топ рекламиращите и точно смартфони и таблети с нет въртят тази година

(след това са лекарствата ама тук сме малки повечето за простамол и другите за самолета... макар че тези за настинка може)


офтопик:
на глобул има доплащане за бърз нет смс за лев и петдесет за още 100 мб на малките планове и 200 мб за 1,50 на големите ...

и наче аз правя по над 100 гб мобилен нет на 4г основен доставчик ми е :)
 
От: Re: От: Ползвате ли мобилен интернет?

е за мобилен нет става :) а те операторите са от топ рекламиращите и точно смартфони и таблети с нет въртят тази година

(след това са лекарствата ама тук сме малки повечето за простамол и другите за самолета... макар че тези за настинка може)


офтопик:
на глобул има доплащане за бърз нет смс за лев и петдесет за още 100 мб на малките планове и 200 мб за 1,50 на големите ...

и наче аз правя по над 100 гб мобилен нет на 4г основен доставчик ми е :)
Макс телеком не е 4g :)
И аз бях една година на тях.
 
Re: От: Re: От: Ползвате ли мобилен интернет?

Макс телеком не е 4g :)
И аз бях една година на тях.

точно 4 г e което е 4 поколение мобилна мрежа http://www.wimax.com

logo.png
 
От: Re: От: Re: От: Ползвате ли мобилен интернет?

точно 4 г e което е 4 поколение мобилна мрежа http://www.wimax.com

logo.png

Точно 4г не е :)
http://en.wikipedia.org/wiki/4G
Реално не е 4g :)
Повече от 3g, но дачел от 4g
А това което макс телекон предлагат пък няма да го коментирам, през mtel съм постигал над 22mbps :)

Чакай да си го pastena и тука:

Мобилен интернет ползвам от 2000 година, имах siemens m35 с wap, даже на телефона ми имам 3 номера - един за факс и за данни, защото тогава нямаше 3g и други такива, беше csd, нямаше и GPRS. Имах и едно pocket pc casio em 505 с windows и цветен екран и го свързвах със следващия ми телефон siemens s35 с infrared, защото тогава и bluetooth нямаше и имах мобилен интернет навсякъде, а ти тогава си си избирал dial up за вкъщи - евала )) Тогава бях 8 клас . Тогава да не ти казвам колко хора имаха PDA или пък колко знаеха какво е мобилен интернет.
 
аз ти отговирх там :)

значи точно 4г си е само че има два стандарта вимакс и лте като CD +R и CD -(минус) R са два различни стандарта ама записвачката ти го поддържа всичките а никой не обръща внимание какви дискове си купува всички стават
 
От: Re: Ползвате ли мобилен интернет?

аз ти отговирх там :)

значи точно 4г си е само че има два стандарта вимакс и лте като CD +R и CD -(минус) R са два различни стандарта ама записвачката ти го поддържа всичките а никой не обръща внимание какви дискове си купува всички стават
Прочети статията във викито де :)
Скоростите на 4g на wimax са по-ниски от тези на 3g на мтел, защото те lte още не са пуснали за използване.
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Аз използвам 3g флашка на вива и досега не съм имала проблеми, когато съм я използвала. Използвам я минимум 2 дена в седмицата.
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Взех си мобилен от мтел още на втория ден след като го пуснаха. В началото беше малко тегаво ама с времето пуснаха по-добри планове.
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

И аз съм като @Test имам едина 3g флашка като резервен вариант. И като се наложи да пътувам я ползвам, но пак ми се явява резервен вариант.
 
От: Ползвате ли мобилен интернет?

Взех си мобилен от мтел още на втория ден след като го пуснаха. В началото беше малко тегаво ама с времето пуснаха по-добри планове.

Кой е бил този втори ден? :)
 
Re: От: Re: Ползвате ли мобилен интернет?

Прочети статията във викито де :)
Скоростите на 4g на wimax са по-ниски от тези на 3g на мтел, защото те lte още не са пуснали за използване.

лте е друг стандарт за 4г вимакс също е 4 г за съжаление мтел и 100 гб трафик е много скъп кеф :)
 

Горе