Положението по пътищата

И още един:

20150905_sltkbgewwa(1).jpg
 
От: Положението по пътищата

Няма какво да се коментира, пълно с кретени и нещастници. Твърдо за високи глоби за всяко провинение да му се избият зъбите на бедния българин да видим ще се играе ли по тъча.

https://www.facebook.com/kalini2/videos/vb.100000218646569/1164484416902169/?type=2&theater

Терминатор + татос = безсмъртен !!!
 
Последно редактирано:
Руснаците карат с видео регистратори заради застраховките и имат много клипчета в тубата 18+ е желателно

ето как си патиш от тарикатлък затова умната не русата излгедайте поне един епипзод

[video=youtube_share;qUExTV9mrow]https://youtu.be/qUExTV9mrow?t=3m19s[/video]

https://youtu.be/qUExTV9mrow?t=3m19s
 
От: Положението по пътищата

0000117747-middle.jpg

0000117748-middle.jpg

0000117750-middle.jpg


Линейка заседна на "зелените релси" на Руски паметник

Не, за това не е виновна кметицата, а слабоумни шофьор на линейката. ОБАЧЕ, свинщини стават, защото няма наказания за олигофрените. Според вас, как ще бъде наказан въпросния малоумник?

язък за хубавата тревица! Но нищо, не е голям проблем. Другия път шофьора на линейката да гледа къде кара :) нямаше да има проблем ако тревата е изкуствена, но нали искаме да сме "зелени" :oops:

"по-бързо решихме да минем оттук" - тревата ли е виновна? в 01.30 часа през нощта ще минават през тревата за по-бързо?!?

"Избутването е продължило близо час." - :shock: :shock: :shock: трябваше да извикат трамвай да я издърпа :mrgreen:
 
От: Положението по пътищата

Типичната олигофрения. Не могат ли да го оправят? Интересно ми е дали на вандала е съставен акт и кой ще плати тая поразия.
 
Re: От: Положението по пътищата

Типичната олигофрения. Не могат ли да го оправят? Интересно ми е дали на вандала е съставен акт и кой ще плати тая поразия.

Това е от линейката, предишните двама не знам дали са глобени, но по-вероятно не са. :) Свинска история човек. Днес като чаках на светофара с другите "балъци" (явно сме балъци, защото има по-умни от нас - трета лента по трамвайните линии) минаха 4ма кретена. И си викам гледай за една минута едни бързи 200 лева, по 50 лева от водач. Якият бизнес човек. :) Ама нашите момчета или ядат някъде банички (US-ките понички) или ритат някой клошар някъде. :)
 
От: Положението по пътищата

А де. Ако сложат там една патрулка ще избият месечните разходи за един ден. Тотално безхаберие цари в тая държава.
 
Re: От: Положението по пътищата

А де. Ако сложат там една патрулка ще избият месечните разходи за един ден. Тотално безхаберие цари в тая държава.

Аз лично се издразних, защото много претендират, че взимат мерки, а реално нищо не се прави. От утре е едно и също. Не само безхаберие, а някакво самоунищожение. Хваниго пък вземи му там 50 лева и да го видим какво е дупе. Ще разкаже на масата на другите малоумници, ще стане звездата на вечерта и утре пак като му вземат 50 лева, защото пак да има история, не може да се оплаква само за кредита си....и кофти шефа си. :) И така докато не фалира, после има актеча, след това крайната фраза е да се обърне някъде по таван и да метне и той един гюбек. :) А след това....това:

8344636J.jpg
 
От: Положението по пътищата

Не снимах, но какво се случи в неделя, по магистрала Тракия посока Бургас-София, на около 50 километра след Бургас, карам си колата със 140 и настигам камион, в един момент някакъв олигофрен не настига и почва да ми светка от зад, гледам че в колата са няколко пикльовци и все пак виках "Хууво, ще мръдна", чуквам мигача преди да отмина камиона и в този момент идиота го виждам как ме минава от дясно, метър преди да се удари в камиона от пред, рязко върти волана и пак се озовава в лява лента, естествено свирки, светкания - никакво внимание, аз също мога да карам с 200, колата позволява...но как и да е, в далечината виждам как тоя идиот продължава с зигзаг образният си начин на каране...След 5 километра го гледам от страни на магистралата с колелата на обратно (търсих в нета новина по случая но не открих, ако някой има инфо да го сподели), значи ще си сложа някаква HD камера да ги снимам тея педали, баси малоумната работа.
 
От: Положението по пътищата

Току що излъчиха в сутрешния блок на Нова видео от нашенска магистрала със същия сценарий, който описваш. Явно става въпрос за същия джигит.
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Поредния пример за неадекватността на @redrum:

Интересно ми е дали на вандала е съставен акт

Това е от линейката

защо не спреш да се излагаш? очакваше никой да не отбележи грешката която допусна.
Ти сам каза, че шофьора на линейката трябва да бъде наказан - аз съм на същото мнение. Фурнаджийка лопата си. Когато е в твоя изгода...
същото стана и когато каза, че преди да изберат фандъкова за кмет никой не е знаел за нея... (даже май се беше обзаложил :mrgreen:)

п.п. вече никой не говори за това дали тревата е издържала и не е ли хубаво. Сега по-големия проблем е защо не са оправили коловозите от линейката... малоумна работа. Винаги ще се намери по какво да се плюе.
 
От: Положението по пътищата

Ти си слабоумен и те тресат някакви комплекси. Нали аз пуснах, че е от линейка бе. Пречи ли шофьорът на линейката да е вандал? Ти си завършен дебил, сериозно, потърси лекаска помощ. Разбира се, че вече сме преминали на следващия проблем с тревата, а той е че след като дебилният шофьор на линейката е издълбал коловози, никой не ги оправя. Това нормално ли е? И колко още искаш да коментираме дали тревата се е хванала или не? Кое не ти е ясно. Честно, малката ми дъщеря схваща по-бързо от теб.
 
Re: От: Положението по пътищата

Току що излъчиха в сутрешния блок на Нова видео от нашенска магистрала със същия сценарий, който описваш. Явно става въпрос за същия джигит.

Дайте линкче, нещо. Видях само репортажите как някакъв мото-бабаид с мотор блъснал някакви деца на тротоар, и някаква бричка да кара в насрещното в магистралата. Не видях този кретен, който се е обърнал по таван. Както писах по-горе няколко дни минаха от другите инциденти и пак същото. Не знам какви кампании, мерси и законови промени е имало, но явно безрезултатни какво винаги. Моите приятели гледат все повече към някакви тежки машини, за да не може някой да ги отрепе на пътя. И какъв педал недоклатен трябва да си, за да караш с 200 км/ч около хора, които просто искат да се придвижат и да стигнат живи до крайната точка. Отиди на полигон, където няма никой и ако искаш гушни една метанова бутилка и се забий с 300 км/ч в някое дърво, никой няма да има нищо против. Но това да се прави около хора клони към това да стреляш с автомат в стая с хора със затворени очи.
 
От: От: Положението по пътищата

Ти си слабоумен и те тресат някакви комплекси. Нали аз пуснах, че е от линейка бе. Пречи ли шофьорът на линейката да е вандал? Ти си завършен дебил, сериозно, потърси лекаска помощ. Разбира се, че вече сме преминали на следващия проблем с тревата, а той е че след като дебилният шофьор на линейката е издълбал коловози, никой не ги оправя. Това нормално ли е? И колко още искаш да коментираме дали тревата се е хванала или не? Кое не ти е ясно. Честно, малката ми дъщеря схваща по-бързо от теб.

1. @Blinky също не те е разбрал, щом се е наложило да ти пояснява, че е от линейката. Не ме интересува какво си качвал и КРАЛ (защото снимките не са твоя собственост). В момента коментираме снимката която е качил @Blinky - ти също коментираш нея и Blinky специално за теб като на малоумен трябваше да ти пояснява, че е сниман проблема породен от линейката.

2. Ако си спомняш, преди няколко седмици каза, че ще снимаш тревата. Още не си го направил - а мина на следващия проблем. Ще го оправят, ти искаш това да стане на секундата - все едно е животозастрашаващо... Всички знаем, че в момента преувеличаваш, защото не искаш да признаеш, че тревата е ПЕРФЕКТНА.

3. "Пречи ли шофьорът на линейката да е вандал?" - Да?!? Освен това не мисля, че е вандал. Просто не е съобразил или предвидил.
 
Мерси много. Да, идиот изглежда момчето. Тежка форма на кретенизъм. :)

А този на пешеходната назад е класик, абсолютен. Можели такива кретени, човек. Май всеки ще трябва да си сложи по една камера в колата, за да им ги ловим ние на полицията, защото тя милата за никъде не е. :) Дайте някакви камери тук, да погледнем. Аз съм навит да карам с такова нещо, после ще може и да си го осъдиш като пич. ;)
 
От: От: Положението по пътищата

2. Ако си спомняш, преди няколко седмици каза, че ще снимаш тревата. Още не си го направил - а мина на следващия проблем. Ще го оправят, ти искаш това да стане на секундата - все едно е животозастрашаващо... Всички знаем, че в момента преувеличаваш, защото не искаш да признаеш, че тревата е ПЕРФЕКТНА.

3. "Пречи ли шофьорът на линейката да е вандал?" - Да?!? Освен това не мисля, че е вандал. Просто не е съобразил или предвидил.

1. Измисли нещо по-умно ;)

2. Извинявай, че не живея, за да ти угаждам. Като зает човек, доста често забравям разни неща, които не са ми приоритетни. Снимка на тревата от 25 август:

20857269351_0836442947_b.jpg

Тревата е далеч от перфектна.

3. Шофьорът на линейката е малоумник, който умишлено е вандализирал обществена собственост. Ама не бил предвидил, ама не знам си кво - да си плаща глобата и другия път няма да минава от там.
 
Re: От: От: Положението по пътищата

1. @Blinky също не те е разбрал, щом се е наложило да ти пояснява, че е от линейката. Не ме интересува какво си качвал и КРАЛ (защото снимките не са твоя собственост). В момента коментираме снимката която е качил @Blinky - ти също коментираш нея и Blinky специално за теб като на малоумен трябваше да ти пояснява, че е сниман проблема породен от линейката.

Еее, бате, не правете това на спор от такъв мащаб. :) Ще кача и други, но да мине време да видя дали ще го оправят или ще се появят нови поразии. :) Реално пичовете от спешна помощ са бързали, но това реално не е много силен аргумент, за да минеш отгоре на нещо толкова податливо на прецакване. Все едно да минеш през стъкло със слон, да не говорим, че преди това валеше, за да се получи такава затъвация. Не се е искало много акъл. А тревата е ясно, че расте на почва, няма отдолу нещо много здраво като основа, за да ги издържи. ;)
 

Горе