Положението по пътищата

От: Re: От: От: Положението по пътищата

Еее, бате, не правете това на спор от такъв мащаб. :)
Колегата има някаква фобия към мен и ме преследва из целия форум. Не го приемай вътрешно :lol:
 
От: Re: От: От: Положението по пътищата

Ще кача и други
Няма нужда. Много добре се вижда от снимките с линейката колко добре е станала тревата. :wink:

Колегата има някаква фобия към мен и ме преследва из целия форум. Не го приемай вътрешно :lol:

не се изхвърляй толкова много :) далеч си от времето когато ще тръгна да те следя. Но тази тема е най-показателна за това, че можеш само да плюеш.
 
От: От: Re: От: От: Положението по пътищата

Няма нужда. Много добре се вижда от снимките с линейката колко добре е станала тревата. :wink:



не се изхвърляй толкова много :) далеч си от времето когато ще тръгна да те следя. Но тази тема е най-показателна за това, че можеш само да плюеш.
Май като ти пуснах снимка на тревата нищо не каза, а? На комсомолци като теб няма как да бъде обяснено, като на нормални хора. Вие на черното казвате бяло в името на партията ;)
 
От: От: Re: От: От: Положението по пътищата

Май като ти пуснах снимка на тревата нищо не каза, а? На комсомолци като теб няма как да бъде обяснено, като на нормални хора. Вие на черното казвате бяло в името на партията ;)

откъде я открадна този път? :)
Имаш проблеми с изказванията, затова прескачам фрапиращите.
Като например това: "Снимка на треваТА"
От снимката много добре се вижда, че този който я е правил е подчертал лошото. Всъщност целта на снимката е била именно това. При желание е могло да бъде снимано само останалата която и от тази снимка се вижда, че е в перфектно състояние.
Казано по друг начин: снимката открадната от теб НЕ показва общото състояние на "зелените релси".
Бъди жив и здрав и намали злобата :lol:
 
От: Положението по пътищата

Нямам проблем с никакви изказвания. На снимката ясно се вижда, че има проблем с тревата (както искаш я наричай). Нормално е, когато някой иска да снима и да информира обществото за някакъв проблем, да снима конкретния проблем, а не нещо друго :lol: Информацията за проблема черпя от фейсбук страницата - Спаси София. Сигурен съм, че момчетата нямат нищо против да им споделям снимките, които никога не съм твърдял, че са лично мои ;)
 
От: Положението по пътищата

Как ще коментираш, че една част от тревата е в добро състояние - а друга КЪМ МОМЕНТА в лошо?
Според теб когато се снимат "зелените релси" трябва да се акцентира на това, че в някакъв участък има временен проблем? все едно навсякъде е така и няма да се оправи...
Не казвай снимка на треваТА, а - "снимка на трева".
 
От: Положението по пътищата

Ако една част има проблем, значи изпълнението на целия проект има проблем. Ако някой ти сложи плочките в банята и на половината под са криви, ти какво ще си кажеш - е, какво толкова, нали в другата половина всичко е наред :lol: Проблемът няма да е временен, ако не го отстранят. Малко ще им е трудно обаче, след като проектът е сбъркан по дефолт.
 
От: Положението по пътищата

Ако бех шафйор на линейка и язе щех да мина по тривата,,, ако ши спася живот ти йебем тривата
Па и линеиките са ползуват с привилегията на спицялни мпс и минават и на чирвено и на зилено
Тревната настилка са оправя и на стадионите я ринат и след туй я опраят
Ама Норти е в цокъл
 
От: Положението по пътищата

Ако една част има проблем, значи изпълнението на целия проект има проблем.

Целия проект има проблем, след като по-голяма част от тревата е в идеално състояние. В това изказване няма никаква логика...
 
От: Положението по пътищата

Целия проект има проблем, след като по-голяма част от тревата е в идеално състояние. В това изказване няма никаква логика...

Стават грешки,,, и язе тъзи сутрин не можах си реша судокото
Бас държа чеса гообъркали, язе не грешя никогиш
 
От: Положението по пътищата

Целия проект има проблем, след като по-голяма част от тревата е в идеално състояние. В това изказване няма никаква логика...
Не по-голямата, а цялата част от тревата трябва да е в идеално състояние. За това плащаме.
 
Re: От: Положението по пътищата

Не по-голямата, а цялата част от тревата трябва да е в идеално състояние. За това плащаме.

Ние бате плащаме и за читава полиция, но в нас съм със СОД, така че загубена кауза е да получи това, за което си си платил тук от държавата и общината. :)
 
От: Положението по пътищата

За Сигнално Охранителна Техника (СОТ) винаги се е плащало, това не се покрива от данъците
,,, и пак не е гаранция ама айде
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Ние бате плащаме и за читава полиция, но в нас съм със СОД, така че загубена кауза е да получи това, за което си си платил тук от държавата и общината. :)

Идва в къщата ти да краде, хващаш го, напада те, отвръщаш му в защита и му чупиш крадливата ръчичка. После те съди за телесна повреда и неимуществени вреди, защото, цитирам действителен случай: "Видял, че свети и е отворено, влязал да наднике от любопитство, и психопата вътре го издебнал, и го набил и му счупил ръката". Кретенизъм отвсякъде. И не са виновни толкова тези, които ги хващат, а тези които ги пускат...
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Ние бате плащаме и за читава полиция, но в нас съм със СОД, така че загубена кауза е да получи това, за което си си платил тук от държавата и общината. :)
Ти се благодари, че не те пребиват регулярно по улицата ;)
 
От: Положението по пътищата

Не по-голямата, а цялата част от тревата трябва да е в идеално състояние. За това плащаме.

:mrgreen: С много големи изисквания си - това да не ти е изкуствена трева? Направо не те знам в реалния живот какъв човек си. Сигурно задминаваш Монк.
Разбира се, всички знаем как се изхвърляш и в действителност нямаш такива големи изисквания, но защо да не използваме форумите за нещо което в действителност го не можем.
Казваш, че си много зает - а в момента ставаме свидетели на това как пилееш времето си :oops:
 
Re: От: Re: От: Положението по пътищата

Ти се благодари, че не те пребиват регулярно по улицата ;)

Оставаше и това дъно да го ударим. Как ще ходя да работя после, за да си платя данъците? Нали трябва да дишам, за да снасям? :) Хахахах.

@vladko82, тук не говорим за саморазправа, сблъсък и самите крадци няма да искат да има. Ще се уверят дали има някой и тогава. Не ми се вярва на някой от тях толкова да им е писнал живота, защото в такъв сблъсък се стига до този момент. По-скоро говорех да отидеш някъде на почивка и да не се върнеш с изнесен апартамент. :) Това е. Което е пълен шит. Как може да плащаш за полиция, на охранителна фирма, и пак са не си сигурен, че няма да те думнат. :) И нека си го кажем в очите - контингента си един и същ и от районите си ги знаят. Така, че малко си обезверен тук. ;)
 
От: Положението по пътищата

@Блинки да не си ме игнорирал и да не виждаш какво пиша
Язе очаквах да ме баннеш, да не ринеш след мени :rolleyes:
 
От: От: Положението по пътищата

:mrgreen: С много големи изисквания си - това да не ти е изкуствена трева? Направо не те знам в реалния живот какъв човек си. Сигурно задминаваш Монк.
Разбира се, всички знаем как се изхвърляш и в действителност нямаш такива големи изисквания, но защо да не използваме форумите за нещо което в действителност го не можем.
Казваш, че си много зает - а в момента ставаме свидетели на това как пилееш времето си :oops:
Ти да не си ми жена, че ше ми държиш сметка? Пиша бързо, не се тревожи за времето ми.
 

Горе