Положението по пътищата

Re: От: Положението по пътищата

@Блинки да не си ме игнорирал и да не виждаш какво пиша
Язе очаквах да ме баннеш, да не ринеш след мени :rolleyes:

Не съм бе. Нали ти отговорих в темата за Хладилните чанти. :)
 
От: Положението по пътищата

Радвам се,,, довечера щи кажа Наздрави да не разваляме дисциплината :beer:
 
От: Положението по пътищата

твърде елементарен отговор за профила който искаш да си създадеш пред нас :(
Извинете, кои сте ВИЕ? :lol:
 
От: Положението по пътищата

@Норти, нещо са дразниш ама не знайш дали та сърби
 
От: Положението по пътищата

Твоите Съфорумци :?: нали пред тях се изхвърляш във виртуалното пространство?
Само ти ми пишеш и ми държиш сметка шизи :lol:

Стига си спамил и развонявал темата, знам че това ти е целта ;)
 
Първо ще шерна една страница, моля харесате я, защото доста се стараят хората в нея: https://www.facebook.com/spasisofia

След това и няколко извадки от нея, коментарите оставам на вас:

8347553B.jpg


8347554h.jpg
 
От: Положението по пътищата

Само ти ми пишеш и ми държиш сметка шизи :lol:

Не ти държа сметка :) просто отбелязах, че драсканията ти са в противоречие на описанието което оставяш за теб. Следователно поне половината неща са лъжа.
Да не ровя из темите за да ти вадя цитати как си се изхвърлял - бил "предприемач", "работи по 24 часа в денонощието", "губи си времето с безсмислени теми като тази" - опсс, това последното не си го казал. Констатация е. :lol:
 
От: Положението по пътищата

Абе колко струва тая трева, някой знае ли? Тука, във форума, нали имаше един колега дето се занимава с това. Беше казал, че тоя чим е доста скъп... Колко точно обаче!?
 
От: Положението по пътищата

Питай "спаси софия" :mrgreen: или по-точно ония - "зелени релси", нали е тяхна идеята. Защо от плюещите никой нищо не каза преди да се направят?

кога не се прави - защо не се прави
когато се прави - защо се прави

:D
 
Re: От: Положението по пътищата

Питай "спаси софия" :mrgreen: или по-точно ония - "зелени релси", нали е тяхна идеята. Защо от плюещите никой нищо не каза преди да се направят?

кога не се прави - защо не се прави
когато се прави - защо се прави

:D

Защото бате, надеждата в нас, че ще купят и направят нещо качествено явно отказва да умре. :) Имаш едно смотано кръгово и се чудиш колко смотан трябва да си, за да се засереш там. И както виждаме никога не ни "разочароват" в това отношение. Защо не се изписа нещо за това на черни връх към Драгалевци, защото стана бомба. Или това на Лъвов мост, макар че там кръгово и светофари. пак се ядва, добро е. Все някъде успяват, другаде направо пълен епик фейл. :)

@biaaro, 3 милиона бате.

Ресурс: segabg.com/article.php?id=755124
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Чесно ли толкова пари, ебах им мамицата долна. Е това да ревеш постоянно, че нямаш пари и да ги дадеш за трева е крайно шизофренично. Типично по нашенски... То да беше нещо трайно, то днес го има, утре го няма. Пък може и да са отделили едни кинти, че да се поддържа както трябва целогодишно.:wink:


Защото бате, надеждата в нас, че ще купят и направят нещо качествено явно отказва да умре. :) Имаш едно смотано кръгово и се чудиш колко смотан трябва да си, за да се засереш там. И както виждаме никога не ни "разочароват" в това отношение. Защо не се изписа нещо за това на черни връх към Драгалевци, защото стана бомба. Или това на Лъвов мост, макар че там кръгово и светофари. пак се ядва, добро е. Все някъде успяват, другаде направо пълен епик фейл. :)

@biaaro, 3 милиона бате.

Ресурс: segabg.com/article.php?id=755124
 
Бате, всички реват, че нямат пари, а всеки със смартфон за 1000 лева. :) Поне около мен е така. :) Но да, малко множко идва, но не мога да застана зад думите си, защото не съм в този бранш. Ще попитам някой в него и ще споделя мнение пак. ;) Имам един брачед в строителния бизнес.
 
От: От: Положението по пътищата

Не ти държа сметка :) просто отбелязах, че драсканията ти са в противоречие на описанието което оставяш за теб. Следователно поне половината неща са лъжа.
Да не ровя из темите за да ти вадя цитати как си се изхвърлял - бил "предприемач", "работи по 24 часа в денонощието", "губи си времето с безсмислени теми като тази" - опсс, това последното не си го казал. Констатация е. :lol:
Кое е лъжа? Лъжа е, че зелените релси са направени качествено. Нещата, които съм споделял за мен са си 100% истина ;)
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Чесно ли толкова пари, ебах им мамицата долна. Е това да ревеш постоянно, че нямаш пари и да ги дадеш за трева е крайно шизофренично. Типично по нашенски... То да беше нещо трайно, то днес го има, утре го няма. Пък може и да са отделили едни кинти, че да се поддържа както трябва целогодишно.:wink:
Нищо шизофренично няма в добре организираната кражба.
 
Днес минавайки покрай Лукойла на бул. К. Величков и бул. Възкресение, видях това:

8350142S.jpg


Ако забележите колата е излязла директно от NFS и не е стигнала далеч. Беше се усукала около оградата като цифка около мивка. :) Кретена малко се е надценил, ама нищо, нямаше пострадали, най-много рейсърчето да е нацапал гащите, нищо повече. :)
 

Горе