Положението по пътищата

От: Положението по пътищата

Сигурно катастрофата е заради кмета , заради дупка на пътя или некачествена улица..... малко вероятно да е заради несъобразена скорост , но дори да е така - Герб са виновни :D
 
От: Положението по пътищата

Сигурно катастрофата е заради кмета , заради дупка на пътя или некачествена улица..... малко вероятно да е заради несъобразена скорост , но дори да е така - Герб са виновни :D
Смешно ти е, обаче като попаднеш в дупка и изкривиш джанта размазвайки се в някоя мантинела, пак ще те питам.
 
Re: От: Положението по пътищата

Смешно ти е, обаче като попаднеш в дупка и изкривиш джанта размазвайки се в някоя мантинела, пак ще те питам.

Наскоро на актьора Деян Донков му се случи и му написаха акт, защото карал с несъобразена скорост, щом не е видял дупката на пътя. А тя на цялото платно. :)

Иначе София е една прекрасна европейска столица Бърни, днес като се прибирах моята улица и цялата ул. Симеон от бул. Опълченска до бул. К. Величков не светеше, супер е направо. :) Иначе си прав, тук не виновен кмета и общината, а скапания дъжд. :D :D :D
 
От: Положението по пътищата

От всичките катастрофи по пътищата по-големия процент от инцидентите е заради малоумни рейсъри , дето нямат мозък , а не заради лош път. А Блинки , това че осветлението не ти е светело една вечер е все едно да се оплаквам , че понякога когато има буря ми спира тока..... Аварии и ремонти стават във всеки град по света. И да София е прекрасна европейска столица, който не му харесва да ходи в Лондон да поживее да види дали е по-хубаво.
 
Бате, да беше една вечер, щях да се оценя за кметицата. Ти много наивно. Все едно живеем в различни градове. :) На теб верно ли само веднъж ти е спирало осветлението на улицата? Ще ме учудиш много, честно. :)

Аз съм си избрал да живея тук, така че нито Лондон, нито Ню Йорк, никъде. Въпросът е като кандидатстваш за европейска столица, поне малките ти неща да са Ок, никой не им иска 3D фонтани, виенски колела по няколко стотин метра, светещи вео алей, спирки с монитори. Моята скромна персона иска да не се спъва в кучета, докато се прибира в пълен мрак. Пък я е куче, я не. :D
 
От: Re: Положението по пътищата

Бате, да беше една вечер, щях да се оценя за кметицата. Ти много наивно. Все едно живеем в различни градове. :) На теб верно ли само веднъж ти е спирало осветлението на улицата? Ще ме учудиш много, честно. :)

Аз съм си избрал да живея тук, така че нито Лондон, нито Ню Йорк, никъде. Въпросът е като кандидатстваш за европейска столица, поне малките ти неща да са Ок, никой не им иска 3D фонтани, виенски колела по няколко стотин метра, светещи вео алей, спирки с монитори. Моята скромна персона иска да не се спъва в кучета, докато се прибира в пълен мрак. Пък я е куче, я не. :D

Даже не се сещам да е спирало въобще - но все пак говорим за Люлин :)
 
Бърни, ето една "асфалтирана" улица в Студентски град:

8350480T.jpg


В случай, че не виждаш асфалтирания участък, отбелязал съм ти го (и колажа е мой, не се сдържах). :)

Снимката е от Facebook, но минах през това новичкото (имах работа днес в Студентски). ;)
 
От: Положението по пътищата

Терена изглежда екстра за мотокрос :D
Забавно ли ти е?
 
От: Положението по пътищата

Да , трябва да плача ли ?
Ей наглец, не трябва да плачеш, трябва да те хване яд, че те правят на зеленчук. Погледни тоя път бе, в Студентски град строителството струва 1000Е/квадрат. Къде са парите от данъците на хората, които плащат за жилищата си. В такава свинщина ли заслужават да живеят?
 
От: Положението по пътищата

Ей наглец, не трябва да плачеш, трябва да те хване яд, че те правят на зеленчук. Погледни тоя път бе, в Студентски град строителството струва 1000Е/квадрат. Къде са парите от данъците на хората, които плащат за жилищата си. В такава свинщина ли заслужават да живеят?

В КТБ са парите от данъците :D Питай ДПС , БСП и Атака къде са - най запознати са. :D
 
От: Положението по пътищата

В КТБ са парите от данъците :D Питай ДПС , БСП и Атака къде са - най запознати са. :D
Какво стана с разследването? Главният прокурор и той ли е човек на горните? Ще има ли някой осъден? Кой премести парите в КТБ?
 
От: От: Положението по пътищата

Какво стана с разследването? Главният прокурор и той ли е човек на горните? Ще има ли някой осъден? Кой премести парите в КТБ?

Провери в кое управление, където са замесени БСП и ДПС няма банкова криза за България. Няма такова.... Сега банки не падат , ама се оплакваме от дупките в Студентски град. Е питам , кога бяха на власт БСП и ДПС нямаше ли ги тия дупки в Студентски ? Ама тогава не се оплакваше нали ? Пък и когато ти крадат парите от банката , дупките ти изглеждат някак незначителни....
 
От: От: Положението по пътищата

Провери в кое управление, където са замесени БСП и ДПС няма банкова криза за България. Няма такова.... Сега банки не падат , ама се оплакваме от дупките в Студентски град. Е питам , кога бяха на власт БСП и ДПС нямаше ли ги тия дупки в Студентски ? Ама тогава не се оплакваше нали ? Пък и когато ти крадат парите от банката , дупките ти изглеждат някак незначителни....
Винаги съм се оплаквал! Сега в момента не са нито едни от тия на власт, какво разследване се води, какви са разултатите? Кой ще окораши крадците от БСП, кога ще има осъден политик?
 
Това е "работа" на Фъндъчката.... :) Представете си как по този офролт бродят глутница кучета, и е тъмно - неосветено, както и няколко пликчето, домъкнати от ветреца и някой друг кондом и горе долу ще получите цялата картинка. Това и е лошо на тази снимка, че е снимана от "добрата" и страна. Може и по-грозно да е. Посто фотографа е добър. :) Днес пак имам излизане с колата, направо седя зареден с камерата на прозореца, защото много материал може да се изгенерира. :) Някак си предизборно. :)
 
Последно редактирано:

Горе