Положението по пътищата

От: Положението по пътищата

Искам да ви кажа, че направих глупостта да отида в Банско. НЕ ХОДЕТЕ. Не знам какъв град, който се издържа от туризъм е това, но в момента се копае по европограми (водния цикъл) и целият град е разкопан брутално. Разкопан и оставен. Ама брутално, зверски прахоляк и няма асфалт - само чакъл. Ебати Банското, едвам издържах един ден. София направо ми се стори като един Париж :lol: Как може един от най-известните градове да няма никаква инфраструктура?! На излизане от еБанско днеска бях посрещнат от пясъчна буря, като в Сахара :shock:

п.п. Кметът е от наште ;) Евала му.
 
От: От: Положението по пътищата

Ти да видиш какво направиха във Варна. В началото на лятото разкопаха де що намерят детска площадка, като казвам разкопаха имам предвид изринаха всичко до пръст. Към ден днешен няма нито една завършена и почти не се бачка по тях. Децата играят в калта и прахоляка с паветата дето трябваше да ги наредят преди месеци. Няма общо с пътната обстановка, ама е същата история...

Кмета пак е от наште :)



Искам да ви кажа, че направих глупостта да отида в Банско. НЕ ХОДЕТЕ. Не знам какъв град, който се издържа от туризъм е това, но в момента се копае по европограми (водния цикъл) и целият град е разкопан брутално. Разкопан и оставен. Ама брутално, зверски прахоляк и няма асфалт - само чакъл. Ебати Банското, едвам издържах един ден. София направо ми се стори като един Париж :lol: Как може един от най-известните градове да няма никаква инфраструктура?! На излизане от еБанско днеска бях посрещнат от пясъчна буря, като в Сахара :shock:

п.п. Кметът е от наште ;) Евала му.
 
От: Положението по пътищата

Другия път да кажете на кметовете да наемат не строители , а магьосници - абра кадабра и ремонта готов :D
Знаеш ли, не ми се дават 200 кинта на ден, за да стоя в офроуд обстановка Как ти се струва 5 звезден хотел, под чиите прозорци от 8 сутринта се разхожда тежкотоварна техника със зверски прахоляк и шум? Отиди в ЛъкиБанско и ще се насладиш на тая чудна гледка и неповторимо усещане.

Най-нормалното нещо е, като се разкопае нещо, да се оправи по най-бързия начин. Искрено се надявам да оправят инфраструктурата в Банско, щото иначе, на тия хора новия лифт
ще им е най-малкия проблем, като дойде активния сезон ;)
 
От: Положението по пътищата

Епа и на село разкопаха и няма надежда, че ще видим асфалт скоро.
 
От: Положението по пътищата

Епа и на село разкопаха и няма надежда, че ще видим асфалт скоро.
И в Казанлък ли е така? Ей, това европрограмите са голяма работа.
 
От: Положението по пътищата

И в Казанлък ли е така? Ей, това европрограмите са голяма работа.

Не Казанлък в по-голямата част си е супер, на село ни еб@ха мамата - 2 месеца без вода, сега разбити пътища, прахоляк, през ден оправят аварии по току що подменения водопровод...
 
От: От: Положението по пътищата

Знаеш ли, не ми се дават 200 кинта на ден, за да стоя в офроуд обстановка Как ти се струва 5 звезден хотел, под чиите прозорци от 8 сутринта се разхожда тежкотоварна техника със зверски прахоляк и шум? Отиди в ЛъкиБанско и ще се насладиш на тая чудна гледка и неповторимо усещане.

Най-нормалното нещо е, като се разкопае нещо, да се оправи по най-бързия начин. Искрено се надявам да оправят инфраструктурата в Банско, щото иначе, на тия хора новия лифт
ще им е най-малкия проблем, като дойде активния сезон ;)

Ходих в Банско преди 2 седмици и аз се запиших няколко пъти в улици без изход заради ремонтите..... какво да правиш. Нормално е сега да се прави ремонта , не зимата.
 
От: От: Положението по пътищата

Ходих в Банско преди 2 седмици и аз се запиших няколко пъти в улици без изход заради ремонтите..... какво да правиш. Нормално е сега да се прави ремонта , не зимата.
Не е нормално да се остави така разкопан града. Това е турстически град, с десетки (може стотици?) хотели. Интересно ще е, ако не го оправят до зимата. Ще поживеем - ще видим :)
 
От: От: Положението по пътищата

Не е нормално да се остави така разкопан града. Това е турстически град, с десетки (може стотици?) хотели. Интересно ще е, ако не го оправят до зимата. Ще поживеем - ще видим :)

Тоест според теб , лятото не е подходящо да се разкопае целия град за да се ремонтира, а трябва да се направи зимата ? Кандидатирай се за кмет :D
 
От: От: Положението по пътищата

Тоест според теб , лятото не е подходящо да се разкопае целия град за да се ремонтира, а трябва да се направи зимата ? Кандидатирай се за кмет :D
Според мен, когато се свърши с копането по дадена улица, то тя трябва веднага да се асфалтира. Трябва ремонтите да се планират така, че да не пречат на градския живот. Това е турстически град бе, от това се издържат всички там. Лятото също има туризъм, един хубав планински курорт лятото може да има също толкова хора, колкото и зимата. Ти какво мислиш, че местните са във възторг? "Той ремонтът трябваше да е готов до края на август, ама...", "Кметът тая година се изложи" и прочее коментари. Кое не ти е ясно?
 
Re: От: От: Положението по пътищата

Според мен, когато се свърши с копането по дадена улица, то тя трябва веднага да се асфалтира. Трябва ремонтите да се планират така, че да не пречат на градския живот. Това е турстически град бе, от това се издържат всички там. Лятото също има туризъм, един хубав планински курорт лятото може да има също толкова хора, колкото и зимата. Ти какво мислиш, че местните са във възторг? "Той ремонтът трябваше да е готов до края на август, ама...", "Кметът тая година се изложи" и прочее коментари. Кое не ти е ясно?

:) Оди у Банско да видиш какво е. :) Не знам дали приключиха с тия ремонти по центъра, но по миналата година като отидохме за откриването на сезона, копаха, гениалното решение на тамошните глави. И не говори така за взимането на решения, днес минах покрай една пряка на бул. Вардар, до пазара на Красна поляна и да видиш как се прави водопровод - рязане на улица на някакви тетрикс формички и после пълнене с асфалт. Кмет та дрънка, както вика народа. :) Ще я преизбера пак тази убавица мамина. Почти не мога да видя квартална улица, която да няма тази строителна иновация. :) Как не са се сетили тия в Европа да режат и кърпят улици така, не знам. :) Мислех си, че е по-яко да е цял масив от асфалт, а то съм бил цял живот в заблуда.
 
От: Положението по пътищата

0000117747-middle.jpg

0000117748-middle.jpg

0000117750-middle.jpg


Линейка заседна на "зелените релси" на Руски паметник

Не, за това не е виновна кметицата, а слабоумни шофьор на линейката. ОБАЧЕ, свинщини стават, защото няма наказания за олигофрените. Според вас, как ще бъде наказан въпросния малоумник?
 
От: От: Положението по пътищата

Има един с моя аватар :D

Бърни, този с твоя аватар си е добавил снимката във ФБ на 20 юли. Би било интересно съвпадение, ако твоят аватар тук е сменен по същото време... ;)
 
От: От: Положението по пътищата

Бърни, този с твоя аватар си е добавил снимката във ФБ на 20 юли. Би било интересно съвпадение, ако твоят аватар тук е сменен по същото време... ;)

Нямам време да пиша коментари из блитц .... та не бой се , там нямам профил.
 
Re: От: От: Положението по пътищата

Нямам време да пиша коментари из блитц .... та не бой се , там нямам профил.

То някой има ли в този кенеф. :)

Колкото до линейката и олигофрена - нищо няма да се случи. Ще го поканят на софра да разправя какъв е шибан герой и ще мине пак ей така. Ей такива те водят към болницата, все "опитни" шофери. :)

Имах един случай наскоро, който няма много общо с темата, освен, че пак е една греда след звъненето в 112. За втори път видях този шитав телефон да и по-скоро оператора заднего да обяснява как нямат свободни екипи. Супер злета. Пълни нещастници. Не знам с какво толкова са заети тези велики дейци, но е пълна греда този номер. Два пъти съм звънял и двата пъти са ме рязали. А случаите са били все сериозни. Ако зависеше от мен, бих го закрил. Не разчитайте на него. Не знам кой какъв опит има с този номер и помощта от там, но за мен е загубена кауза. И се убеждавам за втори път. Като гледам как е карал този кретен, май наистина екипите им са заети....да изваждат колите си от калта, в която са скочили.... :) Кретени пълни.
 

Горе