Помагайте за първия сайт :)

От: Помагайте за първия сайт :)

Забрави да кажеш на какъв език е :) Мисля че Генбъкс предлагаха продукти за Бани, ако е на английски, само трябва трафик/посетители/цъкари :p/куповачи да докараме :). Най-добре дай линк към блога :)
П.П. аз си патентовам "цъкари" :p
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Забрави да кажеш на какъв език е :) Мисля че Генбъкс предлагаха продукти за Бани, ако е на английски, само трябва трафик/посетители/цъкари :p/куповачи да докараме :). Най-добре дай линк към блога :)
П.П. аз си патентовам "цъкари" :p

Езика е БГ, но не е проблем да стане eng.В този ред на мисли може ли самия блог да бъде на БГ и да може да се обърне на eng,т.е. искам да бъде преведен на 2 езика и как става това.Кои са най-големите социални общества? Аз какво разбирам: имам сайт и го регвам в търсачката на тралала.бг (примерно), това според моето мислене е соц. общество (как звучи само), прав ли съм ? А какво е тогава директория на соц. общество ? Благодаря предварително за отговорите.


П.П. Блога няма да дам все още, срам ме ..... има какво да се развива.След някой друг ден евентуално ....
 
От: Помагайте за първия сайт :)

След 2 дена имам макар и малка реализация от блога.Какво направих - регистрация в доста бг търсачки, реших да импровизирам с рег топ бг класациите (преди 2 часа и имам 5-6 посещения от там).Какво още мога да направя за популяризиране, някое друго съветче ?

Резултати:
ден 1 - 145 импреии, само 1 "кликър"
ден 2 (който продължава да тече) - засега 130 импресии, само 1 "кликър"

Забрави да кажеш на какъв език е :) Мисля че Генбъкс предлагаха продукти за Бани, ако е на английски, само трябва трафик/посетители/цъкари :p/куповачи да докараме :). Най-добре дай линк към блога :)
П.П. аз си патентовам "цъкари" :p

Сами, езика е БГ утре ще се направи и на ЕНГ разгледай и кажи какво мислиш засега - mebeli-furniture.blogspot.com (форума не ми разрешава да пускам линкове)ще се радвам и на други предложения за оптимизация и реализация на някой левче.
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Така :) пускай някой от статиите във социални мрежи, давай ги тук. Това ще ти докара още трафик, както и цъкари :p, Направи фона на адсенс подобен на този на темплейта или най добре смени темплейта тук може да разгледаш :) Махни лентата отгоре, тук може да видиш как става :) Това е засега, може и да махнеш това за свежото във сидебар-а :)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Прави повече постове и аз лично ще ти препорачвам една социална директория кадето ще ти донесе много трафик:

www.far.bg -- Посещения от България

www.svejo.net --- Посещения от България

http://buzz.yahoo.com/ --- Много посешения от Америка

Колкото повече постове правиш толкова повече и посещенията ти от гоогле и яхоо ще се увеличават със всеки изминал ден.

А така и импресиите и доходите ще ти нараснат :) :p

Успех ти пожелавам и печели повечко пари за напред.Късмет :)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Надявам се че знаеш че не трябва да си цъкаш на рекламите или да казваш на твой приятели да цъкат.
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Надявам се че знаеш че не трябва да си цъкаш на рекламите или да казваш на твой приятели да цъкат.

Да, определено ЗНАМ :) Интересното е че на никой не съм казвал, нито аз съм цъкал. Другите дни нямам такъв коефициент на полезно действие ....
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Ctr на страница - не е % на полезно действие. Нормалните % са далече по-малки!
 
От: Помагайте за първия сайт :)

момче с 34,62% цтр е много добре за теб но не и за адсенсе, до няколко дни можем да очакваме оплакване от теб че са те баннали
 
От: Помагайте за първия сайт :)

момче с 34,62% цтр е много добре за теб но не и за адсенсе, до няколко дни можем да очакваме оплакване от теб че са те баннали
Да, определено е голям процент още повече че са ми посетили сайта 26 пъти и има 9 клика.За пример вчера имам около 150 посещения 3 клика или оня ден 200 и нещо и имам 9 клика.Те адсенсе ще прегледат, но със сигурност не е приятел ... или съм попаднал на някой който си е цъкал или имам големи фенове на ракламите :)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте приятели, моля дайте ми съвет какво да правя ? Досега в сайта имам около 30 посещения, а имам 12 клика, какво става ? ЦТР на страница около 50% , възможно ли е вообще ? Изрично споменавам че никой приятел, брат , снаха или дядо не цъка умишлено.По вашите думи въпреки ниския баланс който имам адсенсе ще ме пернат ако продължава така. Моля , изкажете мнение.
 
От: Помагайте за първия сайт :)

олеее 50% :shock: при мен върви около 2%, ботове ли?
 
От: Помагайте за първия сайт :)

По добре пиши на адсенс, че имаш необичайна активност в профила ;)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

По добре пиши на адсенс, че имаш необичайна активност в профила ;)

Сега гледам че се е нормализирала около 150 посещения и 11% ЦТР. Предполагам че някой просто е полюбопитствал и е цъкнал на 5-6 гоогле реклами, ако още 1 път се случи ще им пиша, щот не искам си загубя 4-те долара :)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте, най-накрая се престраших и реших да се пробвам и affiliate програмите. Тази тема ми беше много полезна но още преди да я видя бях си избрал да почна с musco max понеже съм заклет фитнесджия та си викам това ще е :) Имам регистрация в cashburners и съм си изтеглил темплеита за muscomax ще го едитвам тепърва, upgrade-нах си хостгатора за да може да имам аддонс домейни, че преди нямах, намерих кой да ми помага с писането на статии на английски, че знам английски но не толкова добре, че да пиша статии и то грамотно :). Така изчетох мисля, че почти всички теми тук и сега се чудя между три домейна musclestrangthpills.com или musclestrangthstore.com или muscomaxstrength.com/musclemaxstrength.net другите който се сетих и са подходящи са заети освен един който струва 3000 долара :) препоръчайте ми домейн за да мога да започна пък нататък ще видим :)
 
Последно редактирано:
От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте! :)

В края на август започнах да си правя афилиейт блог, но поради уважителни причини 2 месеца не правих нищо по него. Тези дни продължих да работя по това и изникнаха няколко въпроса, които мисля че трябва да задам.

Блогът е на адрес

Код:
http://unclethiny.blogspot.com/

1. Когато започнах да пиша статиите, забраних на блога да се показва в търсачките и списъка на Блогър. При търсене със "site:unclethiny.blogspot.com" в Google излизаше 1 резултат. Преди 24 часа разреших индексирането, след което добавих 1 статия. Сега отново си излиза 1 резултат при търсене на "site:unclethiny.blogspot.com", а при търсене на "100% natural weight loss herbal pills" стигнах до 10-а страница и се отказах да проверя дали ме има по-нататък. Как да разбера дали съм попаднал в пясъчника? Попаднал ли съм? :shock:

2. В края на всеки пост се изписва името ми. Трябва ли да го има или да го махна (ако има как)?

3. Да включа ли коментарите?

4. Блогър банват ли ако в Title тага сложите заглавието на статията преди името на блога?

5. Пренаписвам си статиите (в момента всяка от тях ми отнема по 2 часа, затова са толкова малко :D ). Трябва ли да посочвам източника?


В момента се концентрирам върху съдържанието, по-натам мисля да сменя дизайна с подходящ и да сложа по 1 картинка на всеки пост, също и да стартирам 2-ри блог на отделен домейн & хостинг, линкнат с първия. В този аспект:

6. Пречи ли ми да започна линк билдинг при този му вид, особено ако започна с големите директории като DMOZ ? Има ли шанс да го одобрят в този вид?

Благодаря предварително на отговорилите :roll:
 
Последно редактирано:

Горе