Помагайте за първия сайт :)

От: Помагайте за първия сайт :)

Изтривам си написаното сам.

Не желая да споря за такива дреболии.
Всъщност сега се замислих, защо толкова време предпочитах да чета и да не пиша тук, въпреки вътрешната ми симпатия към наистина опитните и работещи колеги....
Отдавна съм подминал младежките години , в които бих си загубил времето за празни приказки без аргументи.
Предпочитам да свърша работа и да си спазвам правилата...работи по-добре винаги..
Предполагах, че форума е за взаимопомощ и полезна информация, а решенията всеки взима сам за себе си на база информираноста си...
 
Последно редактирано:
ама верно не става дума за гб и за техен продук а за друга програма наречена афкинг и при това фармацефтична програма не прогрма за билкови продукти а че има кофти програми всякави това не го отричам
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Сори, че ъпвам темата.
Според вас как е по-добре - да имам сайт, продаващ 1 хербал продукт или сайт, продаващ 20-30 продукта? При сайт с 1 продукт трябва да оптимизирам за малко ключови думи, а при сайт с много продукти, трябва да оптимизирам за много ключови думи, но пък във втория случай клиента може да си хареса повече от един продукт и да направи по-голяма поръчка. Как мислите вие?
 
мисля е по лесно със сайт / блог за един продукт така ще видиш по рано плодове от труда си повечето хора дори и такива с опит които се хвърлят на много тежък проект обикновено се отказват защото е наистина много работа камо ли ако нямаш такъв.... после като го развиеш ще пуснеш и други а и винаги можеш да сложиш банер във сайд бара до хербал фармаци темплейт за такива които търсят различен продуктр
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте
имам един въпрос?
имам няколко регистрацй в саитове но не знам как да изтегля пари.
помогнете
 
От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте,
снощи попаднах на този форум случайно и идеята ми хареса наистина много. Днес цял ден ровя из форума и чета. След не много дълга дискусия със себе си.. задружно реших да се пробвам. Имам няколко въпроса към "старите кучета :)" в този бранш:
1. Занимавам се професионално с Web Design (демек това работя..), така че имам някаква представа от изработване на сайтове. Какво бихте ми препоръчали за 1вия ми сайт - да използвам готов темплейт или сам да си изработя сайта?
2. Какъв начин за "забогатяване :)" да избера за 1вия сайт?
3. Къде е най-подходящо да host-на такъв тип сайт?
4. Ако може да ми кажете на кратко най-важните неща които трябва да знам като за начало? (получих прекалено много информация за малко време и все още ми е каша в главата :) )
4. Има ли възможност да не получа парите си (ако се стигне този момент..)?

Извинявам се за дългия post, но съм ентусиазиран и имам много въпроси.
 
От: От: Помагайте за първия сайт :)

Здравейте,
снощи попаднах на този форум случайно и идеята ми хареса наистина много. Днес цял ден ровя из форума и чета. След не много дълга дискусия със себе си.. задружно реших да се пробвам. Имам няколко въпроса към "старите кучета :)" в този бранш:
1. Занимавам се професионално с Web Design (демек това работя..), така че имам някаква представа от изработване на сайтове. Какво бихте ми препоръчали за 1вия ми сайт - да използвам готов темплейт или сам да си изработя сайта?
2. Какъв начин за "забогатяване :)" да избера за 1вия сайт?
3. Къде е най-подходящо да host-на такъв тип сайт?
4. Ако може да ми кажете на кратко най-важните неща които трябва да знам като за начало? (получих прекалено много информация за малко време и все още ми е каша в главата :) )
4. Има ли възможност да не получа парите си (ако се стигне този момент..)?

Извинявам се за дългия post, но съм ентусиазиран и имам много въпроси.

ха добре дошъл :)
1. аз също се занимавам с дизайн професионално и честно казано темплейтите не ме кефят особено
2. според мен зависи какъв ти е замисъла на сайта
3. само не в топхост :), в БГ суперхостинг се представят добре, но казано честно бих ти препоръчал някъде в чужденеция да си избереш хостинг.
4. :) винаги има възможност да не си получиш парите
 
От: От: От: Помагайте за първия сайт :)

ха добре дошъл :)
1. аз също се занимавам с дизайн професионално и честно казано темплейтите не ме кефят особено
2. според мен зависи какъв ти е замисъла на сайта
3. само не в топхост :), в БГ суперхостинг се представят добре, но казано честно бих ти препоръчал някъде в чужденеция да си избереш хостинг.
4. :) винаги има възможност да не си получиш парите


2. Имах предвид каква афилиейт програма да избера. Израза "начин за забогатяване" го използвах в рамките на майтапа (в отговор на wanderer) :)
3. Аз пък не съм доволен от суперхостинг . Ще те послушам и ще прегледам какво предлагат в чужбината.
4. А с това изобщо не ме укоражи.

Но все пак благодаря за отговорите. :)
 
От: Помагайте за първия сайт :)

суперхостинг имат сравнително добър хостинг, но и те понякога дават бъгове за съжаление
 

Горе