Помогнете за име на сайта ми :)))

Angelov

New Member
Най-сетне се реших да започна собствен проект. Не съм наясно дали ще изкарвам някакви пари от него, но открай време ми е в главата. Искам да стартирам собствен сайт - спортен/футболен - тип:анализи, новини, интервюта, превюта и така, разбрахте ме :)

Все още, обаче, не мога да стигна до желаното заглавие на сайта и виждам, че във форума е пълно с креативни хора, така че моля помогнете:p
 
Някакво определено разширение да си си харесал?

STORTINGZONE.COM не е зле, но е буквално е спортна зона, което не е по-правилно от sportzone, но поне е бранд и ексакт мач, да не говорим, че не е чак толкова зле, даже никак, ако питаш мен.

И нещо в този стил може. ;)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

sportingzone си е направо зона за Спортинг (португалския отбор) :)

И отделно некой побърза да го регистрира. :)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Sportalus.com (спорталус)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

sportisimo.com (не съм гледал как са домейните, но не звучи зле)
 
Re: От: Помогнете за име на сайта ми :)))

sportingzone си е направо зона за Спортинг (португалския отбор) :)

И отделно некой побърза да го регистрира. :)
Вярно ли, толкова бързо ли? Ама са машини тук. :) Хахаха, домейна беше фри и наистина е добър. ;)
 
От: Re: От: Помогнете за име на сайта ми :)))

sportingzone си е направо зона за Спортинг (португалския отбор)

И отделно некой побърза да го регистрира.

Вярно ли, толкова бързо ли? Ама са машини тук. :) Хахаха, домейна беше фри и наистина е добър. ;)

Мислех да кажа, но се стърпях, исках да видя какви са реакциите тук, и се оправдаха очакванията ми. Име на сайт не се избира по този начин. Винаги има хиени, които само стоят, чакат наготово.

Интересно ми е този който е откраднал и регистрирал домейна дали ще си признае? Защото за мен това си е един вид кражба - може да не е най-правилния начин, но момчето иска помощ за име на сайт, хората му помагат, а някой чака, дебне на готово и се възползва. Некоректно е това.

Нищо, вече ще знае и следващия път сам ще си мисли името на сайта.
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Който иска да му помогне - може да му изпрати ЛС.:)
 
Re: От: Re: От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Мислех да кажа, но се стърпях, исках да видя какви са реакциите тук, и се оправдаха очакванията ми. Име на сайт не се избира по този начин. Винаги има хиени, които само стоят, чакат наготово.

Интересно ми е този който е откраднал и регистрирал домейна дали ще си признае? Защото за мен това си е един вид кражба - може да не е най-правилния начин, но момчето иска помощ за име на сайт, хората му помагат, а някой чака, дебне на готово и се възползва. Некоректно е това.

Нищо, вече ще знае и следващия път сам ще си мисли името на сайта.
На мен бе ясно, но исках да се види, че има яко креативни потребители тук, даже всеки заслужава по отделно са се контактне и да се пита на лично. Което би могло да е идея за в бъдеще. Просто да се види кой в темата би могъл да помогне и да даде и има желание, като тези ще са следващия път. Еми харесваш проучва и регваш, няма какво да му мислиш. В този бизнес се иска и бързина. :) Кофти е, но няма как.

Няма да си признае, пък и да го направи, мисля, че си е дебнал, защото това му е работата. Не знам дали да честно, но можеше поне да се попита тук, дали автора има интерес, защото му се вижда интересен и го иска за себе си. Това е най-правилния сценарии, според мен, но какво да се прави, това е реалността, която наблюдаваме в момента. И нека му е честито. :)

А за кой домейн става дума, защото на мен ми дава:

STORTINGZONE.COM
is available. Just $12.99*
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

как разбрахте, че е регнат?

При опит за регистрация показва, че вече е зает. Недей да гледаш изписването на домейна буквално - Blinky отново е допуснал правописна грешка и вместо "P" е написал "T".

Blinky - може би бъркам и наистина си имал предвид: STORTINGZONE.COM а не SPORTINGZONE.COM ?
 
Re: От: Помогнете за име на сайта ми :)))

При опит за регистрация показва, че вече е зает. Недей да гледаш изписването на домейна буквално - Blinky отново е допуснал правописна грешка и вместо "P" е написал "T".

Blinky - може би бъркам и наистина си имал предвид: STORTINGZONE.COM а не SPORTINGZONE.COM ?
Да, поне май се надявам да са ме разбрали. Но другия има шанс да е регнат тогава. Моя грешка. :)
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

Благодаря много на всички! Наистина ми помогнахте много :)))
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

При опит за регистрация показва, че вече е зает.

Но за кой домейн става на въпрос?

sportingzone - всичко е свободно , освен .ком който е регнат януари месец
 
От: Помогнете за име на сайта ми :)))

24sport.com ако не е заето ;)
 

Горе