Помощ за създаването на сайт

От: Помощ за създаването на сайт

Аз исках мнения за това дали да е на кирилица или на латиница и тук мненията бяха колебливи. Препоръчаха го хора, които се занимават професионално със сайтове, че като е на кирилица ще може по - лесно да се класира. Домейна вече е закупен и не смятам да хвърлям още пари за други домейни и т.н. По сайта ще има още малко промяна така или иначе.. знам че в момента не е много добре изглеждаща идеята, но смятам, че ще се получи. А не съм казвал, че ще давам 500лв или 5000лв. за адуорд и защо ти прилича на сайт за детска градина?

Ще дадеш, ще дадеш. Тези 90лв ще ти ги опука за 3ена, а ако за занимава "евтин специалист" и за един може :)
А резултат никакъв. За да има някаква полза ти трябва реклама между 3 и 6 месеца (минимум)...
Относно 'детската градина' мислиш ли, че сайт на такава тематика, трябва да излежса така?
И последно. Както казах и преди, според мен стратегията ти е крайно грешна, и не си струва изобщо да наливаш пари в тоя саит... Защо?
Ако някои които се занимава сериозно, се захване да прави такъв сайт, твоя ще го пребори дори само с дизаина... Така, че ако продължиш с тази стратегия паритв които ще хвърлиш са хвърлени на вятъра...
Вариантите са два. Намираш някои които да ти направи всичко както трябва.
Или завършвате го както сте го запчнали имсираш да инвестираш в него... По горе казах защо....
 
От: Помощ за създаването на сайт

Добре, разбрах че сайта е крайно извън вашите представи. Както казах на няколко пъти НЯМА да се сменя нито хоста,нито домейна, нито човека, който го прави,нито темата. Защо? -Причината е заради парите. А като гледам другите сайтове от същото естество на какво ниво са .... И да разбрах че е станал леко в страни от темата за която епредназначен, но това го имах едно на ум, а сега и като ми го казахте и Вие се убедих. Ако още някой ще ме упреква за това че е на кирилица, моля да си спести коментара. Иначе за самия сайт, кое/как да се промени, какво да се добави съм отворен за съвети. Да поясня, че снимките са сложени тестово и ще бъдат променени с наши лични, както и 'Желаете добра грижа за вашите родители - свържете се с нас' го обмислям какво да го правя. Също така долу в дясно ще има карта.

Поздрави
 
От: Помощ за създаването на сайт

Никой не те кара каквото и да е ;)... сайта си е твой парите са си твой прави каквото искаш с тях. Съветите както виждам не ги отразяваш така, че от тях няма смисъл. Успех със сайта...
 
От: Помощ за създаването на сайт

Добре, разбрах че сайта е крайно извън вашите представи. Както казах на няколко пъти НЯМА да се сменя нито хоста,нито домейна, нито човека, който го прави,нито темата. Защо? -Причината е заради парите. А като гледам другите сайтове от същото естество на какво ниво са .... И да разбрах че е станал леко в страни от темата за която епредназначен, но това го имах едно на ум, а сега и като ми го казахте и Вие се убедих. Ако още някой ще ме упреква за това че е на кирилица, моля да си спести коментара. Иначе за самия сайт, кое/как да се промени, какво да се добави съм отворен за съвети. Да поясня, че снимките са сложени тестово и ще бъдат променени с наши лични, както и 'Желаете добра грижа за вашите родители - свържете се с нас' го обмислям какво да го правя. Също така долу в дясно ще има карта.

Поздрави

Някои неща или се правят, както трябва, или изобщо не се правят, защото иначе, вместо да получиш, позитив получаваш негатив, и този саит точно такъв...
Относно дизаина и визията, как някои които и представа си няюа, да се бърка в работата на дизаинера които е запознат в детайли с концепцията...
 
От: Помощ за създаването на сайт

Аз все още не мога да проумея защо така се нахвърлихте негативно и толкова критично при положение, че не виждам ЧАК такова основание. Всяко едно мнение написано съм го мислил как защо, но не разбирате, че добре/зле така ще е(говоря за "кирилицата"). ДА нещата се правят или както трябва или не се правят - съгласен съм, но за да стане перфектен сайта, трябват ония неща за които говорих по - горе. Исках може би да видя "Да има доста какво да се желае, но според мен промени това, защото ..." , но ... И все пак не задължавам никой с нищо. Да не забравяме, че това е форум в който можем да споделяме идеи и да си помагаме взаимно, а не да се оплюваме и да казваме как другите не стават за нищо. Никой не се е родил научен нали?
 
От: Помощ за създаването на сайт

Аз все още не мога да проумея защо така се нахвърлихте негативно и толкова критично при положение, че не виждам ЧАК такова основание. Всяко едно мнение написано съм го мислил как защо, но не разбирате, че добре/зле така ще е(говоря за "кирилицата"). ДА нещата се правят или както трябва или не се правят - съгласен съм, но за да стане перфектен сайта, трябват ония неща за които говорих по - горе. Исках може би да видя "Да има доста какво да се желае, но според мен промени това, защото ..." , но ... И все пак не задължавам никой с нищо. Да не забравяме, че това е форум в който можем да споделяме идеи и да си помагаме взаимно, а не да се оплюваме и да казваме как другите не стават за нищо. Никой не се е родил научен нали?

Ами доста колеги по горе казаха конкретни неща, но твоя отговор е това няма да се променя, онова няма да се променя. А как ще станат нещата без нищо да се променя?
"Да има доста какво да се желае, но според мен промени това, защото ..." - За да се доправя, трябва да има някаква добра основа, като нямаш основа какво да доуправяш...
 
От: Помощ за създаването на сайт

Какво значи "нямаш основа"? Темата ли е проблема? След като се коригират някои работи, защо да не се получи нещо средно? Мисля, че достатъчно пъти казах, защо няма да се променят неща като домейн/хост/тема? Не е защото не ми пука какво казвате, а е чисто и само финансово не възможно .....
 
От: Помощ за създаването на сайт

Какво значи "нямаш основа"?

Нямаш основата, защото не разбираш, не знаеш и пренебрегваш правилните съвети и тръгваш да правиш нещата точно от грешната страна.

Така се получава, когато хора започнат да се занимават с неща, които не разбират. Такива хора освен за подигравка за нищо друго не стават.

Според мен комуникацията с такъв индивид е невъзможна. Всички му посочиха грешките които е направил и му дадоха съвети как да направи хубав сайт, ако се беше вслушал в тях, щеше да успее, още повече, че съм сигурен, и че има колеги, които могат да му помогнат с дизайн, текстове, ако има проблеми със системата и кодирането, но след това негово отношение, вече абсолютно никой няма да иска да му помогне. Защото той се подиграва с всички - иска ни мнение, ние му даваме професионално мнение, а той ни казва после: "Това е форум, вие си пишете каквото искате, но промени няма да бъдат направени." Така губи нашето време.
 
От: Помощ за създаването на сайт

Много добре разбрах къде са грешките. Ама и вие сте дебели глави и си знаете вашето. Как аджаба да Ви се обясни на някои от вас и по ккъв начин за да разберете че НЯМА сили за по - голяма инвестиция, още повече за още един домейн. Казах, който не иска да помага с каквото и да е просто да не спами в темата. Има ли все още някой, който все още не е разбрал нещо за да го повторя още веднъж? И не смятам, че трябва някой като цяло да ми се подиграва също и не смятам, че е нужно да губя на някой времето. Промени ще има до толкова, до колкото да заприлича повече на сайт за информация за домът
 
От: Помощ за създаването на сайт

...НЯМА сили за по - голяма инвестиция, още повече за още един домейн. ...

Така ли? Значи имаш пари да налееш на Гугъл да рекламираш в Адуортс, а нямаш пари да вземеш един домейн, който е с пъти по-малко от парите, които ще дадеш в една кампания на Адуортс?

Питаше и искаш да се възползваш от безплатните ваучери за Адуортс на Гугъл - може би не знаеш, че за да ги използваш, трябва да дадеш пари, да налееш пари и Гугъл взема първо твоите пари и след това те пуска на безплатния ваучер, иначе в никакъв случай не може да ги използваш.

Гарантирам ти, че покупката на един нормален домейн (а не тая ненормална изгъзица на домейн на българолатински) ще ти е с пъти по-малко от парите които ще дадеш на Гугъл за реклама, а ще спечелиш много повече!
 
От: Помощ за създаването на сайт

Знам, че трябва да дадем пари за adwords, но минималната сума е 30лв. Ако ще регистрирам нов домейн и трябва да е .bg e 58лв. + 30 > 88лв... Как мислиш да се отиде на варианта imetonafirmata.eu /.net/.info? Нещо средно е но ще е както настоявате - на латиница.. Като цяло парите не са изобщо много, но при положение, че са дадени веднъж за кирилица.bg и да се дадът още толкова, защото са ме объркали, че ще е по - добре..... не знам.

Като правя сравнения с други сайтове на същата тематика не виждам кой знае какво високо ниво на изработка за да се старая поне да съм на същото. Макар да ставаме вече банални - на 101% ли смятате, че е крайно не редно и грешно, ако го оставя както си е(говоря само за домейна) и се погрижа за високо ниво на съдържанието и вида му и реклама(adwords), като имате в предвид предното изречение?
 
Последно редактирано:
От: Помощ за създаването на сайт

Ти за някакви 50 лв. ли си за домейн? Пушиш ли? Това са 10 кутии с цигари? Ти, майка ти, баща ти, там който пуши ще ги намали, откаже и ще си вземеш нещо хубаво и стойностно!
В края на краищата като нямаш пари да направиш нещо, не го почваш, не се бутай между шамарите, че сега това правиш!
 
От: Помощ за създаването на сайт

Искам да изкажа голяма благодарност към този форум.Радвам се,че го открих.Изключително полезен е за мен.

Специални благодарности към Blinky за помощта-за неговата отзивчивост и професионализъм.

Горещо препоръчвам COOLICEHOST!
 
От: Помощ за създаването на сайт

Здравейте! Четох доста, но като цяло доста различни мнения. Трябва да направя сайт за старчески дом, който се намира в България. Тъй като нямам никакъв опит с изработката на такъв, какво и как да направя? Знам че ми трябва домейн и хост, които не съм решил кои да са. Видях че името което искам, което е кратко и свързано с името на домът е пуснато на търг за продаване в GoDaddy, но не знам още каква цена ще ми обявят. Другото което е ми трябва някаква тема ли и аз не знам, нямам време да чета толкова, за да си го направя сам. Има вариант също намеса на професионалист, но за не - много голяма сума. Как ще мога да променям снимки и като цяло облика на сайта, ако е с някаква тема. Ако може кратки обяснения на тия неща.. Началните места в гугъл, до колкото виждам няма да е тоолкова трудно да се достигнат, какви са ви мненията?

Здравей, аз бих те посъветвал в такъв случай да използваш WordOress. Той е на стил блог / сайт. Не се впускай в големи води, в които не си на ясно. Ако имаш желание да научиш.
 

Горе