Постовете от офтопик и политика не се броят вече

От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Каратист :) ок щом казваш. Иначе всички знаем кой е каратиста.
Не е проблема в писането ми, а в разбирането ми. Хората като теб просто са светлинни години на зад и колкото и да се напъват нито ще стигнат нивото нито ще ме разберат някога.
Сега може да почнете спокойно с дружката ти да си зачукате една темичка и да си плюете по нас колкото си искате, а аз ще продължавам да помоагам с каквото мога и на който мога...............................................
Фурумният каратист един въпрос. След като не искаш да общуващ с мен , защо все за мен пишеш ? Админите като видят поредния ти красив изказ ще останат във възторг. Поне този път няма псувни, вдигаш нивото, но за жалост с доста бавни темпове. Научи се да пишеш нормално и тогава го прави.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Ще взема да си сложа аватар на Бойко , само заради теб защото си ми изключително забавен индивид :)
Каратист :) ок щом казваш. Иначе всички знаем кой е каратиста.
Не е проблема в писането ми, а в разбирането ми. Хората като теб просто са светлинни години на зад и колкото и да се напъват нито ще стигнат нивото нито ще ме разберат някога.
Сега може да почнете спокойно с дружката ти да си зачукате една темичка и да си плюете по нас колкото си искате, а аз ще продължавам да помоагам с каквото мога и на който мога...............................................
 
Ако някой все още има въпроси защо вече темите не се отчитат в офтопика и Политиката, както и Кофата, може вече да не пита. :) Последните няколко поста може да отговорят. :)

И аз паднах в ранг и постове, но и съм спамър няма №1 тук. ;)
 
От: Re: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Разбирам, това , че трябва да се държиш с всеки добре за да няма сърдити.
Ако някой все още има въпроси защо вече темите не се отчитат в офтопика и Политиката, както и Кофата, може вече да не пита. :) Последните няколко поста може да отговорят. :)

И аз паднах в ранг и постове, но и съм спамър няма №1 тук. ;)
 
@ganster - не мисля братле по скоро средния ешалон на форума е доволен то и сега си спамария в тези секции

@ ¦•••SHERIFA•••¦ ако цъкнеш на малкия линк New Posts след като си цъкнал на големия за нови постове се инклудват :) както се казва пожелание на клиента :) само трябва да направи втори клик :)

ПС Uni и BurnX защо така се скарвате братлета както се казва ограничаваме за да сме си уебмастърски форум въпреки другите теми...
 
Някои сигурно се чувстват така:

tumblr_n76wyeCdmf1r3ibjso1_400.gif


Сега всички с тъпи и безполезни постове са усетили какво е Панда ъпдейт на форумно ниво. :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

ахха верно като панда ъпдейт е това с рязането на политиката:)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Протестирам! Унищожихте ми мечтата. Още няколко седмици ми трябваха, за да стана хъсла :(
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Сега, ако направите и гласуването в анкетите да не вдига 100 годишни теми - още по-добре ще стане :)
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Сега, ако направите и гласуването в анкетите да не вдига 100 годишни теми - още по-добре ще стане :)

Е тук няма как. Аз искам да знам кой платен агент е влязал и гласувал за някоя опия в темата. :) А и защо не - повечето пулове са си направо статистики. Най-добре ще е големите всезнаещи да започнат да пишат нормални и полезни неща. А не да циклят в политиката и да си развиват полито теории. Все едно гледам муха да излиза през затворен прозорец. :)

Лили, лично ти обещавам да ти давам всеки път, когато мога, рейтинг за полезна тема в офтопика. Нешо като тази за щипките....от една жертва на домакинството. :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Протестирам! Унищожихте ми мечтата. Още няколко седмици ми трябваха, за да стана хъсла :(

:lol:

Ще ги познаете по мечтите!

:clap:

Еваларка и от мен за решението! :twisted:
Още трябва, ама сами ще се сетите. Търпение му е майката... и здраве, за да се радваме на промените 8)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

С това си решение отрязахте шансовете на форума да мине бг-мама по популярност :rolleyes:
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

За какво са ви тия репутации, да не сте почнали и тях да продавате като ФБ страниците си?
П.с. грешка, брой постове, още по-маловажно от репа.
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

С това си решение отрязахте шансовете на форума да мине бг-мама по популярност :rolleyes:

Чак пък такъв песимизъм! Хайде няма нужда!
Ако се пишат смислени теми за шиене на пердета и щипки, защо пък да не е добро начало за конкуренция ;)
Някакви си цифри под аватара ... това нищо не значи. Или и на теб ти се секна нещо вдъхновението да спамиш вече?
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

:lol:

Ще ги познаете по мечтите!

:clap:

Еваларка и от мен за решението! :twisted:
Още трябва, ама сами ще се сетите. Търпение му е майката... и здраве, за да се радваме на промените 8)

А, мойте мечти не включват да ме возят на БМВ средно на 13 години веднъж :)
 
От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Мисля, че от това форума само ще спечели. Въпреки, че много като количество постове не означава много, но качествени постове. Все пак ми се струва стъпка във вярната посока.
 
Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

Мисля, че от това форума само ще спечели. Въпреки, че много като количество постове не означава много, но качествени постове. Все пак ми се струва стъпка във вярната посока.
И ние така смятаме. Искаме повече за бизнес да с говорим. Иначе раздумки винаги можем. :)

@Noke, ние това няма как да го стигнем, то това животно бълва по няколко десетки хиляди поста на ден? А и имаме и Ен секция, с нея шансовете ни не са малки. :)
 
От: Re: От: Постовете от офтопик и политика не се броят вече

И ние така смятаме. Искаме повече за бизнес да с говорим. Иначе раздумки винаги можем. :)

@Noke, ние това няма как да го стигнем, то това животно бълва по няколко десетки хиляди поста на ден? А и имаме и Ен секция, с нея шансовете ни не са малки. :)
Само 5к разлика има в Алексата на двата форума... :)
 

Горе