Потрошена кола от снежна топка?!?!

И снимки казваш няма а :D И на момента не са дошли да оценят щетите? Лъжеш момче, лъжеш..
 
  • Like
Реакции: Sky
Ние хвърляхме пиратки в празните каросерии на ЗИЛ-овете и МАЗ-овете - голям кеф беше като гръмне малко по-надолу по улицата и камиона набие спирачки. Тва децата трябва да се държат под ключ, докато станат отговорни граждани и данъкоплатци. :)
 
Споко ...щом е нова колата, каското ще ти покрие всички щети
А кола има ли? :D Защото аз имам големи съмнения, че Кросчо е счупил стъклото на някого и сега го е страх дали ще му вземат пари?
 
Баах, кви бизнесмени имаме във форума. Колата леко чукната пък щети за 15к... ;D

П.С Под леко чукната аз си представям някой фар, броня, мигач.... ся ако си разпилял двигателя на пътя е друго.
 
Да. Братле, дай да видим какво караш?
0fec9b38e9e3d3c1.jpg
 
Кажи каква кола караш накрая ? Щото моята цялата не струва 10 , пък ти леко чукване 10-15 , Джип ли е, тесла ли е , какво е ?
Колата е мерцедес. Избягвам да поствам снимки на вещи, коли и каквото и да е, защото не съм снобар, но ако искате ще ви дам линк към модела.
 
Много забавно и оригинално. Направо не знам как си го измислил
Заради тебе сега сложих фонетика на чужд компютър ... :)
Направо ти казвам и аз не знам как го измислих, обаче виж ще ти направя бърз разбор ти какво успя да измислиш.
....попадна на стъклото ми огромна снежна топка... ...потроших яко колата си... ... само съм чукнал една съседна кола ... ...щетите по колата, които сигурно ще са за над 10-15000...
Топката сигурно е била метър-метър и половина - като най-долната на снежния човек миналата зима ?
Колата си я ударил съвсем малко в съседната и предимно във въздуха от което се е потрошила като за 15 000 лева (дано не са евро) ...

Редакция:
Абе да взема ли да се пробвам в писането на статии? Тия от криейтив контент дал' ш' ме вземат или да се пробвам с писане на приказки за дечица?

И звучи малко несериозно да задаваш въпроси вместо да изчакаш застрахователя...
 
Последно редактирано:
Кроса май ще си прави трети акаунт :D . Няма такава тема, при това сам да се фейлне толкова лошо...
 
  • Like
Реакции: Sky
Приятел, нова кола на 3 седмици, без каско не съм чул да има. Както казаха колегите по-горе каското изплащат всякакви щети за това е измислено. Застраховката няма да ти покрие нищо по простата причина, че ти се блъскаш някъде си без почти причина. Летяща топка е същото, като прелетя едно врабче и скочих от моста (никой не го е*е вко ти е прелетяло може си напушен) Най-много застраховката ТВОЯТА да покрие горките хорица дето си блъснал!

Щом са хванати келеметата (ако верно не си бил ти) то тогава родителите плащат! наемаш си 1 нормален адвокат за около 1000 лева (предполагам можеш да си ги позволиш) щом щетите са за 15 бона ще ти се наложи!
След което съдиш келемето (тоест родителите му) и ще ти плащат докато са живи, ако нямат пари!

И аз както си карам оня ден и някой от някоя тераса ми метна 1 камък на тавана (ако го разбера кой ще го метна от терасата) застрахователите казаха кой знае де си спирал (няма ПТП) или нещо друго.
Каско немам ( не карам нова кола ) :D за 5 бона кола да и слагам за 1000 лева каско не върви :)

Та пак се връщаме на каското - нова кола без каско ако е (носи я на вторични) др вариант няма :)
 
И на мене така, оня ден ми писаха акт за спиране на инвалидно място. Тя цялата държава спира на тия места, мене ме хващат :D
Тя и затова ни е такава държавата, всеки си мисли "абе, точно мен ли ще хванат"
 
Приятел, нова кола на 3 седмици, без каско не съм чул да има. Както казаха колегите по-горе каското изплащат всякакви щети за това е измислено. Застраховката няма да ти покрие нищо по простата причина, че ти се блъскаш някъде си без почти причина. Летяща топка е същото, като прелетя едно врабче и скочих от моста (никой не го е*е вко ти е прелетяло може си напушен) Най-много застраховката ТВОЯТА да покрие горките хорица дето си блъснал!

Щом са хванати келеметата (ако верно не си бил ти) то тогава родителите плащат! наемаш си 1 нормален адвокат за около 1000 лева (предполагам можеш да си ги позволиш) щом щетите са за 15 бона ще ти се наложи!
След което съдиш келемето (тоест родителите му) и ще ти плащат докато са живи, ако нямат пари!

И аз както си карам оня ден и някой от някоя тераса ми метна 1 камък на тавана (ако го разбера кой ще го метна от терасата) застрахователите казаха кой знае де си спирал (няма ПТП) или нещо друго.
Каско немам ( не карам нова кола ) :D за 5 бона кола да и слагам за 1000 лева каско не върви :)

Та пак се връщаме на каското - нова кола без каско ако е (носи я на вторични) др вариант няма :)
Естествено, че има каско. Питах тук ако имате някаква друга идея като тази със съдебните разправии. Писах тук ако имате друга идея. Аз се блъснах доста лошо, но преди това криволичех няколко секунди и може би хората са се усетили какво ще стане и са се отместили, не мога да кажа точно какво се случи, имах доста солидно количество сняг по стъклото. Вече не смятам да си губя времето с темата, свестните в тоя форум се броят на пръстите на двете ми ръце!
 
Тоя мерцедес има автоматични чистачки, що лъжеш?
Само секунда е нужна за да се почисти стъклото.
 
Тоя мерцедес има автоматични чистачки, що лъжеш?
Само секунда е нужна за да се почисти стъклото.
Виж сега, аз си признавам за нещата, от които не разбирам. Нито разбирам от компютри, нито от коли. И двете си ги избирам по препоръки, отзиви и т.н. Като му отворя капака на мерцедеса не мога да се ориентирам въобще какво се случва, пък камоли да разбера откъде идва проблема и има ли такъв. Тъй че явно застрахователите ще си кажат.
 
Естествено, че има каско. Питах тук ако имате някаква друга идея като тази със съдебните разправии. Писах тук ако имате друга идея. Аз се блъснах доста лошо, но преди това криволичех няколко секунди и може би хората са се усетили какво ще стане и са се отместили, не мога да кажа точно какво се случи, имах доста солидно количество сняг по стъклото. Вече не смятам да си губя времето с темата, свестните в тоя форум се броят на пръстите на двете ми ръце!

Ами щом имаш каско няма какво да питаш тоя и оня и да се занимаваш с глупости. Ще ти покрият ремонта и 150 000 да е затова им се плаща. А новите коли си я купуваш със сключено каско :)
 
мозък в гипсово корито.
 

Горе