Потрошена кола от снежна топка?!?!

мозък в гипсово корито.
По скоро темата е като за : "акъл море, глава шамандура". Детето най-вероятно е ударило с топка сняг някой и сега се чуди как да пита дали ще го съдят...
 
По скоро темата е като за : "акъл море, глава шамандура". Детето най-вероятно е ударило с топка сняг някой и сега се чуди как да пита дали ще го съдят...
Ако щетите на ударената кола наистина за 10-15к след леко ПТП, този който е бил зад волана, няма да го съди.....
 
Бе Петък следобяд, ранният декември. Леко натрупалият сняг през последните дни почти се бе стопил. Иво тъкмо се бе качил на трамвая след като бе продал всички гевреци на Халите и доволно потриваше стотинките, които бе изкарал. "Сега ще мога да си платя нета и да пиша тъпотии във форума" - каза си той. Минавайки покрай Женския пазар той видя през стъклото малки циганчета, които се забавляваха като хвърляха снежни топки по трамвая. Замисли се. Стигайки следващия светофар той забеляза един спрял Mercedes S 63 AMG. Потривайки стотинките, той отново се замисли. Бе му останал един геврек от чувалчето и докато той го гризеше точно след като бе слязъл от трамвая лампичката му светна - "Ето какво ще поства във форума! Може аз да не съм автора на петъчната тема от който има нужда форумът, но съм този който заслужава! (по Батман)!" - каза си той. Щеше да бъде една дълга, мъчителна и смешна за всички участници във форума вечер....
 
Последно редактирано:
Вискярнюз:
Вчера на пазар "Ив. Вазов", София е паднала снежна топка:

1436033228_3_559x*.jpg


Ето как изглежда днес пазара:

396x188_1470481159.jpg
 
Абе ти каква кола караш, че от стоп тръгваш удряш някой и имаш щети за 15к? Ти кво колата на хармония ли си я направил? Или си карал някаква ТАТА, щом на другият му няма нищо?
Ако имаш такива щети, то надали нямаш и застраховка, отиващ с протокол от КАТ и се обесняваш - дали някой ти е хвърлил топка или е паднал клон на прозореца или вестник долетял на предното ти стъкло, ако ще и зелени човечета да си скочили на стъклото - станало е ПТП, после всичко е по процедура и стига при застрахователят.
 
щом колата е на 3 седмици се предполага че си я взел от магазина, имаш пълно каско и ти плащат пълна щета ако ще и за 100 бона да е без значение дали ти или някой друг ти я е потрошил
 
Писания на човек, който не само, че няма кола, на която евентуално да бъдат нанесени щети за 10-15К, ами през живота си изобщо не е имал кола.

Ако 3 седмици се движиш с такава кола без каско тя ще хване крачета.

Само да ти кажа, че новата ми хубавица имаше каско още с цол номерата в момента, който пресякох границата на Калотина ...
 
Снощи като писах коментарите си мислех, че чета рибарския форум. Влизам днеска в предприемача - темата все още се обсъжда. Направо не е истина ...
 
Не се бъзикайте с човека бе, аз бях там и снимах. Ето кадър от инцидента (ШОК +18):

8976069E.jpg


Наистина разрушенията са за десетки хиляди :D :D :D
 
Според мен топката е била такава :
a4d3e967c5924d9c9da2532c5704607d.jpg
 
Най-добре се настрой за спорове със застрахователите, но си отстоявай своето - щом ченгетата са разбрали кой го е направил. Ако имаш познат адвокат може да се консултираш и с него. По форумите явно половината коментари са неадекватни (което честно казано не го разбирам). На мен този постинг ми дава полезна информация - да внимавам с лапешките изпълнения със снежни топки. Виждал съм ги едни как хвърлят топки по трамваите (на спирката пред строителния техникум) и даже успяват да нацелят някой отворен прозорец на трамвай. Но не бях се замислил, че могат да предизвикат катастрофа. Дано успееш да вземеш нещо.
 
Най-добре се настрой за спорове със застрахователите, но си отстоявай своето - щом ченгетата са разбрали кой го е направил. Ако имаш познат адвокат може да се консултираш и с него. По форумите явно половината коментари са неадекватни (което честно казано не го разбирам). На мен този постинг ми дава полезна информация - да внимавам с лапешките изпълнения със снежни топки. Виждал съм ги едни как хвърлят топки по трамваите (на спирката пред строителния техникум) и даже успяват да нацелят някой отворен прозорец на трамвай. Но не бях се замислил, че могат да предизвикат катастрофа. Дано успееш да вземеш нещо.
Защото не познава аш автора на темата :cool:
 
С колко си карал, че да имаш щети за 15 000, а по другата кола да няма никакви? Спирачки нямаш ли? :D
и къде е този район в който има такива рецидивисти? :D кажи за да се предпазим и ние :)
 

Горе