По колко часа отделяте за сън

По колко часа отделяте за сън

  • По-малко от 5

    Votes: 7 5.6%
  • 5 часа

    Votes: 7 5.6%
  • 6 часа

    Votes: 23 18.3%
  • 7 часа

    Votes: 29 23.0%
  • 8 часа

    Votes: 32 25.4%
  • 9 часа

    Votes: 8 6.3%
  • Повече от 10 часа

    Votes: 4 3.2%
  • Спя докато се наспя

    Votes: 16 12.7%

  • Общо гласове
    126
От: По колко часа отделяте за сън

Вие сте машини , как издържате по 5-6 часа сън немога да разбера, аз ако спя по толкова следващия ден ще съм като умрял , никакви рефлекси :Д
 
От: От: По колко часа отделяте за сън

Вие сте машини , как издържате по 5-6 часа сън немога да разбера, аз ако спя по толкова следващия ден ще съм като умрял , никакви рефлекси :Д
Като ти свикне организма, нищо не ти пречи да го правиш това с малкото часове спане. Въпрос на тренинг. Свиква се, особедно ако имаш динамичен начин на живот си е задължително да се пригодиш към нтози вид смане - ограничено. Аз обикновено си лягам към 1-2 и ставам към 8-9 , гледам да не е повече от 7 часа спане, 6 е най-добрата опция за мен. ;)
 
От: От: По колко часа отделяте за сън

Като ти свикне организма, нищо не ти пречи да го правиш това с малкото часове спане. Въпрос на тренинг. Свиква се, особедно ако имаш динамичен начин на живот си е задължително да се пригодиш към нтози вид смане - ограничено. Аз обикновено си лягам към 1-2 и ставам към 8-9 , гледам да не е повече от 7 часа спане, 6 е най-добрата опция за мен. ;)
Ти затова имаш форум и светиш в зелено, а той няма нищо и свети в червено. Нека спи :lol:
 
От: По колко часа отделяте за сън

Аз спя по 9 часа. По принцип много по-малко са достатъчни, но само при условие че спите напълно спокойно, което си е невъзможно за нормалния човек. Трябва да постигнете душевното спокойствие на трениран монах и тогава за около 6 ще постигате същия резултат.
 
От: По колко часа отделяте за сън

Спя по около шест часа, но после продължавам с излежаването, поне още два часа, харесва ми, че телефоните имат snooze, два, че и повече часа излежаване в дрямка, и в затопленото легло, ммм, по-хубаво е и от секса понякога, особено ако трябва задължително да се изриташ от леглото.
 
От: По колко часа отделяте за сън

Аз спя по 8 часа гледам да отпочивам защото искам да съм свеж :)
 
От: По колко часа отделяте за сън

Обикновенно спя по 6-7 часа, но през почивните дни се случва да отидат до 10-11 часа сън.
 
От: По колко часа отделяте за сън

Току що станах дева...
 
От: По колко часа отделяте за сън

Средно 8 часа, но има случаи с по 4 както и с по над 12 часа. Сънят ми е яко разбъркан като начало и край, но това си зависи от това колко работа имам.
 
От: По колко часа отделяте за сън

Попринцип всеки спи различно. Бил съм с мацка у нас и след буйна вечер, не мога да я събудя до 12 часа по обяд. Аз попринцип си ставам най-късно 9:30, повече не мога просто. Зависи от навиците, които си изградил и най-вече от това какъв ти е начинът на живот.
 
От: По колко часа отделяте за сън

Попринцип всеки спи различно. Бил съм с мацка у нас и след буйна вечер, не мога да я събудя до 12 часа по обяд. Аз попринцип си ставам най-късно 9:30, повече не мога просто. Зависи от навиците, които си изградил и най-вече от това какъв ти е начинът на живот.
Как няма да можеш да я събудиш ? Ако трябва с кофа вода върху нея, ама трябва да става, че приятелката тропа вече на вратата.
 
От: По колко часа отделяте за сън

от 6 до 7 часа, са напълно достатъчни, колкото по рано ставате, толкова п - бодри се чувствате, толкова по - вече идеи генерирате... ;)
 
От: По колко часа отделяте за сън

Обикновено спя около 6 часа. Рядко съня ми е над тези часове. Още съм млада и този сън ми е достатъчен :|
 
От: По колко часа отделяте за сън

Ако спя по-малко от 7-8 часа на следващият ден давам заето :)
 

Горе