Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ок дай снимки да ти видим диференциала и да пращам баничарката с тавите кое му е сложното кро?
Или си вегетарианче и наблягаш на микицитиииии

За какво да ти давам снимки, уа? Аз не съм казала, че е много прекрасен - казах, че характерът ми е много по-ужасен от диференциала и от външния вид и имам свидетели за това. Ко ше докажа, като ти дам снимка? За теб разбрахме вече, че имаш голямо желание да си покажеш целулита на дясната (или лявата беше :rolleyes: ) буза, показвай си го, щом те влече. Мен лично ме вълнува кога ще си получа кебапчетата.
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

За какво да ти давам снимки, уа? Аз не съм казала, че е много прекрасен - казах, че характерът ми е много по-ужасен от диференциала и от външния вид и имам свидетели за това. Ко ше докажа, като ти дам снимка? За теб разбрахме вече, че имаш голямо желание да си покажеш целулита на дясната (или лявата беше :rolleyes: ) буза, показвай си го, щом те влече. Мен лично ме вълнува кога ще си получа кебапчетата.

Няма да получиш кебапчета, напротив ти трябва да изпратиш,защото губиш облога и си поредното лъжливо, едроооо и грозновато булче с комплекси за външния си вид, което се опитва да ги прикрие с фалшиво самочувствие... 8)
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Няма да получиш кебапчета, напротив ти трябва да изпратиш,защото губиш облога и си поредното лъжливо, едроооо и грозновато булче с комплекси за външния си вид, което се опитва да ги прикрие с фалшиво самочувствие... 8)

Да, таковата - от 9 кладенеца вода ще донесеш, за да си спестиш кибапчитата.
 
От: От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ти , пък колко ли ще изядеш 5-6 даже е голямо количество :D една тарелка е към два лева от нея си пушка :D даже не вярвам да я хапнеш цялата :)

Абе стига сте се карали за глупости, Лилито ни е единствената булмама останала верна при нас :p

Да, таковата - от 9 кладенеца вода ще донесеш, за да си спестиш кибапчитата.
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

какъв Свети Валентин е колега днес е Трифон Зарезан :D
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Не може да си зарежеш приятелката за да имаш време за фитнес и за банери... Нелепо е... Но забравих акне фактора :) все пак си държа на думата и се обзалагам че причината е друга.

Че е нелепо - нелепо е. Едва ли някой ще му повярва на глупостите които говори. Просто няма такъв човек, който да зареже приятелката си с такива измислени доводи. Ами ако това е "неговата" спътничка в живота?
С добра организация всичко може да постигаш - нямаш ли организация, ще ти остава време само да се оплакваш как нямаш време за нищо.
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ей като стана дума за кебапчетаааа....

Ходили ли сте в Бай Джи?
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

При мен е жената:):).Затова трудно ми се работи нещо:)
 
Re: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Виж файлът 9144 честит празник и от мен :p

И от мен честит празник:

tumblr_n0z4whYuHA1sor003o1_400.gif
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Няма да получиш кебапчета, напротив ти трябва да изпратиш,защото губиш облога и си поредното лъжливо, едроооо и грозновато булче с комплекси за външния си вид, което се опитва да ги прикрие с фалшиво самочувствие... 8)

Защо си толкова груб?
Ако е някакъв изпитан мачовски способ да провокираш мацки, малко го поошлайфай за нетийнеджърките, които да ти се вържат.

Не може ли да сме просто приятели?! (реплика от едно навремето филмче за котарака Леополд и мишките :) пийс мен!)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

И кво му е толкова сложното да се съчетаят двата празника, пийене и сгодни женки

Абе Амуне, от кога са тези кебапи, не им ли изтече срока, дай ги на крокодила или на кучето :rolleyes:
 
От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Може да сте приятели. Ще е откровенно и грубо приятелство вашето. :) Амонт е такъв, ще му свикнеш бързо. :)



Благодаря ти :)
Той към мен конкретно не е бил. Но понеже се чувствам косвено виновна, заради темата с кучето, където Лили беше така добра на мен да предложи, да ми помогне, а на него милия му се изчакало чакането. И от там се почнаха някакви негови реплики към нея, които не разбирам ... защо са?
Ако е фен на снимките и иска, аз мога да му постна моя снимка и да се успокои с кой си говори и визуално. Превантивно, да не ме набеди за "буца лой"... но пак и само, ако не се държи така предубедено.
Да прочете няколко неща на Лили и да си създаде малко по-добронамерено мнение. Какво значение има външния вид, след като сам споделя своята толерантност към Крокодили :)
 
Аз тук грозни хора не знма да има. Но няма да се разсърдиме на снимка. Повечето тук сме се вждали, а някои дори и са публични личности - има ги в нета, само да ги потърсиш по име или някакви отличителни белези, които са дали тук. ;)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

На някой занимава ли му се да добавя разни картинки глупости простотийки по сайтове?

Че ми трябва партньор, имам хубави домейни и трафик мога да им пренасоча а няма кой да ги напълни с глупости?
 

Горе