Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

ПЛИИЙЗЗ СОМБАДИ ИЛИ СОМБАРИ ШУТ МЕ!!!

отивам да се напия като свиня и да забравя тази тема...

Защо?
А аз си мислех, че на мейл ще ми пратиш инструкции-те за партньорство :(
И после кой е несериозен...

Лека и безаварийна!
 
От: От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

На Лили Гагарин беше го предложил, ако му беше взела кучето да го разхожда. Но той й искаше снимка и нещо си, което си имали приказка отпреди, с което аз не съм запозната. Тя му предложи препоръки, но той нещо не се впечатли и ... после изпуснах края, но започнах днес в темата, че ми се стори груб неговият отговор към нея. А все пак е дама :)
Е хубаво отпадат кебапите, ама можем да направим едно парти, пък и снимки ще имаме
 
От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ей това за снимката са глупости,
просто мразя като се опитват да послъгват, а с лилито се чекнем от преди тази тема, защото се представи за мис гваделупа, даже посегна и кебапчетата да вземе на доверие,
то и на мен в нета ми е до колояно...
та и а си имам минуси
някой хора послъгват, а аз попсувам от врем на време,
между другото утре искам някой да ми заведе кучето да го изкъпят и разрешат и не мога да намеря кой...

А, аз мислех, че приказката ти с мен е на общо основание. Чак си прегледах постовете, за да видя къде съм се изкарвала Мис Гваделупа, защото е ужасно нетипично за мен, и единствените коментари извън тази тема и темата с кучетата, свързани с външния ми вид, са тези, като определено не съм повдигала въпроса аз:

Цитат Първоначално написано от AMOUN Разгледай мнение
Както си личат и целулитните лелки с лепкави пръсти от буркана с конфитюр от кауфланд и благите мекици.
п.п. от две страници те гледам че търсиш повод да се похвалиш че разбираш от синдроми и психология...
Уаууу впечетли си онлайн приятелките с това агресивно и интелигентно изказване- поразен съм от сиянието на твоята проницателнос

Мога да се обзаложа тук и сега на 100 кебапчета, че те е яд, защото хората не те оценяват правилно. Понеже си страхотен човек с необятна вътрешна красота, но не си личи на външен вид .
Казана дума - хвърлен камък. Кога ще си получа кебапчетата? Хорската грешна преценка досега само ползи ми е носила и само задоволство изпитвам.

Обещавам ти, че всички кебапчета ще бъдат разпределени дружно между бул-мамите на специален купон, където ще те провъзглася за основен спонсор. И без това сме на зор, понеже конфитюрът ни е на свършване.

За да изясним най-сетне въпроса, казвам - външният ми вид най-точно може да се определи като незабележим и безинтересен, т.е. нито твърде грозен, нито твърде хубав. Случвало се е да не ме разпознаят в първия момент хора, с които съм си говорила с часове при предишна среща, ако съм си сменила цвета на косата. За сметка на това, смея да твърдя, че съм интересен събеседник и имам какво да си кажа с хора, с които все пак имам някаква убежна точка. Всъщност съм изненадващо интересна личност за безинтересния си външен вид, колкото и нескромно да звучи. Това имах предвид под "хорската грешна преценка".

Нямам проблем да дойда на някоя предприемаческа среща, ако организирате такава. Ваш си е проблемът колко пъти ще ме видите, преди да ме запомните :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

:( а аз снимки се моря да качвам ... като можело с думи толкова добре човек да се самоопише.
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Стига де, преувеличаваш малко.
Празнуваме си Гергьовден и Никулден, а не денят на благодарността. Едва ли един "Св.Валентин" толкова ще ни обезличи.

Ох! А Сирни заговезни като се сетя... на село с прескачането на огъня и дядо ми като правеше едни дървени стрелички/ракетки...- но това на село, сега по градовете само отиваш и заученото- прости ми! Някак не е същото...
Кой празнува Сирни Заговезни? Друго си е Хелоуин, нали ;)
 
От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

...Нямам проблем да дойда на някоя предприемаческа среща, ако организирате такава. Ваш си е проблемът колко пъти ще ме видите, преди да ме запомните :)

И аз ще дойда с официалния анцунг с три черти, да блесна на фона на толкова невзрачност... за всеки случай че взема една тарелка с кибапчита да има да фъргам, ако не ни дадат салфетки...
Вместо по една снимка, защо не си пускате линкове към профилите в сайтове за запознанства, може да се обадим и на мирооткаризма да дойде с буса.
 
От: От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

И аз ще дойда с официалния анцунг с три черти, да блесна на фона на толкова невзрачност... за всеки случай че взема една тарелка с кибапчита да има да фъргам, ако не ни дадат салфетки...
Вместо по една снимка, защо не си пускате линкове към профилите в сайтове за запознанства, може да се обадим и на мирооткаризма да дойде с буса.

Аз нямам профил в сайт за запознанства, но не пречи да си направя. Колко снимки се изисква да си сложиш? Паспортна, в цял ръст, по бански и в някакъв тип униформа?

Но бъди честен, и ако от там си намерил половинката си, моля те предупреди ме докато е време, за да не попадна на подобно отношение като твоето.

Знам че пак не е към мен, но някак не очаквах, че си такъв пъзльо за форумна среща и пробваш да се измъкваш ... :mad:
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Кой празнува Сирни Заговезни? Друго си е Хелоуин, нали ;)

Мисля, че по селските райони и малки населени места, където има пространство и може да се запали хубав огън, който да се прескача, го има и се празнува.
Кукерските празници също. Коледарите ... Не е толкова зле положението с претопяванет в друга "култура" и традиции :)
 
От: От: От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

...Знам че пак не е към мен, но някак не очаквах, че си такъв пъзльо за форумна среща и пробваш да се измъкваш ... :mad:

Само казвате кога, къде, колко кебапчета да нося и идвам, онли през деня, вечерно време съм семеен.
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Имаш ли плетени обуща?
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Имаш ли плетени обуща?

Да не съм тиии от село да не съм ти :)
Анцунгъ го нося само с черни обувки и бели чорапи /от бала/ лайк дис:

655-402-naj-golemite-modni-pregresheniia.jpg
 
От: От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

И аз ще дойда с официалния анцунг с три черти, да блесна на фона на толкова невзрачност... за всеки случай че взема една тарелка с кибапчита да има да фъргам, ако не ни дадат салфетки...
Вместо по една снимка, защо не си пускате линкове към профилите в сайтове за запознанства, може да се обадим и на мирооткаризма да дойде с буса.

Хм, и аз мислех да дойда на срещата с официалния си анцуг, дето съм си го купила от Димитровградския пазар, но за да не би случайно да те засенча, ще измисля друг аутфит. Само ми кажи какъв цвят ти е анцугът, за да синхронизирам облеклото си, че да можеш да изпъкнеш в пълния си блясък.

Нямам все още профил в сайтове за запознанства, но ако ти си на аватара, мога и да се регистрирам заради топлия ти кравешки поглед и страстната вена на челото.
 
От: От: От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Радвам се когато накарам някой да размърда стомашни сокове и ликвор, усещането е като да засадиш дърво в пустиня...
разбира се има какво да се иска още, особенн озастарелите забежки за димитровград и реплики от филми с умрели главни герои :)
Ноо признавам че с венатаааа и тъпия поглед нацели много добре, чак за момент си помислих че мъжа ти е дошъл да ти помага в репликирането, защото го е яд че напоследък се дърпаш.




http://ruznakomstva.com/?p=118
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Най-голямата гъзария е анцък с трите ленти+ шпицарки + кожено яке +смъртфон=направо кърти мивките:)
 

Горе