Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Re: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Не знам какво е публична личност, но аз не съм и Амуна май нее

Лоша работа, че не знаеш какво е публична личност. :) Нищо след някой друг месец и ще разбереш кои от форума се "изживяват" като такива. ;) Нищо, че тук са с никове. ;)
 
От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ей това за снимката са глупости,
просто мразя като се опитват да послъгват, а с лилито се чекнем от преди тази тема, защото се представи за мис гваделупа, даже посегна и кебапчетата да вземе на доверие,
то и на мен в нета ми е до колояно...
та и а си имам минуси
някой хора послъгват, а аз попсувам от врем на време,
между другото утре искам някой да ми заведе кучето да го изкъпят и разрешат и не мога да намеря кой...
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

На някой занимава ли му се да добавя разни картинки глупости простотийки по сайтове?

Че ми трябва партньор, имам хубави домейни и трафик мога да им пренасоча а няма кой да ги напълни с глупости?

Ама разбира се!
Толкова е вълнуващо сигурно някой да ... работи за теб 8)
Верно ще се изхраня и аз и кучето за година, ако заплащането е пак с кебапчета ... :)

Вземи основи една партия поне, че със сигурност ще имаш електорат. От мен ще е бирата :rolleyes:
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ама разбира се!
Толкова е вълнуващо сигурно някой да ... работи за теб 8)
Верно ще се изхраня и аз и кучето за година, ако заплащането е пак с кебапчета ... :)

Вземи основи една партия поне, че със сигурност ще имаш електорат. От мен ще е бирата :rolleyes:


Зашщо говориш така, познавам много хора които се изхранват с това.
Имам хубави домейни имам как да водя трафик, само ми трябва малко сладко партньорче, да качи контент и да лапа 40% от оборота
И не не е вълнуващо някой да работи за теб, затова и си търся партньор, а не работник - има разлика... :)
 
От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Аз тук грозни хора не знма да има. Но няма да се разсърдиме на снимка. Повечето тук сме се вждали, а някои дори и са публични личности - има ги в нета, само да ги потърсиш по име или някакви отличителни белези, които са дали тук. ;)

Аз не съм много публична личност, но последния път като пробвах, да си споделя едни снимки в един форум и настъпи такова женско ... цунами, че съжалих за векове напред.
Тук като гледам сте преобладаващо мъже и ме успокоява този факт, но все пак бих го направила, не защото се имам за красива, а ей така да си имате образ на ника, с който си пишете. Някак е по-истински... за да не го нагрубявате, ако някога много ви се прииска :wink:
 
От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Аз не съм много публична личност, но последния път като пробвах, да си споделя едни снимки в един форум и настъпи такова женско ... цунами, че съжалих за векове напред.
Тук като гледам сте преобладаващо мъже и ме успокоява този факт, но все пак бих го направила, не защото се имам за красива, а ей така да си имате образ на ника, с който си пишете. Някак е по-истински... за да не го нагрубявате, ако някога много ви се прииска :wink:


Добре дай да те видя, обаче да знаеш че ще има промяна и в двата случая...8)
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ами кебапчетата ?!?


Къде са кебапчетата?!
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Зашщо говориш така, познавам много хора които се изхранват с това.
Имам хубави домейни имам как да водя трафик, само ми трябва малко сладко партньорче, да качи контент и да лапа 40% от оборота
И не не е вълнуващо някой да работи за теб, затова и си търся партньор, а не работник - има разлика... :)

Добре. Извини иронията ми.
Някак те възприемах (сега не ме намразвай, но някакво първо впечатление, за което ти си си виновен с отговорите, въпреки че никога нищо към мен конкретно)
като "въздух под налягане" :wink: И ако все още не си обиден и сериозен в предложението си. Не знам дали точно жена би искал за партньор или сладък гей :-o но все пак обясни ми по-подробно, ако искаш и на лични и мога да се пробвам, да помогна. Ако не се справя, сигурна съм, че ще ми го покажеш :)
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Добре. Извини иронията ми.
Някак те възприемах (сега не ме намразвай, но някакво първо впечатление, за което ти си си виновен с отговорите, въпреки че никога нищо към мен конкретно)
като "въздух под налягане" :wink: И ако все още не си обиден и сериозен в предложението си. Не знам дали точно жена би искал за партньор или сладък гей :-o но все пак обясни ми по-подробно, ако искаш и на лични и мога да се пробвам, да помогна. Ако не се справя, сигурна съм, че ще ми го покажеш :)

Аз въздух? - Ок но поне с чист дъх...

Искам някой да пълни съдържание в сайт като тои фокус бг на хубав домейн , каквото му хареса стига да е интересно за посетителите от него съдържнието от мен всичко останало
може и автоматизирано качване имам десет супер, турбо мега жакузи лукс домейна и си чакат реда да видят бял свят...
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Добре. Извини иронията ми.
Някак те възприемах (сега не ме намразвай, но някакво първо впечатление, за което ти си си виновен с отговорите, въпреки че никога нищо към мен конкретно)
като "въздух под налягане" :wink: И ако все още не си обиден и сериозен в предложението си. Не знам дали точно жена би искал за партньор или сладък гей :-o но все пак обясни ми по-подробно, ако искаш и на лични и мога да се пробвам, да помогна. Ако не се справя, сигурна съм, че ще ми го покажеш :)

Хаха, Амуна търсил мъжки дупета, така ли да го разбирам, интиресно ама и ти не си поплюваш лика прилика сте
 
От: От: От: Re: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Добре дай да те видя, обаче да знаеш че ще има промяна и в двата случая...8)

От това лято :)

7073860p.jpg
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Хаха, Амуна търсил мъжки дупета, така ли да го разбирам, интиресно ама и ти не си поплюваш лика прилика сте

Това сега как да го разбирам? Че и аз си търся "мъжки дупета"?
Стана хубава тема за 14-ти февруари, спор няма :)
 
От: От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Това сега как да го разбирам? Че и аз си търся "мъжки дупета"?
Стана хубава тема за 14-ти февруари, спор няма :)
:D
Нее че и ти не си поплюваш в коментарите имах предвид
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Хаха, Амуна търсил мъжки дупета, така ли да го разбирам, интиресно ама и ти не си поплюваш лика прилика сте


Не са ми приоритет, но зависи от дупето все пак...
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Този празник е от плеядата вносни празници, които НЕ празнуваме вкъщи. Имаме си български, хубави празници, и не виждам смисъл да празнуваме някакви комерс-псевдопразници, които са направени единствено, за да изкарват кинти. А и, не съм католик.
 
От: От: От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

:D
Нее че и ти не си поплюваш в коментарите имах предвид


Да. Понякога и аз не мога да се позная и да повярвам, че аз съм ги написала, тогава се оправдавам с Мисис Хайд :rolleyes:
Но пък ... си харесва стила и ако някой има проблеми е свободен, да не е съгласен ;)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Не са ми приоритет, но зависи от дупето все пак...


Еми не съм го казал аз а твоя опонент за стоте кебапа. Тя ти пусна снимка и ще трябва да плащаш облога. Ако не са замирисали може да ни поканите на едно парти
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Този форум все повече се издига в очите ми 8)

Сега искам и другите колежки да публикуват по една снимка и всичко ще е ОК.

Добре де... вероятно не е много по тематиката на форума- публикуването на снимката- но нека се знае, че това е от Златни пясъци и много ми хареса тази идея с тези "глави"- нещо като популяризиране на българския туризъм ;) предприемачески, така да се каже :)
 

Горе