Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Еми не съм го казал аз а твоя опонент за стоте кебапа. Тя ти пусна снимка и ще трябва да плащаш облога. Ако не са замирисали може да ни поканите на едно парти


Човече ти ме вчепетлявш в няколко теми с остроумните си изкавания, направо цепиш мрака...
какъв облог какви кюфтета, каква гарнитура, какво разделно хранене?
Имаш ли снимки да пуснеш и ти ?
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Добре де... вероятно не е много по тематиката на форума- публикуването на снимката- но нека се знае, че това е от Златни пясъци и много ми хареса тази идея с тези "глави"- нещо като популяризиране на българския туризъм ;) предприемачески, така да се каже :)

Защо да не е в тематиката на форума, екстра е ако питаш мене. Много си хубава!
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Добре де... вероятно не е много по тематиката на форума- публикуването на снимката- но нека се знае, че това е от Златни пясъци и много ми хареса тази идея с тези "глави"- нещо като популяризиране на българския туризъм ;) предприемачески, така да се каже :)


Главите са ужасни и с кого си на нея?
а кой снима?

Виж как живна темата като фърли снимката.
По малко импресии ще направи хамстера тази вечер...
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Кви са тия онлайн свалки тука :lol:
 
Добре де... вероятно не е много по тематиката на форума- публикуването на снимката- но нека се знае, че това е от Златни пясъци и много ми хареса тази идея с тези "глави"- нещо като популяризиране на българския туризъм ;) предприемачески, така да се каже :)

Що бе. Идеята да има една фотогалерия на потребителите тук не е лоша идея. Дори напротив. Да, като се видим някъде, да се познаем. :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Този празник е от плеядата вносни празници, които НЕ празнуваме вкъщи. Имаме си български, хубави празници, и не виждам смисъл да празнуваме някакви комерс-псевдопразници, които са направени единствено, за да изкарват кинти. А и, не съм католик.

Няма лошо да има повече празници за празнуване. Дали ще купиш бутилка вино за Трифон Зарезан или някаква сантиментална дрънкулка (защо не и двете) е нещо много незначително. Не се иска такса-празник. Така че, на който както му харесва. Младите му се радват. Който го хейтва, го определят за комплексар и самотник. Това не че си ти или всеки друг, а просто такива мнения съм чела. Така че, аз лично съм безразлична, честно казано. Не се сърдя на внимание и почерпка по какъвто и да е повод :)
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Човече ти ме вчепетлявш в няколко теми с остроумните си изкавания, направо цепиш мрака...
какъв облог какви кюфтета, каква гарнитура, какво разделно хранене?
Имаш ли снимки да пуснеш и ти ?

Чакай сега, нямам нищо общо с вашия облог, но ако има парти що да не дойда
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Чакай сега, нямам нищо общо с вашия облог, но ако има парти що да не дойда
Покажи го тоя облог да го видя, че само фъргам кебапчита с тавите за щяло и нещяло?
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Защо да не е в тематиката на форума, екстра е ако питаш мене. Много си хубава!

Мерси. Не исках, да се приема като ... самохвалство или нещо, но аз на този етап имам комплекси само от възрастта си ;) сигурна съм, че има много хубави по-млади момичета/жени (виждала съм ги), които просто не са влезли и не им се отдал случай да се ... представят :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Що бе. Идеята да има една фотогалерия на потребителите тук не е лоша идея. Дори напротив. Да, като се видим някъде, да се познаем. :)

Би! и на теб ти благодаря от сърце за толерантността. Аз не съм спряла де, откакто се регнах, но наистина си много мил :)
И като ме видиш, непременно да ме заговориш! ;)
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Покажи го тоя облог да го видя, че само фъргам кебапчита с тавите за щяло и нещяло?

Ей аз да не съм объркал нещо, четох за някакъв облог с кебапи, ти го беше предложил на една женка, ама да не е на някой друга
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Няма лошо да има повече празници за празнуване. Дали ще купиш бутилка вино за Трифон Зарезан или някаква сантиментална дрънкулка (защо не и двете) е нещо много незначително. Не се иска такса-празник. Така че, на който както му харесва. Младите му се радват. Който го хейтва, го определят за комплексар и самотник. Това не че си ти или всеки друг, а просто такива мнения съм чела. Така че, аз лично съм безразлична, честно казано. Не се сърдя на внимание и почерпка по какъвто и да е повод :)

Има лошо, нарича се културно обезличаване, защото едните празници заместват другите. Примери много.
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Мерси. Не исках, да се приема като ... самохвалство или нещо, но аз на този етап имам комплекси само от възрастта си сигурна съм, че има много хубави по-млади момичета/жени (виждала съм ги), които просто не са влезли и не им се отдал случай да се ... представят

Не беше целенасочен комплимент, просто констатирам действителността.
 
От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Главите са ужасни и с кого си на нея?
а кой снима?

Виж как живна темата като фърли снимката.
По малко импресии ще направи хамстера тази вечер...

ха-ха...
На мен ми харесаха. Ако си имам къща с двор, бих си сложила една :)

С детето ми. Моето собствено.
Снима ... човек с фотоапарат :lol:

Аз се притеснявам за такова "живване"- като не е свързано с предприемачество (не се шегувам- има си сайтове за снимки сигурно и ми е малко неудобно)

Иначе и на теб ти благодаря :) за косвения начин, да покажеш задоволство :) (не е гаранция, че след известно време няма да се превърна в топка лой или Крокодил, но до тогава си мисли за мен в синя рокля на цветя :twisted:)
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Има лошо, нарича се културно обезличаване, защото едните празници заместват другите. Примери много.

Стига де, преувеличаваш малко.
Празнуваме си Гергьовден и Никулден, а не денят на благодарността. Едва ли един "Св.Валентин" толкова ще ни обезличи.

Ох! А Сирни заговезни като се сетя... на село с прескачането на огъня и дядо ми като правеше едни дървени стрелички/ракетки...- но това на село, сега по градовете само отиваш и заученото- прости ми! Някак не е същото...
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

ПЛИИЙЗЗ СОМБАДИ ИЛИ СОМБАРИ ШУТ МЕ!!!

отивам да се напия като свиня и да забравя тази тема...
 
От: От: От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ей аз да не съм объркал нещо, четох за някакъв облог с кебапи, ти го беше предложил на една женка, ама да не е на някой друга

На Лили Гагарин беше го предложил, ако му беше взела кучето да го разхожда. Но той й искаше снимка и нещо си, което си имали приказка отпреди, с което аз не съм запозната. Тя му предложи препоръки, но той нещо не се впечатли и ... после изпуснах края, но започнах днес в темата, че ми се стори груб неговият отговор към нея. А все пак е дама :)
 

Горе