Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума - Неактивна в момента

Статус
Not open for further replies.
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Изпратих ти ЛС за един мой линк...погледни и кажи дали е ОК
 
Re: От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Blinky, нещо не може да хване никаква картинка, включително и логото на форума. Това не е добре и ще удари по трафика. Трябва да погледнете open graph таговете и да зададете изображение, което да хваща фейсбук при споделяне на нещо от форума. Няма ли картинка - удря по трафика. Така, че оправете го това и ще пусна линк, за сега се въздържам, защото няма да има желания ефект.

ами да си запазим за през седмицата тогава ще видя какво ще направя с og то ама не тази вечер :)

много мерси че ще подпомогнеш форума
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Много голям процент от хората, които прочетат това после влизат да видят тук за какво става дума, ако искаш го сподели, освен останалото е градивно и учи българите да са едно:

http://alforizmi.blogspot.com/2012/08/poltargaist-bulgaria-eksperiment-zaveta.html
 
Re: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Щом не става за други страници, ще се откажа. Мерси все пак :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Затрупан съм с линкове, ако пропусна някой не ми се сърдете :lol:
 
От: Re: От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Въпросът е как да го направя с картинка, да взема да сложа в моя пост? Или? Но като цяло и пак няма да я захапе, не знам защо така.

Потърси креативно захапваща картинка и я прати (с url-тo) на redrum (ще си я свали) - може да се постне с кратък и интересен анонс + линк към съответната публикация. Има ефект.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Одобрен си, да. Ще гледам да те пусна днес.
 
Re: От: Re: От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Потърси креативно захапваща картинка и я прати (с url-тo) на redrum (ще си я свали) - може да се постне с кратък и интересен анонс + линк към съответната публикация. Има ефект.
Ще го измислим....но реално е нещо техническо. И всеки път при шер на линк, никога не е имало случаи да захапва. Явно това е нещо, което не са преценили за важно от форумната система. Ако не успеем, опцията с качена снимка + линк и малко заглавие пак е опция. ;)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Ако може и аз да се включа, ако ме одобриш, прати едно ЛС :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Пичове, казал съм си условията, сега остава и да ви пращам лс-та да ви се моля. Прочетете ми първия пост, ако толкова ви мързи да пратите 1 лс, значи не заслужавате безплатен трафик/реклама.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Линкът на grigorov e споделен.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Здравей,

аз също ти изпратих на ЛС един линк...одобрен или не :)...
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Впечатляващо - над 600 уникални посещения за около два часа. Като се има предвид, че сайтът е ориентиран към тези, които търсят приятели от казармата. Много от посетилите го се регистрираха.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

@hot - радвам се, че линкът е бил успешен :)
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Пуснат е линкът на алабам4ето.
 
От: Предлагам БЕЗПЛАТНА фейсбук популяризация за членове на форума

Човек, такива линкове като това, което искаш да пусна не ме кефят. Защо, първо не искаш да пусна нещо конкретно. Аз да не съм факир, че да знам какво харесват хората. А ти знаеш, но те мързи да погледнеш. Виж си най-популярния продукт, дай ми линк към него, аз ще му смъкна снимката и ще я споделя. Така хората, които харесат снимката ще могат да дойдат в магазина ти и да си го купят. Обаче така да ми пляскаш някакъв сайт и да ми казва - сподели, тц, отказвам да споделям, защото е безсмислено.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе