Предлагам за продажба нещата, които шия

SStudioBG

New Member
Здравейте!

Както се разбира от заглавието, занимавам се с шиене.
Изработвам различни неща от текстил. Общо взето- всичко, което може да бъде ушито.
Дрехи не ми харесва да шия, наблягам на интериорния текстил-покривки, възглавнички и т.н.
Също и чанти, несесери, калъфи,детски стоки, сувенири, декоративни елементи допълващи интериора..

Опитвам се да предлагам на българските потребители неща, които не могат да се купят в България, което мисля ги прави интересни. Обикновено се ровя по чуждите сайтове и щом ми хареса нещо преценявам дали ще мога да го ушия и т.н...
До сега , всичко което съм шила е било по заявка от клиента, т.е. готови неща нямам. (сами разбирате, че няма как да ушия една камара неща предварително и да чакам някой да ги купи,все пак работя в къщи)

Мога да обработвам снимките на продуктите с ФШ.

Единствено ме притеснява това, че не мога да издавам фактура/ бон.Все още не достигам такива печалби,че да се регистрирам като каквато и да било.

Идва коледа и мисля , че имам какво да предложа.

Имам страница във ФБ, който иска да погледне- пращам линк на ЛС.
 
От: Предлагам за продажба нещата, които шия

Искам да допълня, че повечето неща се изработват за ден, рядко за 1-3 дни, в зависимост от наличните платове. Знам, че може би ви се струва несигурно по този начин, без наличности, но има и положителна страна- може да се шие по размери на клиента, покривки, тейбъл рънъри, седалки за столове и пейки и т.н. така или иначе трябва да са по размер, ако размера е нестандартен.
Разбира се, ако се наложи ще променя тази практика и ще се постарая да имам наличности поне от по-дребните неща.
 
От: Предлагам за продажба нещата, които шия

Бих ти предложила да си конструираш шаблони за таблети и да ушиеш няколко модела с външен джоб и за мобилен телефон. След, което да се свържеш със собствениците на този е-магазин http://bazart.bg/ и да им предложиш услугите си като фрийлансър. Виждам, че представят физически лица като производители, а сайтът се явява като посредник и следователно издават фактури на клиентите.

Примерен модел на чанта-калъф:
il_340x270.712790589_hwss.jpg


Калъф с външен джоб:
36f28a45916a670239a78e0712e0909f.jpg
6833789046_39397e4909.jpg
 
От: Предлагам за продажба нещата, които шия

Благодаря ти,Петя!

Искам да кажа,че повечето от вас може би са мъже и може да не намират за важни нещата от този тип, особено тези които са свързани с интериора в дома, но повярвайте средно статистическата домакиня е способна на всичко. Личен опит- дадох луди пари за едни тъпи подложки за хранене, но исках тях и никои други. :D
 
От: Предлагам за продажба нещата, които шия

Благодаря ти,Петя!

Искам да кажа,че повечето от вас може би са мъже и може да не намират за важни нещата от този тип, особено тези които са свързани с интериора в дома, но повярвайте средно статистическата домакиня е способна на всичко. Личен опит- дадох луди пари за едни тъпи подложки за хранене, но исках тях и никои други. :D

Не се безпокой, нежните им половинки надвикват тайно тук. :D

Ако имаш снимки на продадените по поръчка модели, качи ги в първия ти пост. Ако нямаш, снимай всеки завършен модел при нова поръчка и го добавяй в темата ти. Така ще я поддържаш 'жива'.
Успех! ;)
 
От: Предлагам за продажба нещата, които шия

Здравей може ли на ЛС да ми пратиш линка? :)
 
И аз се интересувам, ако може да ми пратите на лично линк към страницата
 
Здравейте!

Както се разбира от заглавието, занимавам се с шиене.
Изработвам различни неща от текстил. Общо взето- всичко, което може да бъде ушито.
Дрехи не ми харесва да шия, наблягам на интериорния текстил-покривки, възглавнички и т.н.
Също и чанти, несесери, калъфи,детски стоки, сувенири, декоративни елементи допълващи интериора..

Опитвам се да предлагам на българските потребители неща, които не могат да се купят в България, което мисля ги прави интересни. Обикновено се ровя по чуждите сайтове и щом ми хареса нещо преценявам дали ще мога да го ушия и т.н...
До сега , всичко което съм шила е било по заявка от клиента, т.е. готови неща нямам. (сами разбирате, че няма как да ушия една камара неща предварително и да чакам някой да ги купи,все пак работя в къщи)

Мога да обработвам снимките на продуктите с ФШ.

Единствено ме притеснява това, че не мога да издавам фактура/ бон.Все още не достигам такива печалби,че да се регистрирам като каквато и да било.

Идва коледа и мисля , че имам какво да предложа.

Имам страница във ФБ, който иска да погледне- пращам линк на ЛС.


ЗДРАВЕЙТЕ,

интересувам се от Вашите продукти. Може ли да ми изпратите информация на и-мейл: [email protected]

Благодаря!
 

Горе