Предложете тествани SEO специалисти

От: Предложете тествани SEO специалисти

Ето и от мен предложение Poltargaista. Лично сме разговаряли и по един мой проект свърши много добра работа.

Аз пък съм виждала оптимизирани сайтове от него на първа страница по определени думи. :)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Ето и от мен предложение Poltargaista.

Аз пък не го препоръчвам. Препоръчвам ти Димитър Георгиев Бико. Лесно ще го намериш във фейса, един от най-добрите е, ако не и най-добрия!
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Аз пък не го препоръчвам. Препоръчвам ти Димитър Георгиев Бико. Лесно ще го намериш във фейса, един от най-добрите е, ако не и най-добрия!

Това сигурно е някаква ебавка... :D
п.п. когато става въпрос за препоръки, казвайте когато се майтапите (или си служите с ирония), за да не стават грешки :shock:
 
От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Това сигурно е някаква ебавка... :D
п.п. когато става въпрос за препоръки, казвайте когато се майтапите (или си служите с ирония), за да не стават грешки :shock:

Не, напротив.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Аз пък не го препоръчвам. Препоръчвам ти Димитър Георгиев Бико. Лесно ще го намериш във фейса, един от най-добрите е, ако не и най-добрия!

Само да отделя парите за ДДС този месец, че да мога да му звънна на GSM-а :wink: Сега сериозно - за ideamax.eu става въпрос, нали?
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Сега сериозно - за ideamax.eu става въпрос, нали?

Да .
 
Re: От: Предложете тествани SEO специалисти

Само да отделя парите за ДДС този месец, че да мога да му звънна на GSM-а :wink: Сега сериозно - за ideamax.eu става въпрос, нали?

Да за него. Едно положително мнение и от мен за неговата работа. Добър е, и утре ще го видя дори. Казвам го, защото е един от хората, които наистина знаят какво правят и определено е професионалист. ;)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Колега, аз лично бих написал "СЕО" и "Сео оптимизация" в търсачките и това което излезе в топ 3 ще е главен фактор за това, коя фирма да избера. ;) Успех!

Това е най-логично, но не винаги е верният отговор. По посоченият от теб начин на първа страница излиза фирма, която не бих препоръчал на никого.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Колега, аз лично бих написал "СЕО" и "Сео оптимизация" в търсачките и това което излезе в топ 3 ще е главен фактор за това, коя фирма да избера. ;) Успех!

Пише се "seo", "сео" означава друго и няма нищо общо с оптимизацията на сайтове за търсачки.
 
Re: От: Предложете тествани SEO специалисти

Това е най-логично, но не винаги е верният отговор. По посоченият от теб начин на първа страница излиза фирма, която не бих препоръчал на никого.

Да, не винаги е така. Но горе долу и това е някакъв критерии, че си вършат съвестно работата. По-скоро гледаш клиентите им кой къде е. ;) Виждал съм много назад сайтове на такива агнеции, но пък клиентите им напред, защото явно там си инвестират времето и знанията, за да го постигнат. ;)
 
От: Re: От: Предложете тествани SEO специалисти

Да, не винаги е така. Но горе долу и това е някакъв критерии, че си вършат съвестно работата. По-скоро гледаш клиентите им кой къде е. ;) Виждал съм много назад сайтове на такива агнеции, но пък клиентите им напред, защото явно там си инвестират времето и знанията, за да го постигнат. ;)

Повечето такива думи в нишата за seo са малко търсения и просто няма смисъл да се инвестира да се оптимизират (не, че се иска кой знае какви средства де...).

Така, че съм съгласна с Blinky - > гледа се сайтовете на клиентите, на въпросната фирма. А ако има начин да се вземат и данни за трафика - още по-добре. :) Но все пак, трябва да си е съобразено и с нишата де. Според мен това е най-точния начин.

Иначе има много саморекламиращи се комплексари (не в google, по приказки) - които ежедневно ти набиват колко са "чудесни", че накрая почваш да им вярваш, а като ги питаш къде им е портфолиото - следват едни "ама то такова", "онакова...".
 
Re: От: Re: От: Предложете тествани SEO специалисти

Повечето такива думи в нишата за seo са малко търсения и просто няма смисъл да се инвестира да се оптимизират (не, че се иска кой знае какви средства де...).

Така, че съм съгласна с Blinky - > гледа се сайтовете на клиентите, на въпросната фирма. А ако има начин да се вземат и данни за трафика - още по-добре. :) Но все пак, трябва да си е съобразено и с нишата де. Според мен това е най-точния начин.

Иначе има много саморекламиращи се комплексари (не в google, по приказки) - които ежедневно ти набиват колко са "чудесни", че накрая почваш да им вярваш, а като ги питаш къде им е портфолиото - следват едни "ама то такова", "онакова...".

Да, това е другото. Не се търси толкова. "Оптимизация за търсачки" е много хард кор дума за обикновения потребител. Но и милите, някои не знаят как да търсят, за жалост. :)

Иначе некви фейк, както написа Фифи, да ги ринеш колкото искаш. Важното е какво правят, за колко го правят, и имайте предвид, че ако са добри в това, което правят всякакво "направи малко по тънка оферта и ще работим", ще е камък във вашата градинка. ;) Колкото и да не му се вярва на клиента, но това е реалността - отстъпката обикновено е за негова сметка. ;)

Винаги избирайте хора, който наистина знаят за какво става дума, правили са проекти и най-важното - SEO експертът не е това, което говори и чете, а това което е оставил успешно зад гърба си. Опитът тук е ключа. Като в програмирането, няма как да от 1-2 години да програмираш и да си Синиър, нали? Същото е и тук. ;)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Аз също не ти препоръчвам "Poltargaista". Говоря от опит. Много внимавай в избора на сео "специалист". Всички много могат и знаят (докато им преведеш пари).
 
От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Аз също не ти препоръчвам "Poltargaista". Говоря от опит. Много внимавай в избора на сео "специалист". Всички много могат и знаят (докато им преведеш пари).

С теб пък кога сме работили? Или Странникът?

По темата - към Димитър Георгиев бих те насочил и аз.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

И как все насочвате, като един няма портфолио?
това което имате е шуробаджанащина :oops:
 

Горе