Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

ти ме намесваш мен

Дори да е така, мога да ти кажа, че не си единствената! Т.е. може да ти се оправдая с това, че не се отнася конкретно за теб. Няма да го правя - казвам, че давах пример, а не въпрос. Ти се припозна, но не си единствената която мисли по този начин..за съжаление има още много и не знаеш дали ен съм визирал друга :)
Вместо "тема", може да сложа "пост" и става валидно за поста на @Лили за кучето.

Нямаше да пиша в тази тема, но видях една картинка и реших да я споделя точно в тази тема, защото, цитирам автора:

Темата я отварям, за да не спамим по другите, и тук когато искаме да си разпускаме, и да си говорим на всякакви тематики. :)

не писах за това защото поста щеше стане много дълъг
една друга женка (аз не знаех, че е такава - никнейма е някакъв никакъв) ме обвини, че не се включвам подходящо
както става ясно то цитата: в тази тема може всеки да си пише каквото иска, вие си пишете за женските глупости, аз публикувах една картинка, @Лили има някаквъ човешки проблем и т.н.

Щом в тази тема може да се пише на всякаква тематика - аз коментирам един пост на @Лили (за кучето).
Теб те намесвам за да дам пример за тъпа тема/=пост. Поста на @лили е точно такъв.
За това говори развоя на дискусията - само виж последния пост на @Лили...

няма никакво продължение на дискусията, няма никакво затапване (тя заговори за това..но аз не виждам да го прави).

Разбирам, че в бг-мама така сте свикнали..дали в резултат на това не си остават така лесно манипулируеми?

п.п. някой знае ли каква БД използва форума на бг-мамма? Трябва да е някаква извънземна или да е пригодена за чатове :shock: (вие това правите - чат..) заложете на качеството, а не на количеството.

Не съм съвсем съгласна. За казване си има какво, въпроса е как и че като не сте свикнали ви е неприятно.
За скарването, поемам вината. Ама за последно. Че все аз се извинявам и опитвам нещата да са ок. По-дисциплинирано ще се придържам към метода на игнора. Въпреки че това едва ли ще спре завоалираните изказвания с повод и без, дразнещи въпроси ни в клин ни в ръкав за правопис на английски, или просто неразбрали от кой отбор съм и защо точно от него, да го ...
8)

Въобще не е по-добре да се придържаш към метода на игнора или поне го използвайте докато се научите да водите диалог без да преминавате границата на добрия тон :)
разбирам, че на тази тематика не можете (етническа дискриминация), затова по-добре не се включвайте в такива теми
ти имаш някакъв опит с теми (отново визирам една.бг), беше неуспешен, но не се отказвай

предлагам да пуснеш някаква полезна тема за която имаш достатъчно познания/опит
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що се отнася до тази за етносите, съм съгласна, че течеше сравнително спокойно с мъдрото неучастие на самия автор. Вероятно това негово неучастие като автор имаш предвид.

бях забравил за @Реминд

обикновено когато правиш тема с която да провокираш другите, трябва да се чувстваш достатъчно подготвен за да отговаряш на всякакви въпроси (дори хейтърски)

Това е изречение от твоето мнение.
В стремежа си да отговориш по някакъв начин на Гагарин, ти ме намесваш мен

не чети предния пост, ще използвам това, че ме подсети за @реминд за да кажа, че НЕ съм имал предвид теб, а него - защото случая е 100% еднакъв

доволна?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

една друга женка (аз не знаех, че е такава - никнейма е някакъв никакъв) ме обвини, че не се включвам подходящо
както става ясно то цитата: в тази тема може всеки да си пише каквото иска, вие си пишете за женските глупости
Ако ще се обиждаме на ник-ове и твоя хич не ми е ''някакъв'', ама не това е причината да ти отговарям. Причината е, че се мислиш за много умен и важен, а ако проследиш логиката в постовете си, ще видиш как си противоречиш... пък може и да не видиш, знам ли ?!
Веднъж казваш, че това е свободна тема и може да се пише за всичко, а после ''ама неееее, Лили пуска тъпа темаааааа, мамоооо!!!'' Пускаш забавна картинка (яка е - факт), възползвайки се от свободата на темата, обаче с цел да обидиш гадните женки, дето ви цапат форума. Значи свободата е позволена само на мъжете в сайта - така излиза? Казваш, че спамим, защото сме жени и пак затова се дърляме помежду си. От колко теми искаш да ти дам пример как и мъжете го правите и то на доста по-ниско ниво? Наистина е тъпо всеки ден да забелязвам сексистки сепаратизъм тук, а уж сте умни момчета - предприемачи. Да сме в завода при стругарите, сигурно по-добре ще се чувстваме. И тва с бг-мамите е толкова тъпо и изтъркано, а точно ти се дразнеше на повторени тъпизми ! бг-мама е ....ТВОЙТА МАМА ! Айде много здраве!
 
От: Предприемачеко разпускане!

бях забравил за @Реминд



не чети предния пост, ще използвам това, че ме подсети за @реминд за да кажа, че НЕ съм имал предвид теб, а него - защото случая е 100% еднакъв

доволна?

Доволна, да :)

Последно само пояснявам. Понеже аз бях авторка на темата за града и не отговорих на последното ти мнение в нея, помислих, че искаш там да продължи някакво разискване. След което го разтълкувах, че трябва да поема отговорност като съм пуснала тема, да отговарям в нея и ... така стана, че се припознах, да.
Но ето, че на място си постнал забавната картинка за женската логика. Понякога и на мен ми е трудно, да не мислиш, че м е лесно да живея сама със себе си ;)

п.п. И не знам как вече да го обясня, но никога не съм била регистрирана и не съм писала във форума "бг-мама". Бг- мама съм не като член на някакъв форум, а като жена родила в България. Не ме свързвайте с жените от онова общество. Аз не съм достойна да ги представлявам. Така им излиза некоректен имидж на тях. Но Гагарин, ако иска да защитава тяхното амплоа, защото тя участва там.
 
Последно редактирано:
От: От: Предприемачеко разпускане!

По принцип тук жени не пишат, защото няма какво да кажат, напоследък гледам две са се появили на хоризонта и пишат редовно и въпреки, че са сварнително отскоро тук бързо се надушиха и се скараха.

Защо така колеги винаги като се съберат две жени на едно място почват кавгите между тях?

Не съм съгласна - както е всеизвестно, аз идвам от женски форум, където си общувам с много повече от 2 жени, и то без скандали и караници... Тук също засякох жени, от които има какво да науча. Ако имам някакви... как да го кажа, предразсъдъци, срещу някого, то не е заради пола му, а заради индивидуалните особености на характера и психическото му здраве. Дори напротив, когато става дума за жени, съм способна да надмогна личното си мнение и да защитя дадена жена, когато видя, че е паднала и са се насъбрали мъжете да я ритат виртуално. Дори и да смятам, че е дълбоко неправа.

Норти, и на теб ще ти обърна внимание. По принцип мислех да ти отговарям само, ако успееш да ми отговориш колко е височината на връх Еверест според Енциклопедия Британика и колко е екваториалният диаметър на Сатурн, но трогателната ти (вероятно подсъзнателна) юношеска нужда някоя бг-лелка да ти обърне внимание, наистина ме разнежи. Понеже имаш изискване за 5+ реда, ще ти отговоря на личен.
 
От: Re: От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Не, е проблема в малкия град. Проблема, е съвсем другаде. Как беше: Всичко което не те убива те прави по-силен. Да, но това което ми се случва от няколко години точно ме убива, и не знам как да го спра. Както и да е, дано темата да е, ако не полезна то поне забавна за всички. :)
Защо да се изправяш? аз съм хващал пътя с 50 стотинки в джоба и на автостоп, каквото сабя покаже, важното е да се махнеш от мястото на кото не си шастлив за известно време, така си променяш мащабите на възприятията.
Затова има разлика в начина на мислене между хора които са живяли в софия и такива в малък град, както има ралика и при тези които са живяли в ню йорк.
 
От: Re: От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Как беше: Всичко което не те убива те прави по-силен.

Това ми е много омразно клише ! И то не може да бъде общовалидно - всеки е различен и различно приема трусовете в живота. За мен лично звучи така: Това, което не е успяло да те убие, те е осакатило завинаги ! И като гледам (без да те познавам) колко тежко изживяваш нещата, май и за теб е валидно ? Дано греша ! Горе главата, и това ще мине... и ще дойде друг проблем, но междувременно ще имаш и много щастливи моменти - живот ! Дано сега не стане проблем, че съм се намесила. Искам само да дам кураж...
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако ще се обиждаме на ник-ове и твоя хич не ми е ''някакъв'', ама не това е причината да ти отговарям. Причината е, че се мислиш за много умен и важен, а ако проследиш логиката в постовете си, ще видиш как си противоречиш... пък може и да не видиш, знам ли ?!
Веднъж казваш, че това е свободна тема и може да се пише за всичко, а после ''ама неееее, Лили пуска тъпа темаааааа, мамоооо!!!'' Пускаш забавна картинка (яка е - факт), възползвайки се от свободата на темата, обаче с цел да обидиш гадните женки, дето ви цапат форума. Значи свободата е позволена само на мъжете в сайта - така излиза? Казваш, че спамим, защото сме жени и пак затова се дърляме помежду си. От колко теми искаш да ти дам пример как и мъжете го правите и то на доста по-ниско ниво? Наистина е тъпо всеки ден да забелязвам сексистки сепаратизъм тук, а уж сте умни момчета - предприемачи. Да сме в завода при стругарите, сигурно по-добре ще се чувстваме. И тва с бг-мамите е толкова тъпо и изтъркано, а точно ти се дразнеше на повторени тъпизми ! бг-мама е ....ТВОЙТА МАМА ! Айде много здраве!

Значи от 10 поста се хвана за двете думи които описват никнейма ти? хахах евала!
аз не съм писал цял пост за да ти описвам никнейма (за разлика от теб)
браво все пак, че намери за какво да се хванеш..въпреки че това нещо е чак в средата на поста и въобще не е важно
ти се обиждаш, че съм казал нещо за никнейма? сигурно с се майтапиш..айде дава- обиждай ме на никнейм..ще ми е много интересно как става :lol:

това, че на някой логиката куца не е голям проблем..не виждам защо се хванахте за някаква забавна картинка...тя дори може да не е вярна
не съм чел цялата тема, влязох един път за да пусна картинка и малко по-късно прочетох един коментар на @Лили който ме втрещи и реших да го коментирам

какъв е проблема? според мен е тъп
ако ти мислиш по друг начин - ок! може да се опиташ да ме обориш
или да не ми отговаряте

сексистки сепаратизъм тук няма или е в граници граничещи със забавното
вие направихте голям проблем от една картинка - кво да говорим?

@Cassiopeia, виж в кой коментар казваш, че си се припознала - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51573&page=6&p=557033&viewfull=1#post557033
ако не се бяхте включили в темата за дискриминацията, най-вероятно моя пост щеше да е от последните защото чаках @реминд да се включи
много несъгласен съм с неговата позиция
явно така ги учат в БСП..няма неща като изразяване на собствена позиция, защитаване на своята теза, дискутиране..
с една дума - той е трол
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Значи от 10 поста се хвана за двете думи които описват никнейма ти? хахах евала!
аз не съм писал цял пост за да ти описвам никнейма (за разлика от теб)
браво все пак, че намери за какво да се хванеш..въпреки че това нещо е чак в средата на поста и въобще не е важно
ти се обиждаш, че съм казал нещо за никнейма? сигурно с се майтапиш..айде дава- обиждай ме на никнейм..ще ми е много интересно как става :lol:

това, че на някой логиката куца не е голям проблем..не виждам защо се хванахте за някаква забавна картинка...тя дори може да не е вярна
не съм чел цялата тема, влязох един път за да пусна картинка и малко по-късно прочетох един коментар на @Лили който ме втрещи и реших да го коментирам

какъв е проблема? според мен е тъп
ако ти мислиш по друг начин - ок! може да се опиташ да ме обориш
или да не ми отговаряте

сексистки сепаратизъм тук няма или е в граници граничещи със забавното
вие направихте голям проблем от една картинка - кво да говорим?

@Cassiopeia, виж в кой коментар казваш, че си се припознала - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51573&page=6&p=557033&viewfull=1#post557033
ако не се бяхте включили в темата за дискриминацията, най-вероятно моя пост щеше да е от последните защото чаках @реминд да се включи
много несъгласен съм с неговата позиция
явно така ги учат в БСП..няма неща като изразяване на собствена позиция, защитаване на своята теза, дискутиране..
с една дума - той е трол
Хайде да ти плесна целия пост, та да не сърдиш, че се хващам за дума. Проблема с ''ник-а'' го направи ти - аз имам само едно изречение по въпроса и то проформа ! Все ми е едно какъв ти е ника - няма да фигурира в паспорта ми я..
Относно картинката: Щеше да е забавна, ако беше поднесена забавно. Ти обаче скочи много грубо и с това забавлението свърши. Няма значение дали те е втрещил някой въпрос, а как реагираш към конкретния човек ! Що не попиташ някой мъж, дето блещи глупости, дали е дебил ? Щото нямаш топките да го направиш ! По-лесно е да скачаш на женките, като си бъзльо - знам ! Сексизъм тук има и е много дразнещо, защото упреквате само жените за нещо, което вие също правите ! Спирам да се занимавам повече - няма да ме разбереш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Относно никнейма - имах предвид, че твоя не показва дали си жена или мъж. За мен няма значение дали разговарям с мъж или жена, вие го направихте проблем.
Твоя пост започна с проблема за никнейма, не моя :beer:

Коментирах поста на @Лили защото САМО нейния от тази тема съм прочел!
Коментирах го и най-вече защото става въпрос за куче. НЕ МЕ интересуваше, че го е писала жена, уверявам те в това.

Между коментара ми за поста на @Лили и картинката НЯМА нищо общо.
Коментара на @лили го прочетох защото влязох в темата за да пусна една забавна картинка - иначе нямаше да чета темата.

Казваш едва ли не, че коментирам само(или главно) постове на жени. Мога да те уверя, че това не е така и над 98% от постовете ми са от дискусии с мъже. Освен вие трите (новите), се сещам за още една, както и 2-3 които не са активни (или иначе казано - вие трите правите 50% от тези които потребителите които сте жени :shock:).
По тези цифри може да се прецени приблизително каква част от постовете ми са от дискусии с жени.

Кой мъж блещи глупости? Ако нещо ми направи впечатление ще го коментирам, бъди сигурна (както темата за дискриминация която беше заключена заради 60% от новите жени - т.е. две, @nandibandi не знам дали си писала - ако да, значи 100% т.е. всички. Дали е съвпадение - вие ще кажете)
 
Последно редактирано:
Абе хора, правете любов, не война. Проблемите между мъж и жена се решават в леглото, така че направете нещо по въпроса :D
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

п.п. някой знае ли каква БД използва форума на бг-мамма? Трябва да е някаква извънземна или да е пригодена за чатове :shock: (вие това правите - чат..) заложете на качеството, а не на количеството.

Сигурен ли си, че точно за БД (база данни) питаш? Иначе форумът на бг-мамата мисля, че си е на SMF (simple machines forum) платформа. "Алтернативата" също - използваната версия е SMF 2.0.6.
 
Абе като получиш сива репутация от потребител с 20 мнения,
може ли да е зелена или задължително е червена?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

...

@Cassiopeia, виж в кой коментар казваш, че си се припознала - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51573&page=6&p=557033&viewfull=1#post557033
ако не се бяхте включили в темата за дискриминацията, най-вероятно моя пост щеше да е от последните защото чаках @реминд да се включи
много несъгласен съм с неговата позиция
явно така ги учат в БСП..няма неща като изразяване на собствена позиция, защитаване на своята теза, дискутиране..
с една дума - той е трол

За протокола, стилът ти на писане е малко объркващ. Така че, вината не е само в мен и женската ми логика. Аз не се срамувам, когато сгреша или не разбера, да си призная, защото в много случаи от малки недоразумения се получават ненужни спорове и ... избиват в едни неприятни личностни нападки.
За това и поясних в моята тема, че много внимавам как ти отговарям, за да не реагираш остро и да ме обидиш незаслужено.
Но от друга страна, държа да е ясно, когато и другият не разбира нещо много просто.
Припознах се в смисълът на "автор на темата, който спира да отговаря", а не като привърженик на партия политическа идеология или целенасочено и непоклатимо отношение, което предизвиква към "тролене".
За това, вместо да си губиш времето за пореден път да обясняваш очевидното, защо си се включил, и да си признаваш, че дори не си чел останалите мнения, сподели как разпускаш ... ако не е тайна. Знаем, че не пиеш и не пушиш, може би четеш книги и тичаш за здраве? Това ще е достатъчно интересно и полезно по темата. :beer:
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Абе като получиш сива репутация от потребител с 20 мнения,
може ли да е зелена или задължително е червена?

Ако е от новобранец, мисля, че по дифолт, понеже си свръхнежен и тактичен, биха ти сложили червена, дори и да е сива.
 
Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Ако е от новобранец, мисля, че по дифолт, понеже си свръхнежен и тактичен, биха ти сложили червена, дори и да е сива.

Аз да съм сигурен, защото е една противна лелка, тя покрай вас се е домъкнала...
абе мнго изнервения тия мами,
от какво са така изнервени , гледам в една тема една чак на бой скача за да и дадат капаро.
 
От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Аз да съм сигурен, защото е една противна лелка, тя покрай вас се е домъкнала...
абе мнго изнервения тия мами,
от какво са така изнервени , гледам в една тема една чак на бой скача за да и дадат капато.

Много ни ядосваш повечето лелки, затова. Какво е капато?
 
Re: От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Много ни ядосваш повечето лелки, затова. Какво е капато?

като капарото такова ама с нефелен правопис
 
От: Предприемачеко разпускане!

@Cassiopeia - Не разбирам какво значение има дали спортувам. Теб не те интересува, защо трябва да губя време да описвам и това...
Имаше така тема - пиши там, може да се включа и аз :)

@Лили Гагарин въпроса ми за БД беше риторичен и в средата на дългия пост за почивка. Платформата не ме интересува, но БД трябва да е някаква пригодена за чат (майтапя се..да не се обидите и за това...въпреки, че си е вярно :p)
 
От: Предприемачеко разпускане!

@Cassiopeia - Не разбирам какво значение има дали спортувам. Теб не те интересува, защо трябва да губя време да описвам и това...
Имаше така тема - пиши там, може да се включа и аз :)

...

Темата е, как разпускат предприемачите. Ако спортуването за теб, не е от начините за разпускане, хубаво. Не си губи времето.

Но би било интересно, ако свържем картинката и предположа, че се замисляш в моменти на разпускане за женската логика :)

Мъжката е единствено правилната, това е ясно, но може и да ни научите, ако не ви е много неприятно. :-o
 

Горе