Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Като хвърчат камъни по полицаите ще има сцепени глави. Това е ясно. И боя ще е за всички наоколо, не само за провокаторите. Това е реалността навсякъде. И тука и в Гърция и в Германия.

Ела да сцепиш моята, ако не ти намуша бухалката там де слънце не огрява тана.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

@uni-web - Ми кво чакаш е пикльо.

Полицаи по улиците има стотици. Бягай да им го намушиш като си толкова отворен.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

не съм доволен от бойко борисов,че доган,р.овч. и други са на свобода. бсп е най-крадливата партия в б-я.лошото е че срещу долните й методи на борба,не може да се противостои с честни методи„това се видя още в началото на 92-94 год. изходът беше ив.костов,който прие правилата на бсп,сега видяхме и още един дубъл в лицето на б.борисов.и все пак ще кажа на умните хора-русия е платила за дестабилизацията,заради белене.комисията за корупция в енергетиката на янев да не може да даде нужните хора на прокурор
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Хубаво е да се протестира (да се изразява гражданска позиция), но не и по този примитивен начин. Събиране на хора в стадо и сблъсъци с полицията. Това е абсурдно във време когато силната криптография е толкова евтина и достъпна за всички желаещи (подсказка: нелегален референдум с електронен подпис - много по-ефективен от струпване на хора на едно място тип "стадо овце").

Проблемът е, че човешкият материал е некачествен. Изисква се качествен материал за да може демокрацията да носи ползи за хората.

какви са тези философи...
с това си изказване ти казваш, че 100к души са с примитивно мислене (щом правят примитивни действия)
айде за част от тях - добре, но остават още десетки хиляди?? WTF?

когаще ми отговориш на това - тогава писах няколко пъти - но не получих отговор от теб...
:)


Да пускам ли нова тема или няма смисъл, тък ще го коментираме?

: http://www.novanews.bg/news/view/20...source=index&utm_medium=link&utm_campaign=hot

въобще няма да я слушам
незнам от къде я изкопаха - заради това не заслужава внимание каквото и да каже
то и Сидеров се бори от години...
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

@uni-web - Ми кво чакаш е пикльо.

Полицаи по улиците има стотици. Бягай да им го намушиш като си толкова отворен.

Пикльо, да ми каже пикльо, е много интересно явление. На колко години си пикльо, тати ли ти проми мозъка? Аз съм със собствено мнение, я кажи какво е твоето?

Ама като те гледкам искаш полицейския произвол да е факт!!! Бог да пази България от такава младеж.

И лепя червено щото не почиташ възрастните!!!

Оххх жалко не мога ама те пиша в дневника!!!
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

не съм доволен от бойко борисов,че доган,р.овч. и други са на свобода. бсп е най-крадливата партия в б-я.лошото е че срещу долните й методи на борба,не може да се противостои с честни методи„това се видя още в началото на 92-94 год. изходът беше ив.костов,който прие правилата на бсп,сега видяхме и още един дубъл в лицето на б.борисов.и все пак ще кажа на умните хора-русия е платила за дестабилизацията,заради белене.комисията за корупция в енергетиката на янев да не може да даде нужните хора на прокурор

Ало, простако, днес сме 2013 година.ю
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

В плевен имаше 5 полицая на кръст а жандармеристи не видях да има. Хората бяха няколко хиляди и протеста мина много мирно.
Един два счупени прозореца на чез, отскубнати два три рег. номера на чез автомобили и това бяха пораженията.
Май без полиция нещата са много по-спокойни??
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Пикльо, да ми каже пикльо, е много интересно явление. На колко години си пикльо, тати ли ти проми мозъка? Аз съм със собствено мнение, я кажи какво е твоето?

Ама като те гледкам искаш полицейския произвол да е факт!!! Бог да пази България от такава младеж.

И лепя червено щото не почиташ възрастните!!!

Оххх жалко не мога ама те пиша в дневника!!!


О, бил със собствено мнение нашия. И какво ти е мнението ? Че полицията е виновна за всичко ? Че полицаите са изверги и се оглеждат за пенсионери и бременни жени да им сцепят главите ?


Е за разлика от теб, аз имам много роднини, които са полицаи от по 10 години. Тези хора сега са на улицата и ги замерят с камъни, шишета и бомбички. Тези хора са там , за да гарантират, че сутринта няма да си намериш колата изгоряла или магазина разбит.


Ама не. Ти си много отворен и ще им намушиш палките отзаде понеже си големия мъж и всичко знаеш и всичко разбираш.

Ей за това ще ти викам пикльо. Понеже докато моите роднини и приятели тая вече са на вън да се бият с хулиганчетата, ти си седиш на топло пред компа и се правиш на мъж.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

О, бил със собствено мнение нашия. И какво ти е мнението ? Че полицията е виновна за всичко ?

Не, бъркаш всичко!!! Ей такива тикви като теб са виновни за всичко!!!! Я кажи мама и тати по колко ти дават на месец?
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Е за разлика от теб, аз имам много роднини, които са полицаи от по 10 години
Ти си затова и такъв боклук.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Искате европа- нищо не сте видяли, аз лично съм виждал как бие Лондонската полиция футболни хулигани.
Няма европейска държава, в която да хвърляш камъни по полицаите и да не ти смелят главата. Ако не искаш да те бият - не се смесваш с най-големите гамени. Как ги биха едно 40-50 човека, при протест от няколко хиляди?
Това няма нищо общо с факта дали сме доволни от управлението. Полицията е длъжна да пази реда, ако ще нв власт да е на Станишеф баба му
 
  • Like
Реакции: Test
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Бил съм на няколко протеста, но да биеш жени не знам какъв трябва да си. Нито Жан нито Добрев нито Костов нито Симеон нито Станишев е посягал да бие народа. През 2013 година на това се вика кървава диктатура. Ако Кратуната има желание да се мери с Асад да се мери. Бях до екип на Евронюз възмутени са хората очаквайте включване на Барозо. Ако ГЕРБ не падне ще купува избори Бойко няма да се откаже.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ти си затова и такъв боклук.

По добре "такъв боклук", от колкото тъп комунист. А последния път като хвърчаха камъни по парламента точно такива тъпаци като теб гонеше народа. Вземи се скрий някъде.

@uni-web - мойто момче и да ми се правиш на мъж няма да ти мине номера.

Като си отворко иди до полицейския кордон. Стой 20 минути докато хвърчат камъни по тебе. После ела и ми кажи как полицаите "пречукаха протестиращите" без причина.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Гледах Мишо Константинов към 19, гледам сега Кънчо Стойчев в Шоуто на Слави.

И двамата са умни мъже, а говорят толкова различни неща. Вероятно заради професиите си.

Професорът като математик казва, че няма никакъв смисъл от предсрочни избори, щото само времето им за подготовка е към 3 месеца, а следващите редовни са след 4.

Кънчо като социолог обаче знае точката на пречупване. Че понякога не е въпрос на сметка, а да не пропуснеш настроение, което може да съкруши всичко, защото не се поддава на логика.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Викаш като Добрев подаде оставка полицията не би народа? Щото искаха да влезнав в Народното събрание?
Къса ти е паметта

Жан подаде оставка, в парламента имаше народни представители, барикадираха се вътре и имаше пострадали при извеждането. В момента всичко се разиграва на улицата опитват се да разделят протестиращите на групи да потушат протеста и предизвикват агресия. Пак казвам невъоръжени хора бяха бити и дори жени това е недопустимо. Ако Бойко е мъж ще подаде оставка, ако има да замазва нещо тогава въпроса е друг.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Аз от това, което гледах имаше доста бомби, факли, павета и бутилки по жандармерията, преди да отвърне.

а това ми е мнението от една друга тема

Най-силната ви черта е да изкривявате нещата както ви изнася на червените задници.
Аре бии червена репа
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ако се изпада в крайности се предизвикват крайни реакции.Подкрепям протеста, но няма как да толерирам безумен радикализъм и хулигански прояви! Нека не политизираме темата на деня (месеца!) ,но да си признаем, че има крещяща нужда от реформи...
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ако се изпада в крайности се предизвикват крайни реакции.Подкрепям протеста, но няма как да толерирам безумен радикализъм и хулигански прояви! Нека не политизираме темата на деня (месеца!) ,но да си признаем, че има крещяща нужда от реформи...
Аз жените, които видях да бият едва ли са от агитките. Да бият хулиганите извинявам се, че се повтарям, но хора на 60 и жени на 30-40 години едва ли са за бой. БКП биеше и манипулираше 2013 ситуацията е същата питам се каква е разликата преди каквото каже Тато това ставаше сега Бат Боко.
 

Горе