Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Изключително грешно е написано името на темата! Тези "ултраси",които може би не са платили една сметка за ток през живота си- трябва да са в затвора! Видяхте ли полицайте в Варна са свалили шлемовете си в знак на подкрепа,а какво ли накара тези в София да бият на ред?????????
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ами ако жената на 30-40 години си е позволила да замери полицай?!Не твърдя нищо, защото просто не съм бил свидетел, но от друга стана съм съгласен, че Бойко е диктатор... :mad:
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Ами ако жената на 30-40 години си е позволила да замери полицай?!Не твърдя нищо, защото просто не съм бил свидетел, но от друга стана съм съгласен, че Бойко е диктатор... :mad:

Имаше хулигани не отричам, но го отнесоха обикновените хора. Само не разбрах защо препречиха пътя, явно заповедта е да контролират митинга.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Това е примитивна работа. Вижте тия нещастни педерасти, които замерват полицаите с камъни и какво ли не. Не можеха ли просто да скандират, без да хвърлят? Аз не видях в нито един от протестите полицай да започне първи атаката. Впрочем това най-често се случва в София, защото се напълни с всякакви боклуци (не ми се обиждайте столичани, сред вас има и културни хора). В Благоевград също имаше масови протести, но не видях хора, които да замерват полицията с камъни, бутилки и т.н. - то е въпрос на култура. И ми стана много болно, когато беше направен опит за нарушаване честванията по случай обесването на Левски - не се прави така. Днес трябва да отдадем почит на Апостола, а не да го ползваме да се нахъсваме за бой срещу полицаи, които нищо не са ни направили. Наистина Левски е символ на свободата, но по негово време България е имала нужда от друг тип революция. Сега не е време за инвазия с оръжия.

Не защитавам Бойко, но категорично не мога да се съглася, че той е наредил полицаите да бият. Това е изключително глупава теза - тествайте я - отидете до произволен полицай и просто застанете до него, без да се държите агресивно.

Пак казвам - всичко е въпрос на култура. Не е редно да се нахвърляш като звяр върху някакви хора, които нямат вина за нищо и просто са отишли на работа. Тяхната работа е да се грижат за обществения ред. В Благоевград ние изразихме протеста си с възгласи и народни хора пред общината и постигнахме същия ефект. Вие се бийте, чупете си главите, то си е за вас.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Абе там в София няма ли некви протеснини организации иили от сорта. Събрали са няколко К и основно гаменчета си го изкарат над полицията евала!!!
30К души се изсипаха във Варна на протест, като вчера през квартала ни минаха точно толкова колкото и в Софето с тази разлика, че имаше 1 патрулка и то само да сигнализира !!! Ние им дадохме цветя, че свалиха щитовете и извъряваха целия път на протест - всичко мирно. Пускам си Тв-то или влизам в нета, все боища и все в София, нещо има сбъркано.

Честно казано такива анархистки прояви съсипват каузата!!! В това което видях последно, полицията не беше инциатора!

Малко култура няма да е зле да се вкара в протеста в София. Най ми е смешното, че на много места в БГ се събират повече хора от София, само в София се прояват тези гаменски изяви! Знам, че точно такъв анархо протест е продиктуван от някоя партия, просто става гнусно и гадно, за протестиращите. Трябва се разграничат от такива прояви!

Ако някой лично се е засегнал, ме прощава. Просто това е голяма глупост, което виждам сега!
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Това е примитивна работа. Вижте тия нещастни педерасти, които замерват полицаите с камъни и какво ли не. Не можеха ли просто да скандират, без да хвърлят? Аз не видях в нито един от протестите полицай да започне първи атаката. Впрочем това най-често се случва в София, защото се напълни с всякакви боклуци (не ми се обиждайте столичани, сред вас има и културни хора). В Благоевград също имаше масови протести, но не видях хора, които да замерват полицията с камъни, бутилки и т.н. - то е въпрос на култура. И ми стана много болно, когато беше направен опит за нарушаване честванията по случай обесването на Левски - не се прави така. Днес трябва да отдадем почит на Апостола, а не да го ползваме да се нахъсваме за бой срещу полицаи, които нищо не са ни направили. Наистина Левски е символ на свободата, но по негово време България е имала нужда от друг тип революция. Сега не е време за инвазия с оръжия.

Не защитавам Бойко, но категорично не мога да се съглася, че той е наредил полицаите да бият. Това е изключително глупава теза - тествайте я - отидете до произволен полицай и просто застанете до него, без да се държите агресивно.

Пак казвам - всичко е въпрос на култура. Не е редно да се нахвърляш като звяр върху някакви хора, които нямат вина за нищо и просто са отишли на работа. Тяхната работа е да се грижат за обществения ред. В Благоевград ние изразихме протеста си с възгласи и народни хора пред общината и постигнахме същия ефект. Вие се бийте, чупете си главите, то си е за вас.

Прав си имаше провокация от 10 човека, но уви не биха тези 10-мата а биха на ред. Полицаите в държавата са повече от армията, имат сигурни заплати, храна облекло. Не съм против тях, но нямат оправдание. Протестите показват следното управлението е слабо народа е беден щом народа остане гладен нищо не може да го спре. Предишните крадяха, но имаше и за народа сега пак се краде, но народа е гладен и лъган до безобразие. Положението е страшно и не знам как ще се оправи.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Айде сега всички дето ревяха да изгледат видеото след 3тата минута и да кажат, че полицаите са виновни.
 
това се върти във фейсбук което ми се струва леееко прекалено... чичката не изглежда въобще като хулиган

382254_309392022497521_95157677_n.jpg
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

да бе, верно

само в софия са некакви изроди
но това се обяснява от факта, че това не е град за живеене, а за работа - мръсно, задръстено и изнервено

град - жители - протестиращи - в процент

сф - 1 263 328 - >15к - 1%
варна - 334 000 - <30к - 10%

:D
 
Последно редактирано:
аз реално нямам право да протестирам за сметката за ток 18 декември до 20 януари имам 28 лева предполагам още доста хора са получили сравнително нормални...

ама ми се протестира за парното че ме лъжат всеки месец със сметката, и срещу цялата мизерия в която са поставени хората... а една шепа наречена политическата класа си правят каквото искат и живеят добре

а това днес си беше чист милиционерски похват за сплашване за да не ходят хората на протест така ми изглежда ... аз само заради това в неделя бих се включил...
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Благоевград 70 000 >>> минимум 3 000 излязоха на първия протест, голям процент. Нямаше нито един ударен човек (поне аз не видях), нямаше агресия, просто недоволство
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

@coolice - относно протестите, гледай клипчето и се сърди на гаменчетата дето замеряха полицията с какво ли не.

Виж другите градове нямаше провокации и нямаше пострадали.

Навсякъде където има сблъсъци с полицията има невинни жертви. Има и в Гърция и в Германия и в САЩ и където и да е.


Не е правилно, не е хубаво, но е така в реалния свят.

"а това днес си беше чист милиционерски похват за сплашване за да не ходят хората на протест така ми изглежда" - За това едва ли си прав.
ГЕРБ са царе на ПР-а и много добре знаят, че подобно отношение само ще им навреди. Абсурд да е нарочно.

Печелившите от тези сблъсъци са най-вече - АТАКА, РЗС и БСП.
 
да виж обаче в гърция като палят и рушът няма толкова брутална реакция срещу хората ... това си беше чиста милционерщина от животни който не ценят човешкия живот...
за няколко пиратки може да убият някой с палката... в гърция мятат молотов и не ги бият така... мизерна милицонерска държавица


[video=youtube;rAfhOSNp16g]http://www.youtube.com/watch?v=rAfhOSNp16g[/video]
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Това видео дето го пускаш е на някакъв огромен площад или кръстовище, а коктейлите падат далеч от сградите, предизвиквайки само илюминация.

Полицията бие във всички държави. Ако се опитваш да докажеш, че само нашата е брутална едва ли някой ще се върже. Тазвечерния случай беше до сградата на Народното събрание. Ти какво очакваш да направят полицаите? Да пуснат маскираните боклуци да влязат вътре ли? Чак не ми се вярва, че се връзваш на театъра, който беше спретнат, след като нещата са очевидни. Все пак станалото е заснето от много камери.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

Coolice, косвени жертви за съжаление винаги има, но тук от видеата става ясно, че са ги замеряли и т.н И аз не вярвам, даже съм сигурен, че ако просто си стоиш мирно ще дойдат "лошите" полицаи и ще почнат да те бият, това няма как да стане просто. Не може да те замерят с бомбички и камъни и ти да стоиш, няма страна която да не направят нищо. Ако си тръгнал с маска, нещо не се връзва с идеята за мирен протест.
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

coolice имаше много набити протестиращи в Гърция, нещо си се объркал :)

А ти какво, искаш да се замеряме с гранати ли :)
 
От: Пречукаха протестиращите! Родната полиция ни бие!

@coolice

Навсякъде има цивилни жертви.

16+

И в Гърция - http://blogs.ft.com/the-world/files/2011/10/Athens-blood-demo1.jpg
И във Великобритания UK_News_2-1.jpg
И в Испания spain-protest-miners.jpg

Общо взето навсякъде е така. Лошото е, че заради 30тина провокатори всички го отнасят и се стига до грозни сцени.
 

Прикачени файлове

  • 1305149435-greece-protests-over-austerity-measures-and-government-fights-back_687506.jpg
    1305149435-greece-protests-over-austerity-measures-and-government-fights-back_687506.jpg
    82.4 KB · Преглеждания: 4

Горе