Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

Уааа, баси нарциса - цяла тема за снимката си напрай!
@nandibandi, още турбинно лечение на егото му трябва, сипи му!:)
-----
мустака е Бенисио
-----------------------
Оо, това е в ниските обороти още. :)
Съгласен съм!:)
 
Имам някакви спомени от снимка на Блинки преди години - няма прилики с Бенисио.
Просто на тая снимка е ползван някой от гадните фотошопски филтри, сенките са набримчени и на практика го е загрозила май.
 
Имам някакви спомени от снимка на Блинки преди години - няма прилики с Бенисио.
Просто на тая снимка е ползван някой от гадните фотошопски филтри, сенките са набримчени и на практика го е загрозила май.
Ц! Ти направо я приключи тая тема. Досадник!:(
 
Дай някой интересен и известен филм с него, ще се радвам да се ограмотя.

Можеш да избираш от огромната му филмография. https://www.imdb.com/name/nm0001125/

Със сигурност си гледал "обичайните заподозрени" - култов и много любим. От времето, когато се правеше истинско кино, а не негро-джендърска пропаганда. 21 грама и Трафик са също много добри. Все се каня да видя и Сикарио, ма още не съм.

п.с. Сега като му погледнах филмографията си връщам назад думите, че се снима сам в стойностно кино. Снимал се е в Тор, Пазители на галактиката, авенджърс, стар уорс и всичката комерсиална бълвоч. Не знаех, щото не гледам такива дъвки за очи.
 
Уааа, баси нарциса - цяла тема за снимката си напрай!
@nandibandi, още турбинно лечение на егото му трябва, сипи му!:)
-----
мустака е Бенисио
-----------------------

Съгласен съм!:)
Да, да отделя малко спама от темата. Никакво его не ме гони, просто самоирония и базиците са добре дошли за всякаква компания, нали?
п.с. Сега като му погледнах филмографията си връщам назад думите, че се снима сам в стойностно кино. Снимал се е в Тор, Пазители на галактиката, авенджърс, стар уорс и всичката комерсиална бълвоч. Не знаех, щото не гледам такива дъвки за очи.
Ти пък, нищо не каза. Това са от топ филмите в съвременното кино. :)
 
Да, да отделя малко спама от темата. Никакво его не ме гони, просто самоирония и базиците са добре дошли за всякаква компания, нали?
Разбира се. Моето е част от бъзиците.:)
 
Именно! Тъжно, нали? :cry:
Не мисля. Според мен са неангажиращи и забавни. Не са вложили много мисъл, но все пак говорим за нещо, което е трябвало да създадат от комикс. Авторите на книги и сценаристите са две различни професии и лесно може да се прецени кои от тях имат повече въображение и поглед над света, представяйки ги така, че да ангажират публиката.
 
Не мисля. Според мен са неангажиращи и забавни. Не са вложили много мисъл, но все пак говорим за нещо, което е трябвало да създадат от комикс. Авторите на книги и сценаристите са две различни професии и лесно може да се прецени кои от тях имат повече въображение и поглед над света, представяйки ги така, че да ангажират публиката.
Блинки, комиксовите екранизации са подходящи за 10 годишни деца. Тъжното в случая е, че публиката в по-голямата си част е на точно такова интелектуално ниво.

Категорично не съм сноб, защото не харесвам и прекалено арт изпълненията като филмите на Ларс Фон Триер, например. Вкусът ми за кино държи златната среда - разбираем и интересен сюжет, който по възможност да бъде красиво реализиран.

В момента по-добро качество предлагат сериалите, затова интересът ми е изцяло насочен натам.
 
Нанди, нали се сещаш, че един човек избира филма според настроението си, а това колко е интелигентен е съвсем друг случай. Комикс екранизациите са от типа детски истории, с много ефекти и не много мисловен процес, който трябва да вложиш при проследяването на всичко във филма. ;) Предполагам ще се съгласиш с мен тук. :)
 
За мен баш майсторът на фотошопа е @donsavage. :) Златен е! @Blinky, защо не покажеш Левския аватар, може пък да не е толкова "Сталински". ;)

...
Просто на тая снимка е ползван някой от гадните фотошопски филтри, сенките са набримчени и на практика го е загрозила май.
Исках да изпъкнат чертите, но е явно че не съм гений... :)
 
За мен баш майсторът на фотошопа е @donsavage. :) Златен е! @Blinky, защо не покажеш Левския аватар, може пък да не е толкова "Сталиснки". ;)


Исках да изпъкнат чертите, но е явно че не съм гений... :)
Разбира де, ето другия вариант, който Петя ми прати.

avatar.png

Тук все едно имам запек. :) Но това е от поговорката "Магаре седяло, магаре излезнало". Не си щадете коментарите.
 
Исках да изпъкнат чертите, но е явно че не съм гений... :)

Докато не видим оригинала не може да твърдим нищо със сигурност.

Развил съм някаква неприязън към тия дефолтните филтри - маса време си играеш с тях, по някое време решаваш че се е получило интересно... и като го погледнеш след някой и друг месец и вече мислиш другояче.
 
Докато не видим оригинала не може да твърдим нищо със сигурност.

Развил съм някаква неприязън към тия дефолтните филтри - маса време си играеш с тях, по някое време решаваш че се е получило интересно... и като го погледнеш след някой и друг месец и вече мислиш другояче.
Ще го пусна оригинала. На коя точно снимка искаш оригинала?
 
Ще го пусна оригинала. На коя точно снимка искаш оригинала?
Тая профилната коментирахме.
 
Тази снимка има история, за това може би изгледжам така. :)
Давай, разказвай. Може по историята да се направи филм, в който Дел Торо ще играе главната роля. Въпреки, че аз лично не виждам никаква прилика.
 

Горе