Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

На мен лично ми каза, че това ще е последното, което ще оправи. :)

Ще се отстранят всички бъгове, надявам се скоро. А до тогава давайте коментари тук.

Мислех, че са оправени всички бъгове щото не съм попадал на проблем. :)
 
уж са :) ама минахме на последнот пхп от 5.3ките ( 5.3.18 ) като рекомендет ъпдейт и се случват и такива неща понякога при ъпдейти...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

уж са :) ама минахме на последнот пхп от 5.3ките ( 5.3.18 ) като рекомендет ъпдейт и се случват и такива неща понякога при ъпдейти...

Явно вече не би трябвало да има проблем. Все пак и кулайс е с аватар. :)
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От няколко дни(може и седмица) имам постоянен Нотификейшън: "1 New Subscribed Threads", а реално за всичките теми за които съм абониран няма нови постове.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От няколко дни(може и седмица) имам постоянен Нотификейшън: "1 New Subscribed Threads", а реално за всичките теми за които съм абониран няма нови постове.

Някакъв бъг е сигурно така става като имаш нотификейшън за непрочетени теми и цъкнеш "Маркирай форумите като прочетени". Мен така ми вися със седмици докато някой не писа в тема за която беше нотификейшъна, влязох и ми я маркира като прочетена.
 
Последно редактирано:
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Подобно става при темите с анкети - когато някой гласува.
 
Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От няколко дни(може и седмица) имам постоянен Нотификейшън: "1 New Subscribed Threads", а реално за всичките теми за които съм абониран няма нови постове.
Мне, това е кашето на форума. И аз имам чат пат такива висящи и като отида там няма никой. Не мога и аз да си го обясня, но реално може да не се е изчистило. Аз лично съм имал и по 4 и дразнят, но скоро се продухват и падат. Това мисля, че скоро ще ти изчезне. Появи се когато изведнъж си имал много и после си ги изчистил, нали? Но е останало 1-2.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Не си спомням как е станало.
Нямам втора страница, общо взето абонамента ми е за 5 теми и в нито една от тях няма нов пост.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Вдигам малко остаряла тема, но успях да пресъздам проблема с "1 New Subscribed Threads".
Записах се да следя нова тема, в която никой не е писал и започна да ми излиза "1 New Subscribed Threads" дори след като писаха хора вътре и аз разгледах темата пак стоеше това, като премахнах абонамента всичко се оправи.
 
А какъв е реално проблема? Имай предвид, че в тема, в която има анкета и се гласува активно, пак я дава като "1 New Subscribed Threads" нищо, че вътре не се пише. Движението на пула пак е вид активност и системата така го отчита. Не знам дали е такъв случая, но имай го и това в предвид. А в конкретния случай не знам какъв в проблема. ;)
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Нямам абонаменти към теми с анкети. Така че не е от това.
Проблема е че стои постоянен нотификейшън.
 

Горе