Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От: Re: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Искам си подобрения. :)

Надявам се да сме ОК сега. Както казах, ще има изненади.... :)

Стриктен предприемач си Blinky. Действайте смело по каузата ви с coolice, проблемите вече са ни ясни - когато нямаме достъп до логин системата, ще очакваме като награда новите изненади ;)
 
Re: От: Re: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Стриктен предприемач си Blinky. Действайте смело по каузата ви с coolice, проблемите вече са ни ясни - когато нямаме достъп до логин системата, ще очакваме като награда новите изненади ;)
Разбира се. Надявам се нещата да са не само добре, но и го правим с цел да има новости...Градацията му е майката. А ако няма проблеми, обикновено говорим за нещо, което не се движи във времето. Поне това показва моята практика.

Продължавайте да давате съвети и препоръки, както и да ни казвате за бъгове във системата. Мерси предварително. :)
 
От: Re: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Да, поемам вината. Искам си подобрения. :)
Ще се впиянчите с тези вина. Поне споделете с КуулАйс какви са - да направим едно виртуално събмитване. ;)
На подобрения, смея да твърдя, всички сме навити. Така че, смело!

Към 8,50, ако не бъркам, ми даде, че сървъра е too busy. Исках да дам репутация и ми излезе това съобщение. Но може нещо от Бозата да е било, защото почти веднага ми излезе син екран и авто рестарт.
Успех!
 
Re: От: Re: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Ще се впиянчите с тези вина. Поне споделете с КуулАйс какви са - да направим едно виртуално събмитване. ;)
На подобрения, смея да твърдя, всички сме навити. Така че, смело!

Към 8,50, ако не бъркам, ми даде, че сървъра е too busy. Исках да дам репутация и ми излезе това съобщение. Но може нещо от Бозата да е било, защото почти веднага ми излезе син екран и авто рестарт.
Успех!
Доста подобрения ще има. А това, че не си успял да дадеш репутация, ако е била за мен, може другия админ да ми го връща. :)
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Снощи около 22 локал тайм (полунощ в БГ) "прегря" форума и беше невъзможно да се логна.
Днес всичко работи Пърфект.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

До преди малко ми изкарваше грешка за претоварване

vBulletin съобщение
The server is too busy at the moment. Please try again later.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Гледам имаме нов банер на форума - не е лош хич. :|
 
Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Гледам имаме нов банер на форума - не е лош хич. :|
Трябваше да е анимиран, но не се получи. :) И така става, за брандинг. Даже го има насам натам из мрежата. И други нови неща ще има. :)
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Гледам имаме нов банер на форума - не е лош хич. :|
Я, КуулАйс с вратовръзка! :-o
Блинки си го знаем.
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Направете така, че банерите ви да на ги лови адблокъра. Сега специално трябваше да го изключа, за да ги видя :)
 
Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Направете така, че банерите ви да на ги лови адблокъра. Сега специално трябваше да го изключа, за да ги видя :)
Това е добро предложение. Ще го имаме и него в предвид. Все пак не са толкова досадни рекламите. Могат да се преглътнат. ;)
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Само при мен ли има проблем с личните съобщения? Ту получавам - ту не. Вчера получих 3 празни ЛС, а се твърди че е имало текст.
 
От: Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Това е добро предложение. Ще го имаме и него в предвид. Все пак не са толкова досадни рекламите. Могат да се преглътнат. ;)
Нямам нищо против да ги виждам, не вярвам някой да има. Все пак трябва да се мисли за издръжката на форумчето. Между другото, не е лошо да помислите и за дарителска кампания свързана с развитието на форума, пейпал бутонче, нещо :) Сигурен съм, че много от нас няма да имат нищо против да даряват по някой лев, един вид почерпка за любимия източник на инфо. Все пак уикипедия успяват да се издържат по този начин, защо да не се опита :)
 
Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Само при мен ли има проблем с личните съобщения? Ту получавам - ту не. Вчера получих 3 празни ЛС, а се твърди че е имало текст.
Мерси много за споделеното мнение и се заемаме да чувъркаме за този проблем. Ако някой друг среща такива проблеми или други, нека сподели тук или под друга форма да ни уведоми.
 
Re: От: Re: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Нямам нищо против да ги виждам, не вярвам някой да има. Все пак трябва да се мисли за издръжката на форумчето. Между другото, не е лошо да помислите и за дарителска кампания свързана с развитието на форума, пейпал бутонче, нещо :) Сигурен съм, че много от нас няма да имат нищо против да даряват по някой лев, един вид почерпка за любимия източник на инфо. Все пак уикипедия успяват да се издържат по този начин, защо да не се опита :)
Мислим нещо такова и определено ще е добре. Не за друго, но за да може всеки да взима и да градим, ще са нужни форума да си се самоиздържа. Вярвам, че потребителите, които черпят ресурси от тук, както и развиват бизнеса си благодарение на форума ще могат да подпомогнат развиването му. Все пак всеки бизнес, независимо от размера си, има нужда да инвестира.

Ще се опита, и за да е добре направено и справедливо, ще гледаме да е Ок за всички. Това още е като идея и ще се радвам на мнения и в тази насока, защото винаги сме се довели от тях. Не се прави нищо грандиозно преди да се допитаме до потребителя.
 
Може ли тестово лс да видя работи ли няма проблем досега размених с няколко души


Чудя се как да го диганостицирам това и си мисля сега ЛС работи с базата освен да пратени в моемнт на бекъп и де е била локната сътоветната таблица незнам :(

ще и дам един рипеър
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Преди малко поствах в една тема и не ми даваше да слагам емотиконите, като ги набера на ръка излизат
 
От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

Преди малко поствах в една тема и не ми даваше да слагам емотиконите, като ги набера на ръка излизат

При мен няма проблеми нито с ФФ, нито с Операта. ЛС-та не съм пускал не знам как са, но другите неща са ок.

...може би като изключим аватара на coolice. :mrgreen:
 
От: От: Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

При мен няма проблеми нито с ФФ, нито с Операта. ЛС-та не съм пускал не знам как са, но другите неща са ок.

...може би като изключим аватара на coolice. :mrgreen:
На мен лично ми каза, че това ще е последното, което ще оправи. :)

Ще се отстранят всички бъгове, надявам се скоро. А до тогава давайте коментари тук.
 

Горе