Продава се: Продавам бизнес

BizSeller

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайт за отключване на телефони

Продава се бизнес свързан с отключване(unlock) на мобилни телефони и модеми.

Бизнеса включва:
- домейн и сайт (международни)
- фейсбук страница с фенове
- софтуер за отключване (по IMEI)

Цена: 2500 лв

Предлагам и безплатно прехвърляне на сайта, домейна и софтуера.


Приходи: Конкретни приходи/отключени устройства няма да се коментират, само ще спомена, че принципно цената за отключване на устройство е 10$

Разходи: Минимални - разходите за 1 година са за хостинг, домейн и софтуер(около 250$ годишно)


Бих желал да отбележа, че по подробна информация ще давам само на потребители със сериозен интерес...
 
Последно редактирано:
От: Продавам бизнес

Понеже получих допълнителни въпроси, ще отговоря и в темата за да не отговарям два пъти:

Защо се продава?
Към момента нямам достатъчно време за да се занимавам с популяризирането му...
 
От: Продавам бизнес

Добре че след допълнителните въпроси даде по-подробна информация, защото в началото нищо не се разбираше...
 
От: Продавам бизнес

Човека продава бизнеса, но не иска да коментира приходите! :lol:
 
От: Продавам бизнес

Забравих да спомена, че освен FB към сайта има и Twitter, Pinterest и G+ профили
И още едно уточнение: сайта е насочен главно към USA, UK, и EU
 
От: Продавам бизнес

Забравих да спомена, че ...

Човек, не разбра ли, че всички ще те подиграват ако не дадеш финансови насоки на бизнеса който продаваш: приходи/разходи/печалба/дългове?!
 
От: Продавам бизнес

Човек, не разбра ли, че всички ще те подиграват ако не дадеш финансови насоки на бизнеса който продаваш: приходи/разходи/печалба/дългове?!

Разходите са посочени около 200$ годишно.
Дългове няма...

Да уточня. Не продавам някакво ЕООД, а работещ онлайн бизнес...

Относно приходи, както казах такава информация няма да споделям. Но мога да споделя, че сайтове от този тип отключват между 10 и 30 устройства дневно...
 
От: Продавам бизнес

Мога да споделя, че преди 3 години отключих безплатно модем на Huawei от сайт, който предлага услугата фрий (online unlock modem). Който търси - намира. Има си и други методи...
 
От: От: Продавам бизнес

Мога да споделя, че преди 3 години отключих безплатно модем на Huawei от сайт, който предлага услугата фрий (online unlock modem). Който търси - намира. Има си и други методи...

Нещата между преди 3 години и сега са много различни. В момента няма вариант да отключиш модем безплатно, освен ако нямаш познат с достъп до базата.

Ако успееш да намериш реално работещ сайт които да ти отключи безплатно модем/телефон, ти давам 5 безплатни отключвания от мен :)
 
От: Продавам бизнес

Понеже получих допълнителни въпроси, ще отговоря и в темата за да не отговарям два пъти:

Защо се продава?
Към момента нямам достатъчно време за да се занимавам с популяризирането му...

Това са дежурните отговори, ай донт ноу
 
  • Like
Реакции: mid
От: Продавам бизнес

Това са дежурните отговори, ай донт ноу

Обикновено за нещата които не си струват, нямаме време :)
Мнооого точно казано от колегата..
 
От: Продавам бизнес

Обикновено за нещата които не си струват, нямаме време :)
Мнооого точно казано от колегата..

Ако 10$ изкарани за по-малко от минута не си струваха. Дали бих се занимавал изобщо с това?
Друг е въпроса с колко още неща се занимавам и дали имам време за допълнително популяризиране и развитие на сайта...
 
От: Продавам бизнес

По последното питане

trqbva li da razbiram ot programirane za da podarjam saita

Сайта е готов и работи. Няма нужда да разбираш от програмиране освен ако не искаш да добавяш някакви допълнителни функции.
Повечето работа по сайта е свързана с популяризирането му а на с програмиране...
 
От: Продавам бизнес

По последното питане



Сайта е готов и работи. Няма нужда да разбираш от програмиране освен ако не искаш да добавяш някакви допълнителни функции.
Повечето работа по сайта е свързана с популяризирането му а на с програмиране...

прати ми домейна на лс.
 
От: Продавам бизнес

Попринцип не се занимавам да коментирам чужди обяви, ама тук просто... аз примерно искам да закупя нещо подобно, ама при такава обява...значи не ми казвш никакви приходи. На кое отгоре му искаш изобщо тия пари? Кажи ми колко си изкарал и за какъв период, да си направя аз сметката като ти дам 2000 лв. като плащам 200$ на година, отделям време, инвестирам и т.н. В крайна сметка изобщо ще спечеля ли някога нещо? Май не а? Попринцип въобще няма гаранция, че ще изкараш нещо от сайт като той до момента е имал определени приходи, понеже в един момент може всичко да секне и точно това да е причината за продажбата. Пък като няма и информация за изобщо някакви приходи, никакъв шанс някой сериозен да извади пари и да го купи. И никой не му пука колко попринцип струва тази услуга...
 

Горе