Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Кви са тия легенди, че чебурашките не били обичали и приемали като братя?
От ходилите на поклонение в Мека, опа грешка в Сталинграда се кланят на вожда друго чувам. Като видели булгаристанец и му смъквали дрехите от гърба щот там си нямали таквиз модерни. Да не говорим за ръчни часовници и дамски чанти.
Специално били предупреждавани да си крият ръчните часовници, че инак ще им ги вземат. Коментарите и аналогиите с ходенето в зоопарка ще оставя на страната.
Та кво излезе - нито ни приемат като хора нито са имали и едно време елемнтарни неща като дрехи и дрънкулки.
 
От: От: Произведено в Русия

Накратко - не съществуваме като самостоятелен политически обект доста дълго време, че да сме каквото и да е.

После идва Освобождението, след което до 1944 г. се развиваме като феникс от пепелта и изумяваме целия свят. Дори успяваме да водим българска политика и да търсим българските интереси, до тогава.

Кажи сега що Путин не носи руски дрехи?

С първата част съгласен. Втората вероятно е свързана със златния лев (десета от век).

Дрехите на Путин каква марка са? Ми не знам - не съм фетишист. Но със сигурност се преглеждат от службите.

Та това ли е историята на България? Десятък от дрехите на Путин?

P.S. ский колко се въодушевиха супостатите :)
 
От: Произведено в Русия

По стар комунистически обичай за всички неуспехи на управляващите е виновен Сорос.

:lol: :lol: :lol:


8396565445ca41f7b19ada8c666c2e4c.jpg
 
От: Произведено в Русия

Само се чудя дали страната ще участва на тоя митинг. И много ми е интересно ако участва с къв самолет ще прелети от УК до Москве.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Произведено в Русия

Ми пъне се математичката... Кво да я правя?

Обясних ли й, че не ми е в списъка? Обясних й.
Споменах ли, че не мога да обръщам внимание на всеки тъпанар? Споменах.

Но се бута.

Какви са вариантите тази тема да си остане културна без да й тегля едно през рамо?

Пак опира до историята... Винаги е имало бурени. Burn!

[video=youtube;t4fDCwDiWJQ]https://www.youtube.com/watch?v=t4fDCwDiWJQ[/video]

The sky is red, I don't understand,
past midnight I still see the land.
People are sayin' the woman is damned,
she makes you burn with a wave of her hand.
The city's a blaze, the town's on fire.
The woman's flames are reaching higher.
We were fools, we called her liar.
All I hear is "Burn!"
 
От: Произведено в Русия

Още един герой на държавна служба с държавна заплата и неговото имение.

002023f5493d4f4ca833613b1075c6b4.png
 
От: Произведено в Русия

ebahti smeshnata tema...

Ta strana, kvo stava, neshto uvurtash tva onva... q kaji imash li i rublichka investirana v Russia?

Мани форумната репутация (ако не я смяташ за наистина важна, а ако я смяташ - ще ти я върна), но писането на маймуница не е комилфо, наистина. Дори за българите.

Аз от какво печеля според теб, за да мога да живея нормално в три държави (BG, RU и UK)? Ако се чудиш все още, ще те подпомогна. От рускоезичния интернет пазар.
 
От: Произведено в Русия

Страна ти си завършен идиот по три причини: 1. Не си руснак, българо-руски мелез си в най-добрия случай, което не е лошо, но да ми се правиш на руснак си е диагноза 2. Пуснал си малоумна тема 3. Виж по-нагоре
 
От: От: От: Произведено в Русия

С първата част съгласен. Втората вероятно е свързана със златния лев (десета от век).

Дрехите на Путин каква марка са? Ми не знам - не съм фетишист. Но със сигурност се преглеждат от службите.
Щом най-важният човек в Русия не избира руското, какво повече има да коментираме по въпроса. Да оставим на страна, че анцунгът му струва колкото половин годишна заплата на един средностатистически руснак. Нали, щото ако не носи американски парцал от мъдна вълна на носорог, ще се обрине.

Страна, честно, ти ползваш ли Йотафон2, щом си такъв радател за руското?
 
От: Произведено в Русия

Бях се зарекла да спра да пиша във форума, но не се сдържам и ще си излея мъката, па майната ви, тъпанарска, в края на краищата...

Чудя ви се и ви се дивя на дебилщината и не знам родителите ви братя и сестри ли са или майки и синове, та сте толкова бързо изоставащи. Човека пуснал тема и иска културно общуване, обаче говедото си е гов,едо и не може да дебатира. То трябва да ръси глупости, да обижда и да се тупа в косматата потна гръд с възгласи ''Булгар, Булгар''. Смешни сте, честно.

Не съм русофил, но заради дебили, като вас определено ставам българофоб.
 
От: Произведено в Русия

Русофобията в БГ е болестно състояние
Хайде всички мразещи Русия да си отворят друга тема и там да си плюят и да се кефят
Темата е: Произведено в Русия, престанете да серете в темата
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

mnogo si tup, toi obijda purvi... kakto i ti.

С какво те обиди теб, бе пиле шарено? Следя темата от началото и не видях обиди от негова страна, докато не се появиха серящите по всички теми, грамаааадни предприемачи.
Страната е един от малкото интелигентни хора в тоя форум, който никога не търси конфликти. Тук, обаче има шепа лумпени, които винаги държат да превърнат позитивните теми в селска кръчма, оправдавайки се с някакъв псевдо патриотизъм.
Добре бе, какво ви пречи, че човекът си хвали страната? Това не беше свързано с нашата мизерна територия, притежаваща статут на държава, докато не започнаха нападките. В тоя извисен форум не може да има положителна тема, явно, а после бг мамите и ланския сняг са им виновни.

Аман от хейтъри, като и тоя с ник на евтин прах за пране - включи се само, за да се направи на оригинален и допринесе за осирането на хубавата тема.
Страна, докладвай ги. Нека всички мнения, които не са по темата бъдат изтрити, включително и моето.
 
От: Произведено в Русия

Страната е един от малкото интелигентни хора в тоя форум, който никога не търси конфликти.
Да, добре. :lol:

Темата е: Произведено в Русия, престанете да серете в темата
За жалост, до сега има едва няколко продукта, а ми се искаше да видя повече. Там строежите на мостове и прочее не ги считам за част от темата.
 
От: Произведено в Русия

Бях се зарекла да спра да пиша във форума, но не се сдържам и ще си излея мъката, па майната ви, тъпанарска, в края на краищата...

Чудя ви се и ви се дивя на дебилщината и не знам родителите ви братя и сестри ли са или майки и синове, та сте толкова бързо изоставащи. Човека пуснал тема и иска културно общуване, обаче говедото си е гов,едо и не може да дебатира. То трябва да ръси глупости, да обижда и да се тупа в косматата потна гръд с възгласи ''Булгар, Булгар''. Смешни сте, честно.

Не съм русофил, но заради дебили, като вас определено ставам българофоб.

Защо си се била зарекла да не пишеш? Възползвай се от форума такъв какъвто е. Не може да го промениш. Това, че не е в състояние което да се хареса на много голяма част от нормалните хора е проблем на собствениците. Аз пиша тук, защото не ползвам други форуми за оффтопик и "политика".
Положението е такова - дебат никой не води, най-малкото защото правилата на форума не са ориентирани към това. И ти да беше собственик на форум и ти щеше да искаш контент на кило, нали?

При един тясно ориентиран форум, чието име собствениците биха искали да се свързва само с определена тема, разделите Оффтопик и Политика биха били скрити от търсачките.
Но българския пазар е малък и трябва да проявим разбиране!
 
От: От: Произведено в Русия

Забавен си! Дебела съм, понеже съм жена или понеже ''така реагирам'' - как точно реагирам не става ясно в задачката, обаче. Ми не съм дебела, ама това няма никакво значение в случая. Темата е много по-предприемаческа от 90% от темите във форума.

Може ли да видя предприемаческа тема, пусната от теб, която да е смислена и полезна, обаче? Заинтригува ме. :)

[video=youtube;IzIRd98VE40]https://www.youtube.com/watch?v=IzIRd98VE40[/video]

:wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе