Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

За да те изгавря?

хаха :D как не можах да се сетя... хахахаха, мале колко смешно аххаха

п.п. не се чувствам изгаврен. Може би няма защо? ти по-горе каза, че си го редактирал защото така или иначе блинки ще го изтри/редактира. Сега пък казваш, че за да се гавриш.
Май не е заради нито едно от двете.

п.п.2. Ако на това викаш гавра, то ти си бил много нежен. А какви коментари по адрес на една съфорумка ми се наложи да чета... :oops:

Позволявам ти до утре да мислиш какво стана сега:
- изграври се с мен
- накарах те да си редактираш коментара<<--
- нещо друго
 
От: Произведено в Русия

Като извинение и в знак на уважение към автора на темата:

Най-доброто, което Русия е произвела (според мен) е руската класическа литература. Толстой, Достоевски, Горки, Пушкин, Чехов... Това е нещо, пред което цял свят се прекланя и за което никой не може да се изцепи: ''Ееее, ма те го сглобяват в Китай, па завода е френски, ама американците са го измислили първи...''. Заради руската литература, Русия заслужава уважение - поне затова, драги ми русофоби.

Оставям ви на мира. Ще се постарая паузата до следващото ми включване да бъде по-дълга - от вас зависи, така че... дръжте се прилично. ;)
 
От: От: Произведено в Русия

хаха :D как не можах да се сетя... хахахаха, мале колко смешно аххаха

п.п. не се чувствам изгаврен. Може би няма защо? ти по-горе каза, че си го редактирал защото така или иначе блинки ще го изтри/редактира. Сега пък казваш, че за да се гавриш.
Май не е заради нито едно от двете.

п.п.2. Ако на това викаш гавра, то ти си бил много нежен. А какви коментари по адрес на една съфорумка ми се наложи да чета... :oops:

Позволявам ти до утре да мислиш какво стана сега:
- изграври се с мен
- накарах те да си редактираш коментара<<--
- нещо друго
Ау, колко си ми оригинален.

Айде да ти поставя бойна задача. Сега ще проявя неуважение и към теб.

ИЗЧЕЗНИ КАТО ПРЪДНЯ, ПИЗДЕЦ.

Накарай ме да го редактирам ;)
 
От: От: От: Произведено в Русия

Ау, колко си ми оригинален.

Айде да ти поставя бойна задача. Сега ще проявя неуважение и към теб.

ИЗЧЕЗНИ КАТО ПРЪДНЯ, ПИЗДЕЦ.

Накарай ме да го редактирам ;)

Много си предвидим.

Ще ти отговоря с мой цитат от преди два поста:

ще ги редактираш ли? :lol: НЕ?

Едно е факт: първия път се хвана. Не си толкова интелигентен за колкото искаш да те мислят.

Какво искаш да докажеш с това предизвикателство към мен? Че втори път няма да се хванеш на една и съща въдичка? - Разбираш ли колко си смешен?

п.п. още не проумявам само как се хвана. Аз примерно не бих редактирал коментара, най-малкото защото той е един от многото. И Въпреки, че го бях репортнал, това нямаше да доведе до никакви лоши последствия от теб (бан и т.н.). С репорта исках да тествам нещо друго! И през ум не ми е минавало, че ти ще го редактираш сам... Това е все едно сериен престъпник (спамаджия) да се предаде сам...
 
От: Произведено в Русия

Намери си друга цел в живота, паляк ;)
 
От: Произведено в Русия

Намери си друга цел в живота, паляк ;)

Ти ли ще ми кажеш? Нещо друго не можеш ли да измислиш?
смешник :drama:

Паляк може да наричаш само този който виждаш в огледалото :) А не този който без проблем те накара да си редактираш едно повръщано или този който ти показа колко безсилен си и се наложи да приключваш диалога.

Извод:
- не употреби достатъчно големи помии срещу мен
- сигурно заради горното, толкова рано ти свършиха тезите и приключваш разговора

Ти си един истински предприемач!
 
От: Произведено в Русия

Ти наистина ли мислиш, че си ме накрал нещо бе, льольо. Обясних ти защо съм го направил, но явно си със синдром на Даун и ти е трудно да схванеш. Ти си най-спрелият човек във форума, честно. Вечният трол. Айде, бегай.
 
От: Произведено в Русия

Групата Mail.Ru, която е мажоритарен собственик на социалките vk.com и Одноклассники, ги изведе от офшорките и вече ще ги управлява чрез руски компании. Промяната обясниха с реструктуризация на управлението.

Mail.Ru отдавна се интересува от социалките и интернет като цяло. Беше сериозен акционер във Фейсбук в началото, а после продадените по доста висока цена акции инвестира в китайския Алибаба.

mailrugroup.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Александър Мамут ще се опита да върне Рамблер сред водещите руски търсачки. В момента лидер на руския пазар е Яндекс, следван от Гугъл и Mail.ru.

[video=youtube;DusHUD4yx9E]https://www.youtube.com/watch?v=DusHUD4yx9E[/video]
 
От: Произведено в Русия

Наздраве, мислих че руснаците са измислили водката, па тя била талянска :beer:
 
Re: От: Произведено в Русия

Александър Мамут ще се опита да върне Рамблер сред водещите руски търсачки. В момента лидер на руския пазар е Яндекс, следван от Гугъл и Mail.ru.

[video=youtube;DusHUD4yx9E]https://www.youtube.com/watch?v=DusHUD4yx9E[/video]
Дано успее. Там където гугъл няма над 80% от пазара е благоприятна среда. За бг е ясно, никой не вижда смисъл да прави нещо на толкова малък пазар, но държави като Великобритания нямат управдание. ;) Там и пазара е голям и потребителите са грамотни. ;) Но явно има и там нещо, което да ги спира. ;)
 
От: Произведено в Русия

Водката е изобретение на персийски лекар. В Южна Европа попада някъде към 13-14 век и се продава най-напред в аптеките като лекарство.

В Русия влиза по-късно. Руската църква е забранявала производството й, тъй като се е грижила за моралното здраве на нацията.

Водката намира разпространение най-вече при северните народи - като лекарство и като алкохол, тъй като е по-подходяща за студения климат (средиземноморските народи, например, предпочитат по-леки напитки като вино). Затова се е наложило и името й "водка" - от руския и полския. При скандинавците е следствие от търговските пътища, войните и териториалните граници тогава - Финландия не е съществувала тогава (първо шведска, а после руска територия), а шведите все са се бутали да влязат в Русия като маче в дирек и са губили в следствие от това парчета земи като контрибуции за загубите в битките. Та и те са станали фенове на водката и я правят добре - Абсолют и Финландия са доказателство.

beluga01.jpg
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

След въвеждането на санкциите/антисанкциите се забелязват свръхдобиви в основни селскостопански култури по данни към 11.11.2015. За потребителите е добре, но производителите и фермерите започнаха да търсят варианти за увеличаване на износа в чужбина с цел да вдигнат печалбата.

[video=youtube;rvPJj-ClAu8]https://www.youtube.com/watch?v=rvPJj-ClAu8[/video]
 
От: Произведено в Русия

Магнитогорският металургичен комбинат (Магнитка) успешно реализира проекта за "одобрение сред чуждестранните автопроизводители в Русия".

Припомням, че в Русия откриха заводи почти всички известни автомобилни концерни (произвеждайки в Русия, избягват високото мито за внос). Комбинатът им предлага над 50 различни марки стомана, отговарящи на всички съвременни световни и европейски стандарти.


slide_2.jpg
 
От: От: Произведено в Русия

Износът на руска селскостопанска техника за първите 9 месеца на 2015 се увеличи 3 пъти, биейки рекорда за последните 20 години.

Руската селскостопанска техника бе високо оценена на изложението в Хановер (Германия).

Основни купувачи са Германия, Франция, Белгия, Турция и Северна Америка.

c2NvbnRlbnQtZnJ0My0xLnh4LmZiY2RuLm5ldC9ocGhvdG9zLXhmcDEvdi90MS4wLTkvczcyMHg3MjAvMTIyNDk5MzZfOTM2OTEyMDMzMDIyOTI0XzE5Njg5OTU2ODUzMzE4NDU3NTdfbi5qcGc_X19pZD03MDUwOSZvaD1iN2Y1MjNiZTM0NDU1NDI5NWM0M2EwNTgyMDE1NTRmNCZvZT01NkVBRkFBMQ==.jpg

f_bWlucHJvbXRvcmcuZ292LnJ1L2NvbW1vbi9wcmV2aWV3L21wdF9nYWxsZXJ5X21pbi91cGxvYWQvY29udGVudC9uZXdzL2ltZy8yXzEyNy5qcGc_X19pZD03MDUxNQ==.jpeg

f_cm9zdHNlbG1hc2guY29tL3VwbG9hZHMvc2xpZGVycy9pbWFnZXMvNTUxZTUyYTQ0YmY2YTFhLmpwZw==.jpeg

f_cm9zdHNlbG1hc2guY29tL3VwbG9hZHMvc2xpZGVycy9pbWFnZXMvNTMxNmUxMTgyYjlhMTUyZmY2NmVhYTI3YTdzbGlkZXIzLmpwZw==.jpeg

f_d3d3LnNveXV6bWFzaC5ydS9zaXRlcy9kZWZhdWx0L2ZpbGVzL2ZpZWxkL2ltYWdlL25ld3MvZ2FsbGVyeS9kc2MwNTk4Nl9rdG50ZXJ2eXVfaXZhbmNoaW5hXy1fdHJha3Rvcl9hZ3JvbWFzaF8xODB0ay5qcGc=.jpeg


Повече интересни моменти от тазгодишната Агритехника в Германия - във видеоклипа:
[video=youtube;VbE6ta9aVX4]https://www.youtube.com/watch?v=VbE6ta9aVX4[/video]
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Митнически оловни пломби от края на XIV век бяха намерени при разкопки в Москва. Това би трябвало да означава, че Русия и останалите европейски държави по това време са водили взаимна търговия по всички канони на съвременната икономика. Може би и тогава са си налагали взаимни санкции :)


4132757.jpg

4046191.jpg



http://tass.ru/nauka/2450528
 
От: Произведено в Русия

giphy.gif
 
Статус
Not open for further replies.

Горе