Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

Поосиране на темичката се е получило, както гледам, но нейсе - друго не се е и очаквало. Да преминем по същество.

Привет, неразумни юроди, дебили и "предприемачи"! Направо ми залипсвахте през изминалите празници. Кретате ли все още или ще се пробвате да издянете и на китайската нова?

P.S. Може да се изкажете един по един, без да се пъчите и без да бързате. Избършете пяната от устите - - по-адекватните ще получат отговор и без да се натягат чак толкова. Все някога.

Останалите да мрат у кофите. АК е ненадминат и решава над 600 проблема в минута.

11235435_946054695464041_1371806098810191577_n.jpg
 
От: Произведено в Русия

Ето ти по същество, "братската любов".

http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/64734-rusyya-naglo-ograbva-balgariya-firmite-y-ne-plastat-pechalba-vtora-chast.html

Отново рекордьор е „Лукойл Нефтохим” АД с отчетени приходи за 2014 г. – 6 514 615 000 лв. ( 6,5 милиарда лева)

И НИТО СТОТИНКА ДЕКЛАРИРАНА ПЕЧАЛБА!

За период от 7 години компанията е отчела тук приходи от над 46 000 000 000 лв.( 46 МИЛИАРДА ЛЕВА И НЯМА ГОДИНА, В КОЯТО ДА СА ОТЧЕЛИ И СТОТИНКА ПЕЧАЛБА!)
 
От: Произведено в Русия

Май се изчерпа темата. Падне ли под 20 долара барела, хептем ще се закучи тази клоака.
 
От: Произведено в Русия

Информирам всички руски платени тролове и такива на свободна практика с факта, че рублата би историческото си дъно и вече е в режим на дълбаене на ново такова - до стигане от психологическата граница от 100.
 
От: Произведено в Русия

Информирам всички руски платени тролове и такива на свободна практика с факта, че рублата би историческото си дъно и вече е в режим на дълбаене на ново такова - до стигане от психологическата граница от 100.



Информирай и тия дето ти плащат за антируската пропаганда
 
От: Произведено в Русия

Боби - колко трябва някой да ти плати за да влезеш тук http://www.bloomberg.com/quote/USDRUB:CUR http://www.bloomberg.com/quote/CL1:COM,
Не всички хора биват платени ... малко сме, но останахме и такива, които може да мислим няма да е лошо да влезеш в този клуб. Вярно е иска се да можеш да мислиш и да търсиш причинно следствените връзки, може ти се види много трудно, но накрая ще си удовлетворен от себе си.

Дерзай!
 
От: Произведено в Русия

blackout8 - не виждам какво общо има курса на рублата с темата. Освен тъпото ви заяждане на всички. Ако ще и 1 000 рубли да е курса, все тая... просто това няма нищо общо с темата. Като толкова мразите Русия, направете си тема: "Аз мразя Русия".
 
От: Произведено в Русия

blackout8 - не виждам какво общо има курса на рублата с темата. Освен тъпото ви заяждане на всички. Ако ще и 1 000 рубли да е курса, все тая... просто това няма нищо общо с темата. Като толкова мразите Русия, направете си тема: "Аз мразя Русия".

Няма нищо общо с моето мразене или обичане, а величаенето на някой хора и тролските им тенденциозни пропаганди мнения - които целят само изграждането на емоционлна връзка.
Прост пример путинофилчетата величаят делото на вожда и колко велик политик е и дават някакви откъслечни материали и новини, които са далеко от реалност за дадено величие, в добавка се пише солидно антибългарищина - виж няколко десетки страници стил РФ е мега яко всичко, а тук е мега мизерия и си заслужавата всичко.

Много хубаво, но далеко от реалността и такива като теб примерно изграждат дадена емоционлна връзка и вече рационалното им мислене е под въпрос, щом мислят че това е заяждане да кажеш, че в момента стандарта в РФ е по нисък от този в БГ, по абсолютно които си поискаш макроикономически обективен фактор. Сриването на руплата е точно атестация за пагубната политика на Кремъл, ако това за теб няма нищо общо с темата, то тогава са си свършили хората работа.

А и аз не мразя Русия, а Кремълската политика насочена към БГ за последните 100 години - но това е друга тема.

Чудно ми е да получа отговор как курс на рублата е заяждане и не по темата, като тя е следствие на онова което се произвежда в РФ. Не е нужно да имаш икономическо образование, но все си мисля че тази връзка е обективна и все с малка обща култура ще я забележи.

Не мисли, че се дразня с теб, казвам това което го казвам за последните близо 2 години че ще стане и то стана въпреки, че редовно бях оплюван, но колкото повече се оказвам прав и руплата пада толкова повече намалява присъствието на тези тролове - ще се сетиш ли що?

Всичко, което го пиша имаш правото да не го приемеш - аз не съм фактор за каквото и да е, просто анализирам причинно следствените връзки, може се съгласиш с тях или не, факта е че се материализират.

А ако искаш прочети какво е писал шефа на най-голямата банка в РФ, ако си останал с впечатлението че се заяждам ;)
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Политика, рубли, путинофилчета... пак питам - това какво общо има с темата както е обявена - тема за науката и постиженията в Русия? Направете друга тема и пишете в нея за това - икономиката на Русия, колко е добра, постижения и провали, как Русия успява или се проваля благодарение на водената политика на Путин... .

Примерно, аз исках да разкажа за най-новите неща и бъдещето в енергетиката - предстоящ опит на руснаците за безконтактно предаване на енергия на разстояние, но няма да го направя, ще ви оставя да пишете за политика, рубли, путинофилчета... :wink:
 
От: Произведено в Русия

Направил съм такава тема за постиженията по света и у нас там пиши.
А когато се срине тотално рублата ще разбереш какво общо има по темата, както и какво общо има Кремълската политика - това е фундамента на това което се произвежда ... ако сега него разбираш не се притеснявай те много не разбираха какво им говорих преди 1-2 години, всичко ще си дойде на място. Да не забравиш да пуснеш новината.
 
От: От: Произведено в Русия

Направил съм такава тема за постиженията по света и у нас там пиши.
А когато се срине тотално рублата ще разбереш какво общо има по темата.

Да се срива рублата - ни най-малко не ме интересува, други ми са интересите.
 
От: Произведено в Русия

Е не е ли малко двучлично влезе изходи се и каза боли ме фара имам други интереси - аз пиша неща по темата, теб ти е все тази щото имаш други интереси.
Рублата е лакмус за това какво става с производството по темата на РФ!
 
От: Произведено в Русия

Въобще не е двулично, напротив - пиши по темата, но малко смесваш нещата, както обясних. Направи си тема: "Аз мразя Русия" или нещо подобно и пиши в нея, нямам против, тогава пък ти ще имаш основание да се сърдиш, ако пиша по темата.
 
От: Произведено в Русия

Ок както решиш, щом мислиш да отварям тема за мразене, значи методиката за обработване чрез емоцията работи.
 
От: Произведено в Русия

Да, точно, вие, мразещите само на емоция може да го докарате...
 
От: Произведено в Русия

Благодаря ти, ще знам вече официални статистики, цифри, факти и мнения на хора най-високо са форма на емоционално докарване, ако не са спрямо твоите "обективни" мисли.

Хайде със здраве.
 
От: Произведено в Русия

....официални статистики, цифри, факти и мнения на хора...

Мисля, че такива неща нямат място тази тема, колкото и да са добри сами по себе си. Все едно аз да почна да пиша за наука в икономическа тема?

Пак казвам - чета с интерес това, което пишеш, но нека има малко разделение: икономиката в икономически теми, постиженията, наука в други теми, трети теми на емоционална основа - колко мразим или обичаме. А сега какво става? Сега има няколко човека, които само чакат да се подиграят на някого за мнението му.
 
От: Произведено в Русия

Темата не е за постиженията на научно техническият процес, а обща тема за какво се произвежда с цел колко са велики ...

За да те оборя, че това е просто една пропаганда тема и си останал с грешни представи - виж колко поста бяха свързани с чисто природни забележителности или аграрни стоки и масови битови стоки, които се предлагат като руски, а това е привидно така защото там се асемблират - все едно да кажем GreatWall-a е български джип :) Това са пуснати именно от автора на темата.

Да за жалост има такива, които пишат 1 ред и подиграват и до там, а други просто си го заслужават като въвеждат в заблуда и пропаганда - различни хора различни интереси знаеш.
 
От: Произведено в Русия

Е, ти пък как успя да намесиш тоя мафиот, който "прави" "българския джип" GreatWall. :)

Иначе да, знам, че темата е и малко за пропаганда, все пак навсякъде има простотии, но това не пречи да виждаме и уважаваме хубавите неща?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе