Първата българска организация за супергерои

От: Първата българска организация за супергерои

Не знам за супер герои, но първия път когато гледах това, определено ме трепна! Братушките са големи! Това в БГ някой да ти почисти стоповете от снега - аре, бегай! А що коли съм бутал на случайни хора и не само в снега, 3 гуми на непознати съм сменял... хайде стига толкова, че ще взема да кандидатствам за super hero

[video=youtube;TzBInt4zljQ]http://www.youtube.com/watch?v=TzBInt4zljQ[/video]
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

Братушките са големи! Това в БГ някой да ти почисти стоповете от снега - аре, бегай!

Добре ли си главата?
Това ако беше черта на руснака, нямаше да е известен с водката!
Много мразя такива нещастници като теб които казват, че няма добри хора в България.
Аз съм сигурен, че има и те не заслужават такова генерално заключение като твоето!
 
От: Първата българска организация за супергерои

Ай, сега не обръщайте веселата тема в кофти :)
 
От: От: От: Първата българска организация за супергерои

Добре ли си главата?
Това ако беше черта на руснака, нямаше да е известен с водката!
Много мразя такива нещастници като теб които казват, че няма добри хора в България.
Аз съм сигурен, че има и те не заслужават такова генерално заключение като твоето!

Колега, нещо епитетите дали са ти на място, а? Казвам какво не съм видял да се случва в БГ, за разлика от това, което показва клипа! Едва ли има смисъл да ти казвам с това определение кого можеш да наричаш?!
 
От: Първата българска организация за супергерои

Това, че не си видял, не означава, че няма?

Клипа е направен от други клипчета които са снимани с години наред.
Освен това, този клип нямаше да е факт ако 150-те млн. човека не бяха генерирали в нета няколко видеа с обща дължина ЦЕЛИ 5 мин :shock: :shock: :shock:
Русофилството не трябва да пречи на трезвата преценка на нещата :)
 
От: Първата българска организация за супергерои

Според мен това провокира разни дечурлига да правят опасни каскади и да застрашават живота си. А героите и примерите за поведение трябва да облечени в сини униформи и да вдъхват респект към закона. В България , не е точно така за жалост.

Тук не става дума за деца, а за големи хора, чиято цел е намаляването на престъпността.Сам призна, че в България нещата не се случват, както трябва и смятамe, че такива герои са нужни на обществото.
 
От: От: От: Първата българска организация за супергерои

Добре ли си главата?
Това ако беше черта на руснака, нямаше да е известен с водката!
Много мразя такива нещастници като теб които казват, че няма добри хора в България.
Аз съм сигурен, че има и те не заслужават такова генерално заключение като твоето!
Човекът си е изразил мнението. А за това че обиждаш , не си виновен ти , а родителите ти дето не са те научили до 7 години как да се държиш!
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

Тук не става дума за деца, а за големи хора, чиято цел е намаляването на престъпността.Сам призна, че в България нещата не се случват, както трябва и смятамe, че такива герои са нужни на обществото.
За кво става въпрос, за граждански отряди от типа на патрулите на Боян Расате
 
От: Първата българска организация за супергерои

Аз искам номера на дилъра ти :shock::lol:
 
От: Първата българска организация за супергерои

Е тва е вече наистина мога да кажа нещо НАИСТИНА НОВО, което поне не се сещам досега някой да се е сещал :).
 
От: От: От: От: Първата българска организация за супергерои

Човекът си е изразил мнението.
И аз си изразявам моето :shock:

А за това че обиждаш , не си виновен ти , а родителите ти дето не са те научили до 7 години как да се държиш!

Така да е! :wink:
 
От: Първата българска организация за супергерои

Е тва е вече наистина мога да кажа нещо НАИСТИНА НОВО, което поне не се сещам досега някой да се е сещал :).

D.Ivanov, благодарим ви много за подкрепата, дано още много хора оценят идеята :)
 
От: Първата българска организация за супергерои

@supergeroite, успех и от мен!
Ще получите подкрепа от цялото общество ако направите нещо подобно
в Русия има едни които са доста известни - те се занимават с нарушителите по пътя
има и едни други които се занимават с нарко дилърите - трошат автомобилите, бият ги малко и т.н.


Когато някой ми каже: „Абе, няма вече добри хора“, това е толкова смешно, отвратително, нихилистично.

Страната пука по шевовете от добри хора.

Кофти е това, че ние се вглеждаме в утайката. Пишем за утайката, четем за утайката, правим филми за утайката.

И ни се струва, че всичко е утайка, а то не е така“

Джоко Росич

п.п. това е към @pa_lta
 
От: Първата българска организация за супергерои

Попитай и ще ти разясним, просто искаме сериозно отношение.
 
От: Първата българска организация за супергерои

@supergeroite, успех и от мен!
Ще получите подкрепа от цялото общество ако направите нещо подобно
в Русия има едни които са доста известни - те се занимават с нарушителите по пътя
има и едни други които се занимават с нарко дилърите - трошат автомобилите, бият ги малко и т.н.




п.п. това е към @pa_lta

Благодаря ви и на вас, надявам се заедно да успеем да направим страната си по-добра!
 
От: Първата българска организация за супергерои

Попитай и ще ти разясним, просто искаме сериозно отношение.

Попитах сериозно, нямам ухилени емотикони в поста, но вие май се взимате на много сериозно
Айде бягайте да си играйте на супер-дупер геройчета, интереса ми се изпари, няма нужда да ми отговаряш
 
От: От: От: Първата българска организация за супергерои

За кво става въпрос, за граждански отряди от типа на патрулите на Боян Расате

Съжаляваме, че не сме отговорили на вашия въпрос. Става дума за хора, които облечени в костюми, може и без, но те гарантират анонимността, предотвратяват извършването на престъпления. Съответно тези хора се екипират с нужните неща за защита срещу посегателите. В държавите, където съществува това нещо, супергероите поддържат връзка с полицията (не винаги, голяма част от героите работят самостоятелно или на групи по няколко супергероя) и от там научават за съответните посегателства, отиват на място и помагат. В България на първо време полицията едва ли ще бъде свързана с тях, но целта е като цяло като видят,че някъде става нещо нередно, да го предотвратят. Също така помагат на просяци...и изобщо на хора в беда :)
 
Последно редактирано:
От: Първата българска организация за супергерои

За злодеите не разбрах, приемате ли?
 

Горе