РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Или референдум за ВНС,в сегашната ситуация се драчим за Левски,ЦСКА,Славия или Локо,а ни трябва някой Лудогорец.... :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Еми Лудогореца е Глас Народен, но като гледам все още малко хора обръщат внимание на партията. :beer: А реформаторския блок е нещо като НДСВ ама без царя :) Да залагаме на бити карти, не си заслужава..
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Еми Лудогореца е Глас Народен, но като гледам все още малко хора обръщат внимание на партията. :beer: А реформаторския блок е нещо като НДСВ ама без царя :) Да залагаме на бити карти, не си заслужава..
Като каза Царя,ето какви лъжци са всичките:https://www.youtube.com/watch?v=bSlYaGZM6vc
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Като цяло се получи едно адски скъпо мерене на ***** и поредното доказателство за патовата ситуация в нашата мила родина.

Никой не може да ме убеди, че ГЕРБ са победители от тези избори. 35 % гласували за тях от 30% избирателна активност - това са около 10% от хората, имащи избирателно право. Активността беше ужасно ниска, което е логично за този тип избори у нас. Мързелът си е мързел.

БСП е в свободно падане. Там са нужни огромни вътрешнопартийни промени, оправянето на отношенията със АБВ и смяна на лидера на партията и смяна на таргета, фокусирайки се върху младежите. Като цяло аз съм за по-социална политика, но за съжаление БСП не може да предложи това към момента.

ДПС - Огромен процент, продиктуван и от ниската активност на тези избори. Бетонира се като трета партия в България и евентуално до няколко години може да задмине и БСП. Последната година имаха няколко доста добри попадения в политиката си и един огромен провал - Пеевски. Изненадваща липса на автобуси.

Бареков - Нямам никаква идея защо хората гласуваха за него. Факт е, че направи най-скъпата и най-шумна кампания от всички останали партии и мобилизира хората си на 100%. Очаква го доста по-малък процент при висока активност(надявам се).

РБ - Адски съм доволен за първия голям успех на преференциалното гласуване. Едва ли има по-добър начин за фийдбек от гласоподавателите. Предполагам, че ще успеят да станат четвъртата партия при по-висока активност и по-добре подредена "листа".

Журналистите - Прекалено много журналисти са срам за професията си. При ясно изразени правила от ЦИК за абсолютната забрана за споменаването на резултати по време на изборният ден - най-големите и "най-честни" медии нарушиха закона. Да не говорим за деня за размисъл, който също беше доста опорочен(признавам, че деня за размисъл е пълна глупост). Толкова ли са важни импресиите, че да се нарушават закони за привличането на трафик? Нямам и никаква идея защо толкова хора посещават разни жълти медии и търсят(па и после цитират) "новини". Къде остана чувството за отговорност и изискването за поне две качествени източници преди публикуването на дадена новина.

За мен решението е в основна минимална заплата за всеки един избирател със завършено средно образование и допълнителен бонус за завършено висшо/магистратура. Примерно 320 лева и 440 лева месечно, което ще даде достатъчно свобода на хората и възможност да живеят по-добре, по-големи възможност за използване на тези пари и достатъчно време на младежите да се ориентират от ниво учене към ниво работа. Също така огромни промени в нивото на образование във България, но за тях ще отнеме много време.

Това разбира се е от моя гледна точка. Много от нас тук работят с хора живеещи на запад, получават над средната заплата в страната. Страната ни е перфектното място за качествен и евтин IT outsourcing и много големи софтуерни компании използват нашата страна и осигуряват работни места.

От друга страна аз поне не искам някои от чертите на западния живот. Съжалявам, но смятам различни компании да подслушват и следят всичко, което правя. Университети, които използват софтуер за статистики, които да следят колко време учениците четат уроците си на таблетите, колко време гледат видео уроците, предоставени от университета и дали го правят в последната вечер или пък интернет провайдера ми да забрани даден тип сайтове или пък да следи сайтовете, които посещавам.

В крайна сметка живеем в интересни времена :)
 
Последно редактирано:
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Долу горе правилен анализ , само активността е 35 не 30. И те уверявам , че при по-голяма активност Герб ще води с доста повече проценти. За разлика от ДПС - които това (като брой гласове, не като проценти) им е тотал макс....
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Долу горе правилен анализ , само активността е 35 не 30. И те уверявам , че при по-голяма активност Герб ще води с доста повече проценти. За разлика от ДПС - които това (като брой гласове, не като проценти) им е тотал макс....
Прав си, ще редактирам активността :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз се надявам РБ да разкарат Кунева, защото това много им смъкна вота. Хората не искат да гласуват за стари и доказани измекяри. Трябват нови лица!
РБ имат шанс на предсрочни избори, ако си изиграят картите добре да бият ГЕРБ. За ГЕРБ гласуват само някави промити лумпенизирани мозъци или такива дето имат изгода.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз се надявам РБ да разкарат Кунева, защото това много им смъкна вота. Хората не искат да гласуват за стари и доказани измекяри. Трябват нови лица!
РБ имат шанс на предсрочни избори, ако си изиграят картите добре да бият ГЕРБ. За ГЕРБ гласуват само някави промити лумпенизирани мозъци или такива дето имат изгода.
Хубаво е като изказваш някакво мнение да го подкрепиш с факти. 2 страници напред в темата съм писал кои прослойки от обществото за кои партии са гласували . Специално за теб го пускам пак - да ги видиш тия "промити лумпенизирани мозъци"

Какви хора гласуваха за различните партии -> http://www.dnevnik.bg/izbori2014/20...urch_kakvi_sa_izbiratelite_na_pette_partii_s/

Избирателите на ГЕРБ са образовани хора от всички възрасти

За партията на Бойко Борисов са гласували почти по равен дял хора от трите възрастови групи (18 до 30, 31 до 60 и 60+). Това е партията с най-много млади избиратели до 30 години - 26% от всички гласували, както и от 31 до 60 - 30%.

БСП с възрастни избиратели от малки градове

Избирателят на БСП е запазил традиционният си профил на възрастен човек от малък град. От всички хора над 60 години гласували вчера, 37% са посочили БСП в бюлетината си.

ДПС привлича млади хора от селата с ниско образование

Движението за права и свободи води по няколко критерии в разбивката на гласоподавателите след финала на избора. За него са гласували най-много хора от село и малки населени места - 41%, както и най-много хора с основно или по-ниско образование - 45% от всички.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Извинявай, но какво мислиш за това, че Радан Кънев е първия политик подкрепил гей парада и неведнъж е заявявал, че ще лобира за "правата" на хомосексуалистите. Т.е. гей бракове, осиновяване на деца от хомосексуалисти, въвеждане на обучение в училищата и прочее. Какво има повече да доказва, като политик?

Ето ти статия от блога му: Реакциите срещу гей-парада доказват нуждата от него
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Извинявай, но какво мислиш за това, че Радан Кънев е първия политик подкрепил гей парада и неведнъж е заявявал, че ще лобира за "правата" на хомосексуалистите. Т.е. гей бракове, осиновяване на деца от хомосексуалисти, въвеждане на обучение в училищата и прочее. Какво има повече да доказва, като политик?

Ето ти статия от блога му: Реакциите срещу гей-парада доказват нуждата от него
Рамадан май и той е "Пепси" или така са го инструктирали да говори....
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

БСП и ДПС е крайно време да се махат,но..някакси не ми се иска това нещо пак да се връща на власт...:-o http://vbox7.com/play:8435fbede2&start=24

Отговаря дипломатично. Дори ГЕЯ който не е българин, ще каже подобно нещо.

Задължително гласуване е решението. Това от което треперят БСП и ДПС.

Аз се чудя какво ще стане ако се въведе задължително гласуване. Едно е сигурно - по-голяма част от хората (тези които ще гласуват защото трябва) няма да гласуват за ГЕРБ, БСП, ДПС, или Атака
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Гледайте сега, никой не може да накара бърни да си махне очилата. Той е заслепен от простотията и тиквонията на бойко до такава степен, че дори не може да види какво става. Така-че не се опитвайте да му промените мнението, за него месията е бойко нищо , че няма грам мозък и освен тъпотии друго не може да генерира. С боза и гого поне може да се говори и обсъжда, ама той си е безнадежден случай. Ти му навираш истината в очите, ама той си е сложил очила и си вижда само мутрагена.
Пак ви казвам не се опитвайте, просто няма смисъл.
Бърни, за мен човек който ми казва ще се върне мутрата и ще оправи всичко не е човек. Пък и не знам след всички изгъзици как може да говориш така. Тоя човек нарече майкати и баща ти лош материал този човек плюеше и обиждаше всичко в бг., този човек съсипа всичко в бг. , а ти си тръгнал да го защитаваш и да го хвалиш. В голяма грешка си не съм от бсп. даже няма и кой да ми хареса, но пък на 100% знам кой не ми харесва и това е точно твоят лидер. Защото е прост, и без основание надъхан , че току виж бил голямата работа. Дори си нямам на идея в енп. как го търпят.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

bsp.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Извинявай, но какво мислиш за това, че Радан Кънев е първия политик подкрепил гей парада и неведнъж е заявявал, че ще лобира за "правата" на хомосексуалистите. Т.е. гей бракове, осиновяване на деца от хомосексуалисти, въвеждане на обучение в училищата и прочее. Какво има повече да доказва, като политик?

Ето ти статия от блога му: Реакциите срещу гей-парада доказват нуждата от него

Толерантност и равни права - това е истината, която се подкрепя. И ако отворим конституцията ни никъде не се делим, а всички имаме еднакви права. Проблем е дискриминацията. Сега да не мислиш, че съм фен на гейовете, но и те имат права. Сексуалността им е едно, психиката и разума друго, правата и задълженията трето. Всички десни партии са вдигнали като приритет ценностите като свобода и права и тяхното им спазване. А за обучението в училищата трябва се разбие монопола на МОН, стил УК или САЩ тогава гейски пропаганди няма как да минат и ще си спокоен.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Това е ти не си за никого, просто мразиш Бойко. Най вероятно не си и гласувал. За теб Бойко е казал - лош материал. И си е прав. Оплакване и реване , ама като дойдат избори седи си вкъщи...
Гледайте сега, никой не може да накара бърни да си махне очилата. Той е заслепен от простотията и тиквонията на бойко до такава степен, че дори не може да види какво става. Така-че не се опитвайте да му промените мнението, за него месията е бойко нищо , че няма грам мозък и освен тъпотии друго не може да генерира. С боза и гого поне може да се говори и обсъжда, ама той си е безнадежден случай. Ти му навираш истината в очите, ама той си е сложил очила и си вижда само мутрагена.
Пак ви казвам не се опитвайте, просто няма смисъл.
Бърни, за мен човек който ми казва ще се върне мутрата и ще оправи всичко не е човек. Пък и не знам след всички изгъзици как може да говориш така. Тоя човек нарече майкати и баща ти лош материал този човек плюеше и обиждаше всичко в бг., този човек съсипа всичко в бг. , а ти си тръгнал да го защитаваш и да го хвалиш. В голяма грешка си не съм от бсп. даже няма и кой да ми хареса, но пък на 100% знам кой не ми харесва и това е точно твоят лидер. Защото е прост, и без основание надъхан , че току виж бил голямата работа. Дори си нямам на идея в енп. как го търпят.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Това е ти не си за никого, просто мразиш Бойко. Най вероятно не си и гласувал. За теб Бойко е казал - лош материал. И си е прав. Оплакване и реване , ама като дойдат избори седи си вкъщи...
Имам въпрос:Някой питал ли е Бойко ЗА или Против гей парадите е? :p
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Толерантност и равни права - това е истината, която се подкрепя. И ако отворим конституцията ни никъде не се делим, а всички имаме еднакви права. Проблем е дискриминацията. Сега да не мислиш, че съм фен на гейовете, но и те имат права. Сексуалността им е едно, психиката и разума друго, правата и задълженията трето. Всички десни партии са вдигнали като приритет ценностите като свобода и права и тяхното им спазване. А за обучението в училищата трябва се разбие монопола на МОН, стил УК или САЩ тогава гейски пропаганди няма как да минат и ще си спокоен.
Кой е казал, че гейовете нямат права? Те са си граждани и имат права като на останалите граждани. Сексуалността им си е лично тяхна работа, която мен не ме засяга. Засяга ме обаче, когато на базата на тяхната сексуалност те получават допълнителни права. Това подкрепя Рамадан. Давам ти прост пример. Чувал си за престъпления "от омраза", все едно има престъпления от любов, но карай. Имаш хипотетичен случай - сбиваш се с педал. Автоматично това, че е педал, действа в твой минус, защото никога не можеш да докажеш, че конфликта ви няма нищо общо с неговата сексуалност. Но когато той е педал, винаги може да изтъкне/излъже, че си го набил, защото е такъв. А престъпленията от омраза се третират по различен начин от НК. С една дума, имаш специални привилегии на база на признак. Това ли са ти равните права?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Кой е казал, че гейовете нямат права? Те са си граждани и имат права като на останалите граждани. Сексуалността им си е лично тяхна работа, която мен не ме засяга. Засяга ме обаче, когато на базата на тяхната сексуалност те получават допълнителни права. Това подкрепя Рамадан. Давам ти прост пример. Чувал си за престъпления "от омраза", все едно има престъпления от любов, но карай. Имаш хипотетичен случай - сбиваш се с педал. Автоматично това, че е педал, действа в твой минус, защото никога не можеш да докажеш, че конфликта ви няма нищо общо с неговата сексуалност. Но когато той е педал, винаги може да изтъкне/излъже, че си го набил, защото е такъв. А престъпленията от омраза се третират по различен начин от НК. С една дума, имаш специални привилегии на база на признак. Това ли са ти равните права?

Аз до сега не съм видял твоите страхове да се материализират - това че си педал, не ти дава по-големи права в сбиване. Това, че може пледира ама аз съм гей и той ме наби защото е някъв антихомо - трябва да го докаже в съда! А ако се докаже, че си го нападнал от омраза гей не гей, БГ или не - си си виновен. А иначе има престъпления от стараст и любов - и като съм чел голяма част от битовите убийства са базират именно на това.
Дай ми едно оправдателно дело по признак и по кой закон от НК или конституцията.

Мисля, че солидно се преекспонира като удобният демонизиран образ. А иначе не знам какво допълнително са взели като права, те още не им се дават базовите права - брак, родителство и т.н.

Искаш ли да ти кажа, нещо за правата - в момента родителите, който гледат децата си, който имат физически/ментали проблеми са много по-ниско в правата, спрямо служителите в определени центрове. Както и приемните родители, ако вземат да гледат проблемно дете, взимат редица облаги, които не се дават на биологичните родители. И за капак времето, което един родител дава за да гледа дето си, вместо да работи и го гледа 24 часа на ден, та този родител не му се води никакъв стаж и дето като стане на 18 познай какво става. Но ако това дете е на социални грижи, социалните взимат сто неща + стаж. И преди 2 години се доказа тази дискреминация и още няма промени. Както и че преди няколко години се прие харта за инвалидите и техните права в БГ. Така, че има определени групи, които нямат права. Така, че деление по сексуланост, пол, етнос и т.н няма позла, трябва равни права и да знаеш никой не взима специални права при признак в съдебните процеси.
 

Горе