РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

10394498_700125840060212_2148654523996445927_n.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Негласували за европарламента по държави:

Graph-Absention-B_0.jpg
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Сега видях,че си ме обидил,аз няма да ти сляза до нивото,едно е да спорим,друго е да се обиждаме!
за какво да спорим, ти си плямпаш глупостите спуснати като опорни точки, поне с парите, които ти дават се образовай малко - http://gramatika-bg.com/punctuacia
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

за какво да спорим, ти си плямпаш глупостите спуснати като опорни точки, поне с парите, които ти дават се образовай малко - http://gramatika-bg.com/punctuacia
Никой не ми плаща и никой не ми спуска опорни точки,не харесвам комунетата,както не харесвам и герберите.Все още сме демокрация и всеки може да си изразява мнението свободно,това че не ти харесва моето го разбирам,ок,но смятам,че е признак на ниско възпитание да обиждаш някого,затова че не се кланя на твоя Бог. :)
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Спокойно, те герберите само така могат. Иначе горят ама кво да ги прави човек пуснати са, очаквай още навалица. Сега норти, гого биоза, бърнито и още ще те насолят ама те така си знаят. Оуууууу и математиката той и той върл защитник на гроб. :lol:
Никой не ми плаща и никой не ми спуска опорни точки,не харесвам комунетата,както не харесвам и герберите.Все още сме демокрация и всеки може да си изразява мнението свободно,това че не ти харесва моето го разбирам,ок,но смятам,че е признак на ниско възпитание да обиждаш някого,затова че не се кланя на твоя Бог. :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз нямам нищо против да спорим,нали "в спора се ражда истината",ама те започват да обиждат.На тези избори не гласувах за никой,не знам за кого да гласувам на наближаващите предсрочни избори,бих искал някой гербер да ме убеди защо да гласувам за ГЕРБ,някое комуне-за БСП,отворен съм и за други партии,с изключение на ДПС,Атака,РБ и РЗС.
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Спокойно, те герберите само така могат. Иначе горят ама кво да ги прави човек пуснати са, очаквай още навалица. Сега норти, гого биоза, бърнито и още ще те насолят ама те така си знаят. Оуууууу и математиката той и той върл защитник на гроб. :lol:

Мненията са ти изключително полезни в дискусията. Нищо не казваш , само си лаеш.... И като някаква ученичка - никой не ми харесва ама Бойко най-лош . Разбирам другите партии защо го мразят , защото им пречи на далаверите и затова всички са ревнали срещу него. Кажи за една година това ново управление (което явно по ти харесва от Бойковото) какво точно промени в страната , в живота на обикновения човек ?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да ба да, ти с гербери спорил ли си? На черното бяло казват. Това са хора с промити мозъци и да им го плеснеш в очите пак няма да го видят. Повярвай ми свидетел съм от много време, а някои пък да се аресат се пишат , че не били гербери, а реално си ги подкрепят, а като им го кажеш избягват въпроса. Не се занимавай с политика тук моя съвет. Голям процент са дрогирани от тиквата и тъпото. Тук няма дебат тук има герберат.....
Аз нямам нищо против да спорим,нали "в спора се ражда истината",ама те започват да обиждат.На тези избори не гласувах за никой,не знам за кого да гласувам на наближаващите предсрочни избори,бих искал някой гербер да ме убеди защо да гласувам за ГЕРБ,някое комуне-за БСП,отворен съм и за други партии,с изключение на ДПС,Атака,РБ и РЗС.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Тук няма дебат тук има герберат.....

Хахаха това ми хареса :D

Ако трябва да съм сериозен, с кого да има дебат както виждаш, тук има 3 типа хора, едините подкрепят дадена партия, другите не подкрепят никоя и не спират да ни убеждават колко са лоши всчиките, демек агитират за негласуване, което автоматично ги првервъща в посланници на БСП+ДПС. 3тия тип бяха бавно развиващите се комунета ама единия си отиде, а другия обърна резбата, и така се ичерпа този тип ...
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Моите мнения, моето дете са били полезни на много хора в много теми. За разлика от герберските ви профили аз, помагам на много хора и не цикля само в раздел политика, но пък виж вие точно това правите.
Хайде сега ме обори , че нещо ми е скучно само с безполезни гробари. Чакам дай да те видим с нещо полезно освен превъзхваляването на една мутра?
Мненията са ти изключително полезни в дискусията. Нищо не казваш , само си лаеш.... И като някаква ученичка - никой не ми харесва ама Бойко най-лош . Разбирам другите партии защо го мразят , защото им пречи на далаверите и затова всички са ревнали срещу него. Кажи за една година това ново управление (което явно по ти харесва от Бойковото) какво точно промени в страната , в живота на обикновения човек ?
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Стига с тея комунета, бойко е по-голямо комуне от който и да е друг.
Хахаха това ми хареса :D

Ако трябва да съм сериозен, с кого да има дебат както виждаш, тук има 3 типа, едините подкрепят дадена партия, другите не подкрепят никоя и не спират да ни убеждават колко са лоши всчиките. 3тия тип бяха бавно развиващите се комунета ама единия си отиде, а другия обърна резбата, и така се ичерпа този тип ...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Стига с тея комунета, бойко е по-голямо комуне от който и да е друг.

Бойко няма как да е по-голямо комуне щото нито е в полтиката от 23 години след прехода, нито е бил член на БСП нито се гъзи на турчалята от ДПС... сега разбра ли ме :)
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Моите мнения, моето дете са били полезни на много хора в много теми. За разлика от герберските ви профили аз, помагам на много хора и не цикля само в раздел политика, но пък виж вие точно това правите.
Хайде сега ме обори , че нещо ми е скучно само с безполезни гробари. Чакам дай да те видим с нещо полезно освен превъзхваляването на една мутра?
Твоите мнения са един голям бълвоч. Освен в политика в свободното си време се оплакваш как гоогле те е прецакал и оплакваш съдбата си като девойка на студентски изпит.
Но стига съм коментирал простоватата ти личност....

Бойко заговори за коалиция с БСП... това може би е най-добрата коалиция към момента - 2те най-големи партии да направят правителство. Доган и Барека ще ги боли доста ако стане.... дано гадния съсел си замине и тази коалиция стане възможна.
Бойко Борисов обяви, че при предсрочни избори е готов да отвори вратата дори към БСП. Незабавна оставка, това е мъка за държавата, призова лидерът на ГЕРБ.
http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-ostavka-izbori2013-16778728?nt=4
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Твоите мнения са един голям бълвоч. Освен в политика в свободното си време се оплакваш как гоогле те е прецакал и оплакваш съдбата си като девойка на студентски изпит.
Но стига съм коментирал простоватата ти личност....

Бойко заговори за коалиция с БСП... това може би е най-добрата коалиция към момента - 2те най-големи партии да направят правителство. Доган и Барека ще ги боли доста ако стане.... дано гадния съсел си замине и тази коалиция стане възможна.

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-ostavka-izbori2013-16778728?nt=4

Объркал си се нещо ...

Толерантността ми е към всички и най-вече към БСП, защото и зад тях стоят избиратели, там има сериозни хора, заяви той, като уточни, че не става въпрос за коалиции.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

друг начин да отстраним БСП виждаш ли?
Напоследък от всички партии,появили се и присъстващи на политическия ни небосклон,има една която ми е симпатична,може би защото един от най-добрите ми приятели е сред основателите,казва се Република.бг,обаче на въпроса ми:Каква им е позицията за Украйна и одобряват ли Американската(Натовска) агресия там и в много други държави по света,не ми отговори.Иначе подкрепям идеята им за референдум за премехване на партийните субсидии.
Но да се върна на въпроса на нортрант-не виждам друг начин,а този начин никак не ми се нрави.Въпросът за избора между БСП и ГЕРБ за мен е като въпрос дали да ми ампутират ръка или крак...
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ти си един от най-смешните в форума не знам какво очакваш. Аз поне от как съм тук не съм си сменял позицията хиляди пъти за разлика от теб. И после не ми говори (аааа днес да се харесам ще кажа АЗ НЕ ПОДКРЕПЯМ БОЙКО) после цивриш из целия форум бойко това бойко онова. Чест им прави на колегите , че поне като са казали ние сме от гроб си държат на думата за разлика от теб.
Пък ми е много интересно де щеше да живееш сега, ако ги е нямало "червените боклуци". Дай да ти видим нотариалния акт с който си успел да си купиш жилище в "демокрацията". Толкова сте ми смешни, че направо не ми се коментира.
Ти така като те слушам сигурно си колко племенника ми налят с тъпотии от майка му и баща му костовистки тъпотии. Спирам, няма нужда да си хабя нервите с тъпотии вече.
А, и не се сърди нищо лично просто живота ти е отредил роля да си на страната на ......
аз все още очаквам някой червен боклук да се включи тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52984
много интересно е, че до този момент - нито един
може да се направи интересен извод
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Това ако стане... Тотално ще се заковем на дъното. Те хората гласауват за ГЕРБ само и само да махнат БСП от власт, а те ще се коалират с тях?

Ми после с камани ще ги изгонят от парламента и 2-те партии :D




Твоите мнения са един голям бълвоч. Освен в политика в свободното си време се оплакваш как гоогле те е прецакал и оплакваш съдбата си като девойка на студентски изпит.
Но стига съм коментирал простоватата ти личност....

Бойко заговори за коалиция с БСП... това може би е най-добрата коалиция към момента - 2те най-големи партии да направят правителство. Доган и Барека ще ги боли доста ако стане.... дано гадния съсел си замине и тази коалиция стане възможна.

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-ostavka-izbori2013-16778728?nt=4
 
От: От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Това ако стане... Тотално ще се заковем на дъното. Те хората гласауват за ГЕРБ само и само да махнат БСП от власт, а те ще се коалират с тях?

Ми после с камани ще ги изгонят от парламента и 2-те партии :D
Не е целта да се махнат БСП , а да се махне турската партия която дефакто управлява страната - ДПС на Доган! Между БСП и ДПС - 1вата е по-малкото зло. Защото ДПС е реално партията на мафията.
 

Горе