РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Като гледам как яростно пропагандира за тиквун,имам съмнения че зад ника на nortrant всъщност стои Цв. Цв.
Цецо,изчезни със скоростта на бит педерас!
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Преди колко време БСП е управлявало само? Дори и сега не управлява само, колкото и да ми е неприятно да го призная в момента не управлява БСП, а управлява дпс. Същото ще се случи и след нови избори, само, че на мястото на бсп, ще са гроб, което е още по-лошият вариант. Просто трябва дпс да изчезне. Това е единствения начин за спасение.
По чие управление американците си направиха бази тук- ПОНЕ това знаеш ли? (с този въпрос затапих @реминд преди време когато плюеше по амерканците. Още се заливам от смях като се сетя).
Сега отново по време на същите управляващи, американците ще ни пратят либийци да се обучават тук.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И като изчезне ДПС как ще управлява ГЕЯ ве?
оправдания..
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Винаги има начини, и не трябва да е самоцел да управляваш, а целта трябва да е да правиш добро за хората които управляваш. Докато това нещо не го разберат няма как да стане, а дпс са само в вреда. Целта на тази партия е да завърне турската империя и хамериканците и помагат, пък ние бягаме от хората които са с нас.
Между третото, одеве слушах, че се провеждали бойни опити на територията ни между миг 29 и някъв хамерикански самолет. Интересно защо?
И като изчезне ДПС как ще управлява ГЕЯ ве?
оправдания..
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Глас Народен не е един човек, това са много хора. Просто Светльо Витков е един от учредителния екип и по-популярно лице. А и песните му са творчество, което не е основа да си вадиш изводи за акъла. А човеците постоянно се развиват и променят в живота си.

Виж им другите песни ако ще съдиш по творчество:

[video=youtube;Vxzg2NX5hWc]https://www.youtube.com/watch?v=Vxzg2NX5hWc[/video]

Гледай му интервютата по телевизиите си е доста сериозен и говори доста за проблемите и как да се решат, както и каква е политиката на Глас Народен.

Дай си гласа за Глас Народен сега. Това направи :)

За партията и нейните идеи, а не само за един човек. Все пак не може да съдиш за цялата партия по един човек. Направи си труда да прегледаш интервютата и с другите им членове, разгледай евро кампанията им.

Как позволиха на съвсем нормални хора да се кандидатират за евродепутати, които дори не са техни членове. Минаха на кастинг, минаха детектор на лъжата, гласуване във фейсбук и т.н. Коя друга партия се е осмелила да направи нещо такова?

Коя друга партия ползва електронните средства за гласуване и ги подкрепя?

Единствената партия с евро листа създадена от техните членове и гласувана по фейса :) Това за теб не е ли знак, че това са правилните хора :)



Точно защото все още не са се появили правилните хора, се налага да гласувам/е за "по-малкото зло".
Аз те питах какво да направя сега с моя глас и да има ефект. Мисля, че може само едно нещо - да избера по-малкото зло.

Когато се появи "правилния" човек, няма да се налага да избера "по-малкото зло", а направо ще гласувам за него :wink: Разбира се той трябва да е такъв и в очите на още доста хора, защото няма да има файда да гласувам само аз за него.

Светльо от хиподил не вдъхва сериозност, най-малко заради това което е направил до този етап. Като му видиш песните, ще разбереш колко му е и максималния капацитет.

ето какво е правил докато реши да се занимава с политика

[video=youtube;MvVEoCDuBII]http://www.youtube.com/watch?v=MvVEoCDuBII[/video]



как така налива всичко в асфалт? има пари определени за тази дейност и те отиват там
това, че говори най-много за магистралите е същото като при ГЕЯ за пенсиите и циганските помощи



ми айде брани ГЕЯ ве
не ти отива на годините да разсъждаваш по този начин и да повтаряш едно и също като развалена плоча
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

@BRAIN_PAIN, може да е сериозен, но все пак се гледа какво е правил до този момент.
Да кажем, че повярвам, че е "правилния". Гарантирай ми, че той ще управлява и ще гласувам за него - защото ако не управлява и аз гласувам за него, моя глас няма да има никаква тежест.
Знам, че не можеш да ми гарантираш и затова казвам, че не е "правилния". Не може да тръгнеш да обясняваш на всеки, че той е добър - всички партии правят това и хората не се доверяват лесно.

Винаги има начини, и не трябва да е самоцел да управляваш, а целта трябва да е да правиш добро за хората които управляваш. Докато това нещо не го разберат няма как да стане, а дпс са само в вреда. Целта на тази партия е да завърне турската империя и хамериканците и помагат, пък ние бягаме от хората които са с нас.
Между третото, одеве слушах, че се провеждали бойни опити на територията ни между миг 29 и някъв хамерикански самолет. Интересно защо?

:lol:
и как си представяш, че ДПС ще завърне турската империя? Само едно парче от нашата земя ли й остава? :mrgreen:
ДПС управлява заради БСп, а не обратното както искаше да го изкараш. ДПС си има свои методи да задържат електората си, БСП има други - пенсионерите и помощите за циганите.

Ако не искаш да управлява ДПС - просто не гласуваш за БСП. Ако не искаш да управлява БСП - гласуваш за ГЕРБ.

Ако не искаш да управлява ГЕРБ - то ще управлява ДПС (ТИ ГО КАЗА!!!!)

Казваш, че управлява ДПС, да приемем, че си прав. Какво излиза - ти гласуваш (а и много други българи) за да управлява ДПС :shock: :shock: :shock:

И по-скоро са тренировки, а не "бойни опити". Съвсем нормално е - тези самолети не са за красота.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

ДПС, беше и със тиквата не помниш ли, и сега пак ще е с него.....
@BRAIN_PAIN, може да е сериозен, но все пак се гледа какво е правил до този момент.
Да кажем, че повярвам, че е "правилния". Гарантирай ми, че той ще управлява и ще гласувам за него - защото ако не управлява и аз гласувам за него, моя глас няма да има никаква тежест.
Знам, че не можеш да ми гарантираш и затова казвам, че не е "правилния". Не може да тръгнеш да обясняваш на всеки, че той е добър - всички партии правят това и хората не се доверяват лесно.



:lol:
и как си представяш, че ДПС ще завърне турската империя? Само едно парче от нашата земя ли й остава? :mrgreen:
ДПС управлява заради БСп, а не обратното както искаше да го изкараш. ДПС си има свой методи да задържат електората си, БСП има други - пенсионерите и помощите за циганите.
Ако не искаш да управлява ДПС - просто не гласуваш за БСП.
Казваш, че управлява ДПС, да приемем, че си прав. Какво излиза - ти гласуваш (а и много други българи) за да управлява ДПС :shock: :shock: :shock:

И по-скоро са тренировки, а не "бойни опити". Съвсем нормално е - тези самолети не са за красота.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Като гледам как яростно пропагандира за тиквун,имам съмнения че зад ника на nortrant всъщност стои Цв. Цв.
Цецо,изчезни със скоростта на бит педерас!

тъп гей и червен боклук

Не смятам че има смисъл да ти отговарям или споря с теб за каквото и да било,спирам да пиша в секция политика.

няма ли се махаш?

ДПС, беше и със тиквата не помниш ли, и сега пак ще е с него.....

ти се оплакваш от ДПС
и не знам какво имаш предвид като казваш, че Бойко е бил с ДПС
и тогава ли ДПС са управлявали? значи за състоянието на държавата от предното правителство не са виновни ГЕРБ? тогава защо плюеш по тях?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Щото не обичам глупави хора.
тъп гей и червен боклук



няма ли се махаш?



ти се оплакваш от ДПС
и не знам какво имаш предвид като казваш, че Бойко е бил с ДПС
и тогава ли ДПС са управлявали? значи за състоянието на държавата от предното правителство не са виновни ГЕРБ? тогава защо плюеш по тях?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Мба, ще обжалва сега иначе то бепе ясно, че ще го пуснат в жертва.
Една добра новина. Чакаме и ББ да го осъдят.
Нещата се случват добре, БСП да се разпадат, ГЕРБ да търка наровете.
И най-после да се формира дясна партия в БГ, че така няма до момента
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Винаги има начини, и не трябва да е самоцел да управляваш, а целта трябва да е да правиш добро за хората които управляваш. Докато това нещо не го разберат няма как да стане, а дпс са само в вреда. Целта на тази партия е да завърне турската империя и хамериканците и помагат, пък ние бягаме от хората които са с нас.
Между третото, одеве слушах, че се провеждали бойни опити на територията ни между миг 29 и някъв хамерикански самолет. Интересно защо?


Значи БСП им помага като управлява с тях? :lol: :lol: :lol:

И то два пъти. Предната тройна БСП + Царя бяха достатъчно, ама Първанов настояваше за ДПС да влезе. Станишев като току що избран се съгласи. Даже ако си спомняш се опитаха БСП и ДПС да управляват сами като купят 2-3 депутати дето не им достигаха.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Има и други , но това е главната.
Определено причината е друга
за идиот ли ме вземаш :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Нищо сега ще се изравнят, щото след ибори гроб и дпс, ще са заедно.
Значи БСП им помага като управлява с тях? :lol: :lol: :lol:

И то два пъти. Предната тройна БСП + Царя бяха достатъчно, ама Първанов настояваше за ДПС да влезе. Станишев като току що избран се съгласи. Даже ако си спомняш се опитаха БСП и ДПС да управляват сами като купят 2-3 депутати дето не им достигаха.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да го пратят Цецо при Сумиста,въпреки че е невероятен грозник,ще му бъде хубава булка :lol:
 

Горе