Рекламна мрежа garga.biz

go6o78

Member
Някой пробва ли рекламната мрежа на
http://www.garga.biz

прегледах набързо някой от статистиките на другите сайтове - достъпни са
може да си избереш при кой сайт да рекламираш обаче цтр на повечето е доста слабо явно все още нямат рекламодатели. Първите пуснати реклами при мен са на самата мрежа, което явно няма да получи интерес от повечето потребители
Някъде ми се мерна че са на замунда
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

И аз днес го пробвах ама засега нито един клик няма.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

И аз днес го пробвах ама засега нито един клик няма.

няма и да има

То това е рекламната мрежа на шитняците, пък ако е верно е на замунда никва вера им нямам
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Държах ги 2 дена с няква служебна реклама, нямаше нито един клик, а и на всичкото отгоре получих email че и служебната реклама е спряна. Така че ги разкарах.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз на замундата трудно ще се хвана да вярвам. Подозренията в автоклик не са нови по техен адрес, а отделно, че с толкова много рекламни носители на страница трудно някой ще обърне внимание на твоята.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Гледам започнаха вече да се въртът и истински реклами ?
Някои да сподеи как са кликовете.. доволни ли сте?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

боц аз регнах 2 сайта още нямам реклами , но ми направи впечетление че мога да си избирам при кой да рекламирам , което е готино като съм рекламодател :) но ковти ако на мой сайт има реклами :) и хората не го харесват
 
От: От: Рекламна мрежа garga.biz

Гледам започнаха вече да се въртът и истински реклами ?
Някои да сподеи как са кликовете.. доволни ли сте?

при мене няма явно някой те те харесал :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

На мен ми харесват засега. Дали си струва като евентуални приходи нищо не мога да кажа все още, но прави впечатление удобният и изчистен интерфейс, всичко е логически подредено и лесно за работа.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Странно, но на реклами на Ийзитрейдър събирах 50 клика месец и половина, а рекламата на Гарга събра 50 клика за 1 седмица. И гледам се стартира някаква реклама. Някой явно ми е харесал сайта.

Доволен съм за сега.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Аз от скоро съм при тях и доста ми харесва за момента а плащанията мисля че няма да има проблем с това
 
От: От: Рекламна мрежа garga.biz

Странно, но на реклами на Ийзитрейдър събирах 50 клика месец и половина, а рекламата на Гарга събра 50 клика за 1 седмица. И гледам се стартира някаква реклама. Някой явно ми е харесал сайта.
Доволен съм за сега.

Колеги, добрите платформи за PPC реклама разполагат с технология за филтриране на двойни, авто- и друг вид кликове, които рекламодателите не би следвало да заплащат. Ако в една платформа кликовете ви са в пъти повече от друга, със същата позиция, банер/каре, причината е само в критериите за отброяване на клик.

Всеки посредник (PPC платформа) има интерес да отброи повече кликове, но това не означава, че трябва да е за сметка на ползите и правата на рекламодателите. Има световни стандарти за измерване на клик и мога да заявя отговорно, че EasyTrader.bg / EasyAds.bg се стремят да покриват тези стандарти.

Интересно ми е, дали показването на 1 реклама за 1 седмица на банера на гореспоменатата мрежа е повод за радост, след като през останалото време генерирате празни/неплатени импресии?


Явно издателите в България сами са виновни за ниските цени, които получават. Оплакват се от ниските цени на клик, от еднобразието на банери/карета, но сега виждам, че са готови да държат рекламен код без да печелят със седмици нищо от него. Така няма да промените нещата в положителна посока!
 
От: От: От: Рекламна мрежа garga.biz

Явно издателите в България сами са виновни за ниските цени, които получават. Оплакват се от ниските цени на клик, от еднобразието на банери/карета, но сега виждам, че са готови да държат рекламен код без да печелят със седмици нищо от него. Така няма да промените нещата в положителна посока!
С риск да се самообидя (и с право) ще се съглася с написаното. В България сме наистина примирени душици за съжаление.

Само не мога да се съглася с това, че на едно банерно място не може една система да отчита един брой кликове, а друга коренно различен брой. Този ефект е нормален и се дължи на разнообразието на рекламите на единия рекламен посредник спрямо това на другия и близостта на рекламите им с тематиката на конкретния сайт.
 
От: От: От: Рекламна мрежа garga.biz

Колеги, добрите платформи за PPC реклама разполагат с технология за филтриране на двойни, авто- и друг вид кликове, които рекламодателите не би следвало да заплащат. Ако в една платформа кликовете ви са в пъти повече от друга, със същата позиция, банер/каре, причината е само в критериите за отброяване на клик.

Всеки посредник (PPC платформа) има интерес да отброи повече кликове, но това не означава, че трябва да е за сметка на ползите и правата на рекламодателите. Има световни стандарти за измерване на клик и мога да заявя отговорно, че EasyTrader.bg / EasyAds.bg се стремят да покриват тези стандарти.

Интересно ми е, дали показването на 1 реклама за 1 седмица на банера на гореспоменатата мрежа е повод за радост, след като през останалото време генерирате празни/неплатени импресии?


Явно издателите в България сами са виновни за ниските цени, които получават. Оплакват се от ниските цени на клик, от еднобразието на банери/карета, но сега виждам, че са готови да държат рекламен код без да печелят със седмици нищо от него. Така няма да промените нещата в положителна посока!
А пък на мен ми е интересно желанието на цялата фирма да плюете.. леко, че ще се накапете..
Пак по ред:
Защита си има и то добра.
И служебният банер се заплаща!
Има огромна разлика между двете системи и към кого са предназначени.
Към Алекс (Изи) : За онова нещо си абсолютно прав. Ще бъде оправено до края на седмицата. Извинявай, за което.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

това е простотия
кой ще даде 20 стинки на клик за гаргини работи ?
аз ако съм рекламодател няма и да се смея даже
да подбият на гогле цената и на другите едри риби и тогава да се правят

абе тук е мястото знаете ли ADV.BG СА МОШЕННИЦИ СЕ ЗАБРАВЯМ ДА КАЖА
въртят ме с 70 лева от 2-3 месеца :) и вече ни пишат ни се обаждат
чудя се да им пратя ли буркан с мед ?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

абе тук е мястото знаете ли ADV.BG СА МОШЕННИЦИ СЕ ЗАБРАВЯМ ДА КАЖА
въртят ме с 70 лева от 2-3 месеца :) и вече ни пишат ни се обаждат
чудя се да им пратя ли буркан с мед ?

Уф, докато форсирам, че става въпрос за adv.bg вместо adx.bg :)

Иначе по темата, днес се регистрирах. Вече два клика на служебната реклама, 0.21%CTR. УРА! 18 стинки, забогатявам леко по леко. Гледайте и завиждайте :D
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Говорех иронично. Няма да мога да ги изкарам, да, но поне ще мога да ги обменя за кликове.
 

Горе