Репутацията в този форум..

От: Репутацията в този форум..

А нормално ли е според вас да получа червена точка за това, че съм писала в темата на някой, като споменавам, че търся същите неща като пусналия темата ако има евентуални кандидати да се свържат и с мен, за да не пълня форума с едни и същи неща. Струва ми се тъпичко, така че червено, зелено на всеки, който му скимне може да те прецака без особено основание.
Принципно авторът си пуска темата с намерението тя да обслужва само неговите нужди. Понеже е форум, ти примерно можеш спокойно да заявиш интерес към същия сървис. Ама пък той разбираемо може да се изнерви. Понеже може евентуално да му краднеш изпълнителя, или пък просто да натовариш същия човек с още работа и така той да не даде 100% от себе си докато копа. А червените точки тука са субективни.

Който го е страх от минуси, да внимава много какво пише и да гледа да не настъпи някого, дори косвено. Аз примерно обичам да настъпвам, да мятам камъни в чужди градинки и прочие нелюбезности. Все гледам с постовете си да засегна максимален брой читатели (collateral damage, алибали...). Твърде непрепоръчителен модел за поведение за всеки, който иска да понасъбере форумен хавторитет.
 
От: Репутацията в този форум..

Виждала съм в много теми някой търси нещо, друг обявява, че и на него му е нужно същото нещо, чак пък толкова не виждам какво е станало та да се оцветяваме в червено.
 
От: Репутацията в този форум..

Принципно авторът си пуска темата с намерението тя да обслужва само неговите нужди. Понеже е форум, ти примерно можеш спокойно да заявиш интерес към същия сървис. Ама пък той разбираемо може да се изнерви. Понеже може евентуално да му краднеш изпълнителя, или пък просто да натовариш същия човек с още работа и така той да не даде 100% от себе си докато копа. А червените точки тука са субективни.

Който го е страх от минуси, да внимава много какво пише и да гледа да не настъпи някого, дори косвено. Аз примерно обичам да настъпвам, да мятам камъни в чужди градинки и прочие нелюбезности. Все гледам с постовете си да засегна максимален брой читатели (collateral damage, алибали...). Твърде непрепоръчителен модел за поведение за всеки, който иска да понасъбере форумен хавторитет.

приемам респекта:
нокич,ама когато получиш и в пазар нещо от рода :
ай бе много е ------(тука не е шев и кройка),за това че си насъбрал толкова смиселни мнения през годините ,какво се получава = много смислено = но не до там :)
ай стига с тея репове че на някой омирисах гърнето и седна преди да съм станал !!!
ама в пазар трябва да се забранят тея репове, или ще правиш бизнес за стотинка или за $100 - дай Боже всеки му за повече ,ама не се излагайте с тея картони и не го превръщайте форума ,като онзи сладур!
 
От: Репутацията в този форум..

приемам респекта:
нокич,ама когато получиш и в пазар нещо от рода :
ай бе много е ------(тука не е шев и кройка),за това че си насъбрал толкова смиселни мнения през годините ,какво се получава = много смислено = но не до там :)
ай стига с тея репове че на някой омирисах гърнето и седна преди да съм станал !!!
ама в пазар трябва да се забранят тея репове, или ще правиш бизнес за стотинка или за $100 - дай Боже всеки му за повече ,ама не се излагайте с тея картони и не го превръщайте форума ,като онзи сладур!
За пореден път не ти фанах мисълта.
Ама ако имаш предвид че не съм си заслужил репа дето го имам - НАПЪЛНО си ПРАВ!

Масата репутация ми е понеже доста хора очевидно (непонятно за мен защо) намират някои от постовете ми за забавни. Нивгаш не съм се старал да пиша смислени и полезни постове. Само когато някоя тема е докоснала някоя специална моя струна съм понаписвал нещо сериозно. Останалото са основно лигавни, чесане на клавиатура и избиване на комплекси...

А м/у другото аз доста рядко давам минуси. На по-стар и що-годе познат мембър примерно е почти изключено да плесна червено, колкото и да ми е антипатичен. Предпочитам да се заяждам публично. Цъкам минуси основно на кухите лейки дето регват и почват да спамят (и то само ако вече някой не ме е изпреварил - напоследък рядко успявам да се уредя...). Или разни нагли скамерчета. Разни такива дето не заслужават да си търкам клавиатурата.
 
От: Re: От: Репутацията в този форум..

Чаай, че се притесних и мислех, че съм само аз.


ай, се махнувай от това което си ,то си го знаеш предполагам...


Ама ако имаш предвид че не съм си заслужил репа дето го имам - НАПЪЛНО си ПРАВ!

кво да ви кажа и на 2 мата
 
От: Re: Репутацията в този форум..

Нз какво значи "махнувай", нито знам какво съм? Разяснение?

ами и аз съм от село,това значи = бесен СЯЛЯНИН
 
Ко речи? "СЯлянин"? И за пореден път доказа колко ти е гладка мисълта, щом на въпрос "какво съм аз", отговаряш "ами И аз". Като си от село ходи си бери гроздето и ме лиши от по-нататъшното си присъствие. Колкото до селото, живял съм и на село, и в Плевен и в София и мога да ти кажа, че по-големи селтаци от тези, които се мислят за софиянци, няма никъде, така че ако си от "кореняците" софиянци, които живеят в София от 2-3 години, просто спести по-нататък коментарите.

Първата червена точка, която поставям от месеци.
 
От: Репутацията в този форум..

Мен ми дадоха някаква червена репутация тия дни ,не че много ме грее ама защо не се вижда кой точно ми я е дал?
 
От: От: Репутацията в този форум..

Мен ми дадоха някаква червена репутация тия дни ,не че много ме грее ама защо не се вижда кой точно ми я е дал?

Защото този който ти е дал е олигофрен

Ако беше човек трябваше или да си напише ника или директно във форума да те нахрани ако си си го заслужил:)
 
От: От: Репутацията в този форум..

Мен ми дадоха някаква червена репутация тия дни ,не че много ме грее ама защо не се вижда кой точно ми я е дал?
За да не почервенееш и ти.
 
От: Репутацията в този форум..

аз репутации не давам.следя форума редовно и долу горе по никове ми е ясно кои са точни и кои простаци :)
 
От: Репутацията в този форум..

аз репутации не давам.следя форума редовно и долу горе по никове ми е ясно кои са точни и кои простаци :)
Аха, ясно. Едни гледат на карти, други на кафе, а ти тълкуваш никове.
Що не го пуснеш, като услуга? Трябва да си предприемчив, щом си тук.
 
От: Репутацията в този форум..

Harkon тия дни е в Rage Mode, същото важи и за wanderer :twisted: , Fozzi също набира Rage, очаква се да стане опасно :twisted:
 
От: Re: Репутацията в този форум..

аз и на двамата ви дадох зелена да си се радвате,като геройчета :)

ето за кво не става тоя реп ....


АДМИНИТЕ ДА МИ ИЗТРИЯТ ПРОФИЛА <ПЛС че тука само ХЕЙТ се събра
 
Re: От: Репутацията в този форум..

Fozzi също набира Rage, очаква се да стане опасно :twisted:

Fozzy яко го дразнят разни пишман бизнесмени напоследък, отделно тъпата пу*ка събира негативи и не на последно място някаква сесия има... Ако не е форума да се скарам с някой, аз ще полудея бе!
 

Горе