Репутацията в този форум..

nagradi.is

New Member
Здравейте,
Може би темата е била дискутирана до сега, но не намерих подобни ръкописи..
Кажете ми, моля ви, какво означава тази сива репутация? Нали има approve и disapprove..червено и зелено ;)
Също така пука ли ви каква репутация ще имате и защо като видите някой с червена репутация не му обръщате внимание или го хейтвате все едно сте видели ром пред къщата ви..
На мен лично не ми пука, но като гледам какво е отношението към 'червените', си викам по хубаво да има зелено, да не вляза в групата на 'уебмастърите' .
Лека вечер ;)
 
От: Репутацията в този форум..

Е чак пък да го хейтваме... не.. но повечето зачервени човечета си заслужават форумното ''дамгосване'' за непереспективност.
И затова ми е чудно като някой приреве, че са му сложили червена точка, що всички се юрват да го обливат в зелено без да знаят как го е заслужил.
 
От: Репутацията в този форум..

мерси за отговорите..аз лично раздавам наред..да има :)
лека нощ :)
 
От: Репутацията в този форум..

От чара му :)
И от качествените мнения, които другите потребители са счели за полезни
 
Нещата стоят така:
Ако имаш 50+ мнения, вече имаш право да раздаваш репутация, дали ще е положителна или отрицателна си зависи от теб. Ако ги нямаш тези 50 мнения си със статус неутрален, т.е. нито можеш да добавяш, нито можеш да отнемаш точки от репутацията на даден потребител.
Форумните чертички зависят от броя точки които си получил. Т.е. да речем, че в момента имам 1500 точки, дадени ми от потребители на форума (Rep Power) точките, ще бъда с 5 черти, но ако ми се добавят още 100 точки (ако такива са настройките) мога да стана със 6. Репутацията се дели на две неща:
1. Точките които си получил
2. Всички останали неща.

От първото зависят чертичките ти, а от второто зависят точките които ще можеш да даваш.
 
А като минеш 25 точки реп, идва черешката на тортата - вече можеш да виждаш кой ти цъка репутация, независимо зелена или червена :) .

Примерно знам кои са the smart dudes, които са ми цъкнали сив реп вчера. Ама понеже се водя про-хейтър и не играя на дребно, ще изчакам да вдигнат малко ранк, че да заболи като ги ударя...
 
  • Like
Реакции: niks
От: Re: Репутацията в този форум..

А като минеш 25 точки реп, идва черешката на тортата - вече можеш да виждаш кой ти цъка репутация, независимо зелена или червена :) .

Примерно знам кои са the smart dudes, които са ми цъкнали сив реп вчера. Ама понеже се водя про-хейтър и не играя на дребно, ще изчакам да вдигнат малко ранк, че да заболи като ги ударя...

Не издавай военни тайни.

Сега анонимните хейтъри които ги е страх да излязат със собственото си мнение и никнейм във форума ще имат едно на ум
 
От: Репутацията в този форум..

я кажете как да разбера кой ми дава реп.било то сива зелена пенбена и тн?

същевременно някой се съмнява и в мъжественоста ми - Gay - от тази толкова лятна утрин 26-05-2011 09:59
 
От: От: Репутацията в този форум..

я кажете как да разбера кой ми дава реп.било то сива зелена пенбена и тн?

същевременно някой се съмнява и в мъжественоста ми - Gay - от тази толкова лятна утрин 26-05-2011 09:59

Ти не може да разбереш... освен ако този "мъж" не си е написал никнейма ...
 
От: Репутацията в този форум..

И да не пропуснем и най-важното :) Никаква реп или траде не са гаранция, че все пак няма да ви бръмнат :D
Хубаво е намислено по-принцип, но винаги си имайте едно на акъл, и прибягвайте до услуги на хора, който са препоръчани и по другият начин - този от "от уста на уста" :)

25 значи а.. Това си е жива далавера било..няма да го доживеем :D
 
От: Репутацията в този форум..

Вече е 45 , тъй че само 5-6 души можем да следим репутациите :D
 
От: Репутацията в този форум..

Хах, се че си измислите нещо да ви завиди човек :D
 
От: Репутацията в този форум..

Adsenser дето ми удари репутация туко що
"млъкни бе хлапе.мнгоо плямпаш"

Адсенсере, не ме карай да ти спадам репутацията докато почервенееш с 2 червени черти( @katzarov за пример)
 
Абе я някой да ме светне, че скоро се замислих, как се определя по колко точки даваш, респективно смъкваш. Аз по лични наблюдения смятам, че колкото ти е реп пауъра толкова и даваш, но не съм сигурен.
 
От: Репутацията в този форум..

^^Ами какво да ти кажа.. Ето това са доста красноречиви примери, че е необходимо виждането на подалия "реп". Просто някои хора си ги метат ей така. Определено това с нищо няма да промени, нито форума, нито манталитетът ни, но поне ще имаме избор когато това се наложи.

Според мен админите са направили "реп-а" невидим, за да може един вид да се "гласува" либерално (без особени угризения). Но както се вижда, това е нож с две остриета. Наблюдаваме обратният ефект - даване на реп малко или много поради лични причини, просто "от кеф", защото не ни виждат, или просто защото трябва да цъкнем някъде :) Губи се смисъла от вота на тая репутация, която би трябвало да подтиква към полезност, а не към озлобление и дебнене.

Тъй че махайте наметалото и вече всеки да си прави сметката :)
 
Повярвай ми, не сме такива селяни. Ако имаш червена точка от някой мембър с по-висок реп пауър, то 100% ще е заслужена и е почти сигурно, че той ще си остави името. Другото всичко, което ти дава и остава анонимно, пише глупости и т.н. ти смъква по 4-5 точки, което общо-взето е нищо.
 
От: Репутацията в този форум..

А нормално ли е според вас да получа червена точка за това, че съм писала в темата на някой, като споменавам, че търся същите неща като пусналия темата ако има евентуални кандидати да се свържат и с мен, за да не пълня форума с едни и същи неща. Струва ми се тъпичко, така че червено, зелено на всеки, който му скимне може да те прецака без особено основание.
 

Горе