Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От: От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Хехехе и моя боб това показа и щях да го пиша
Аз моя даже отивам да го хапна, че от толкоз напрежение се сготви.
 
От: От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Аха стар потребител си значи
Язе пари имам, ама как си представяш да дам 40бона за един сайт и руло фолио
Сайта мога си напрая и даго изкарам даже по напред от твоя и фолио мога си купя и машинка да режа цифрриччките също, та май са надценяваш къто секи тарикат
Неми харесва нишата иначе още утре мога да пусна подобен сайт, ясно
И съм сигурен, че сега ще ти се напълни нишата с такива тарикати като теве, ама една промяна на закона да направят искам точно за тва

Ми направи си, къде е проблема :D Много знаеш само на думи. Виждам, че страшно много те е яд, не бива така :D

@felixthecat година и половина, както казах
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Можем ли да скрием номера си от камерите на КАТ



Можем ли да скрием регистрационния си номер от камерите на КАТ с фолио? Обява в интернет твърди, че предлага такова решение. Екип на TV7 и NEWS7 провери дали това е възможно.

Поръчахме си от специалното фолио, с което твърдят, че се заличават цифрите и буквите. Цената е 12 лв. За доставката не получихме дори касова бележка.

Оказва се, че ако към номера няма насочена светлина, няма как да се получи желаният ефект. Трикът е, че когато някоя камера снима със светкавица, както например нощните камери на КАТ снимат с инфрачервени светкавици, фолиото ще направи така, че номерът да изглежда бял.

Залепихме и нашето фолио на номера на автомобила и снимахме със светкавица. Има разлика между камерата на телефона и тази на КАТ – тази на телефона е с по-слаба светкавица.

В интернет се продават и спрейове, с които може да се скрие номерът на колата, но трябва да изберем тези за блясък.

Можем да се натъкнем на какви ли не шмекерии за скриване на регистрационните номера от камерите на полицията. Остава сами да решим доколко можем да им се доверим. Глобата за непочистен номер обаче, според Закона за движение по пътищата, е до 50 лв.

линк към видеото
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Добре, как си го представяш - може ли да забранят за продажба ножове примерно? Или бял лист хартия, защото аз мога да си сложа един бял лист и да си скрия номера докато си карам? Говорите глупости.

Много неща могат да се направят. Например камерите да станат по-интелигентни и да "прочитат" номерата въпреки фолиото. Не искам да влизам в спорове. Изказах мнението си, по отношение на това, че инвестицията е много рискована. Има много въпросителни, чийто отговори могат да дойдат по всяко време, след закупуване на сайта.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Колега ако сайта bezglobi.com е твой въобще не го продавай а го направи бранд.
OFFTOPIC: Грешен пазар си избрал тука всичко над 10лв се води за измама, лъжа или има нещо гнило.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Колега ако сайта bezglobi.com е твой въобще не го продавай а го направи бранд.
OFFTOPIC: Грешен пазар си избрал тука всичко над 10лв се води за измама, лъжа или има нещо гнило.

Понякога се намират и сериозни, макар масата от потребителите да са пълни загубеняци и повече от 1000 лв. да не са виждали накуп. Но понякога се намираме сериозните :D

edit: виждам, че повече хора се вълнуват от миникупъра, от интригата кой е, защо и т.н. отколкото от бизнес. За да смените и вие купър с S-ка измислете нещо, а не завиждайте като "звездите" в темата 8) Срамота за предприемачи :(
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Понякога се намират и сериозни, макар масата от потребителите да са пълни загубеняци и повече от 1000 лв. да не са виждали накуп. Но понякога се намираме сериозните :D

edit: виждам, че повече хора се вълнуват от миникупъра, от интригата кой е, защо и т.н. отколкото от бизнес. За да смените и вие купър с S-ка измислете нещо, а не завиждайте като "звездите" в темата 8) Срамота за предприемачи :(
Има си потребители тук които са виждали повече от 100 000+ но по една или друга причина вече са неактивни. Но иначе бизнеса ти е добър и най-вече факта че ти първи си открил топлата вода в България.

Насочи си бизнеса и в други държави като пример
Белгия - zonderboetes.be
Германия - ohnegeldstrafen.de
Русия - bezshtrafov.ru (Тука нарушенията на законите е нещо като ежедневие без което не могат така че мисля че и там ще имат интерес защото са малко по-зле от шофьорите в България. Карат по тревите, тротоарите и навсякъде от където може да се мине с кола.)
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Понякога се намират и сериозни, макар масата от потребителите да са пълни загубеняци и повече от 1000 лв. да не са виждали накуп. Но понякога се намираме сериозните :D

edit: виждам, че повече хора се вълнуват от миникупъра, от интригата кой е, защо и т.н. отколкото от бизнес. За да смените и вие купър с S-ка измислете нещо, а не завиждайте като "звездите" в темата 8) Срамота за предприемачи :(

Защо пък интрига? Ти сам си каза, че си стар потребител и реших да потърся, интересно защо се криеш?

Аз да завиждам? Или за други говореше?
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Мдаа трудно ши намериш балами с пари тука ил си пуснал темата са изфукаш къф тарикат си, дати завиждаме,,, хехехе
Приятел трудно ми е да ти завиждам, шото съм доволен от живота,,, кома развираш
Неми харесва цялата концепция, продажбата на безнаказаност и тарикати със скрит номер даса праят на бързи и яростни и да застрашават живота на други хора
Имаш си фенове, продавай си сайта,,, въобше нема еве твойта комлексарщина
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Във форума отдавна се е доказало, че сайтове от над 1000 лева нагоре събират тълпата от разярени кучета, които не са постигнали много и завиждат, за тях важи поговорката, "Я не сакам на мене да ми е добре, сакам на Вуте да му е зле".

Колега не се занимавай, изтрий си темата, може да я предложиш на някой бизнесмени или някви такива хора, намери си посредници, по-вероятно е да намериш някой, които да си купи разработен и уникален по рода си бизнес.

Говорите тука за депутати и закони, които могат да бъдат променени утре, да ама утре може да затворят Facebook или Google Adsense да Ви банне акаунта с парите вътре, тогава какво ще направите? Ще се оплачите на Арменския поп ли?

Мислете малко с тези глави, стига сте завиждали и сте мислили първично и елементарно, уж бизнесмени тука се водим, а пък завистта ви изяжда отвъре.
Намерете си сфера, печелете малко пари и като залезе тази сфера си намерете друга.


Няма вечни неща, всичко се променя.

Успех на колегата!
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Много фенчета на ТестКиви, ама се без пари,,, само приказват на сън ми са струва
Монев вади пачките и купувай пичилившия сайт, напрао ши са пукна от завист, хехехе
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Много фенчета на ТестКиви, ама се без пари,,, само приказват на сън ми са струва
Монев вади пачките и купувай пичилившия сайт, напрао ши са пукна от завист, хехехе

Ти първо от неграмотност ще се пукнеш преди нещо друго :D Пак те питам - къде да ти пратя Официалния Български правописен Речник? Не се срамувай може и на лично да ми пратиш адреса.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Много фенчета на ТестКиви, ама се без пари,,, само приказват на сън ми са струва
Монев вади пачките и купувай пичилившия сайт, напрао ши са пукна от завист, хехехе
Не представлява интерес за мен, имам си други неща на главата, които ми стигат.
А и ако имах интерес със сигурност нямаше да пиша в темата, а щях да се свържа с автора и.

Фенчета не бих казал, по-скоро различна(обективна?) гледна точка.
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ама бластере, някои се възмущаваме, че може да умре човек от самочувствието, че номера му е скрит, а ти просто спамиш като отвързан. Ама айде поспри се малко.

Категорично не съм съгласен, пиша само по темата, но някои си позволяват да спамят, като РеалМъни
Бих казал даже, че Кивито ми е симпатичен, но тази тема - не и съм се обосновал многократно
Въобще не обичам тарикати и шикалкавене, казвам си ясно позицията по всеки въпрос
Който не ме е разбрал и си мисли, че спамя по темата, може само да го съжалявам

Няма повече да пиша, нека се види дали има пазар за такъв сайт,,, а може целта на темата да е била друга, я незнаю
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Въпросният бизнес не е незаконен, но е неморален. Не бих пожелал успех на такъв "бизнесмен"!
Примера с ножа е неуместен- никой продавач на такива не публикува клипове с неправилна употреба, а на продаваният сайт има точно това. Създава се предпоставка за престъпление- безнаказано превишаване на скоростта!
Ако имах модераторски права, бих разкарал тази изродщина!
А ако някой с подобно нещо нарани член на семейството ми- тогава не ми се мисли!
 

Горе