Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Що ми са струва, че лъжеш като циганин, къде в закона е позволено да променяш рег номер, праиш се на улаф нещо

Не четеш, моето момче. Алегорично ще ти отговоря, можеш да продадеш нож на когото пожелаеш, ако той убие някого, продавачът на ножове има ли вина?
Поздрави :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Явно са го натегнали и не му се рискува и за това продава.
Прекалено висока цена за този сценарий
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Не четеш, моето момче. Алегорично ще ти отговоря, можеш да продадеш нож на когото пожелаеш, ако той убие някого, продавачът на ножове има ли вина?
Поздрави :)


Пак са праиш на улаф и не ти приемам алегорията, шото ти продаваш цифри за рег. номера, а не цифри за нещо друго
И ако ме хванат с твоя цифра на номера колко ще ми е глобата, и дали след туй няма да ми я възстановиш,,, сигурен съм че и обезщетение ще ми платиш, момченце
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Пак са праиш на улаф и не ти приемам алегорията, шото ти продаваш цифри за рег. номера, а не цифри за нещо друго
И ако ме хванат с твоя цифра на номера колко ще ми е глобата, и дали след туй няма да ми я възстановиш,,, сигурен съм че и обезщетение ще ми платиш, момченце

Момченце, пак ти казвам - не четеш. Глобата е 20 лв., пише си го в закона. Вземи почети малко, преди да ми се правиш на "улав"
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

20 лева е за мръсен номер, ама тези цифри дето съм ги платил теби ще търся отговорен, кома развираш
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Чл. 183. (4) (Нова - ДВ, бр. 85 от 2004 г., изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) Наказва се с глоба 50 лв. водач, който:
...
11. (нова - ДВ, бр. 88 от 2008 г.) управлява превозно средство с нечетлив или закрит по какъвто и да е начин регистрационен номер, включително и в нарушение на чл. 100, ал. 4, т. 1;
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

20 лева е за мръсен номер, ама тези цифри дето съм ги платил теби ще търся отговорен, кома развираш

Да, верно, глобата са я вдигнали на 50 лв. чл.183, ал.4, т.11, което е нищо в сравнение с това, което можеш да си спестиш. Но това не е въпрос, който е обект на темата.
Но освен това, дисклаймера на сайта четеш ли или само се правиш на интересен? Всеки сам преценява. Не че нещо, ама ти знаеш ли какви хора и за колко коли са купували? Все пак пазя всяко писмо с поръчка и мога да докажа на всеки - от политици, спортисти до доста сериозни бизнесмени са поръчвали доста бройки и за сега не съм плучил нито едно писмо или обаждане от недоволен, така че твоите глупости са излишни в случая.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Предлагаш уникална по рода си услуга на шофьорите, но с цената на какво? Злополуките ще зачестяват, а глобите са 'написани' с цел предотвратяването им. Къде е съвестта ти...
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Предлагаш уникална по рода си услуга на шофьорите, но с цената на какво? Злополуките ще зачестяват, а глобите са 'написани' с цел предотвратяването им. Къде е съвестта ти...

Децата му съвест не ядат.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Рискова инвестиция, но пък наистина уникална идея и без конкуренция. Трябват добри адвокати, че ако се разчуе за магазина, ще са нужни. Иначе лично аз бих инвестирал, но ако цената беше по-ниска, да кажем 10 000. За сумата в обявата, просто не съм чак толкова хазартен тип. Пожелавам успех с продажбата, надявам се да бъде успешна и новият собственик да удвои инвестицията.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Предлагаш уникална по рода си услуга на шофьорите, но с цената на какво? Злополуките ще зачестяват, а глобите са 'написани' с цел предотвратяването им. Къде е съвестта ти...

Има много по-неморални неща от това. На всеки се случва да бърза, аз продавам решение, катастрофите не стават заради висока скорост, а предимно заради неправилни изпреварвания, които нямат нищо общо с това. Парите, които кат взимат отиват в чужди джобове, без да се случва нищо, както и до скоро катаджиите бяха чисти рекетьори. Не мисля, че правя нещо неморално изобщо. И не смятам, че трябва да се насочва темата към морал или не. Аз предлагам бизнес.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Има много по-неморални неща от това. На всеки се случва да бърза, аз продавам решение, катастрофите не стават заради висока скорост, а предимно заради неправилни изпреварвания, които нямат нищо общо с това. Парите, които кат взимат отиват в чужди джобове, без да се случва нищо, както и до скоро катаджиите бяха чисти рекетьори. Не мисля, че правя нещо неморално изобщо. И не смятам, че трябва да се насочва темата към морал или не. Аз предлагам бизнес.

Съгласна съм с рекетьорството. Изпреварването е от бързане или нетърпеливост. Не, че не съм по високите скорости, но зависи от много фактори. :)
Успех с продажбата и бизнеса!
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Въпросът е че това е продукт, който в един момент рязко ще му спадне търсенето. Просто сега е пика.
Разумен човек би подминал такава оферта
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Да, верно, глобата са я вдигнали на 50 лв. чл.183, ал.4, т.11, което е нищо в сравнение с това, което можеш да си спестиш. Но това не е въпрос, който е обект на темата.
Но освен това, дисклаймера на сайта четеш ли или само се правиш на интересен? Всеки сам преценява. Не че нещо, ама ти знаеш ли какви хора и за колко коли са купували? Все пак пазя всяко писмо с поръчка и мога да докажа на всеки - от политици, спортисти до доста сериозни бизнесмени са поръчвали доста бройки и за сега не съм плучил нито едно писмо или обаждане от недоволен, така че твоите глупости са излишни в случая.

Аве ти каза, че е съвсем легално, а това е лъжа
Плюс това дисклаймъра въобще няма та спаси при по сериозни неприятности
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Аве ти каза, че е съвсем легално, а това е лъжа
Плюс това дисклаймъра въобще няма та спаси при по сериозни неприятности

Не правиш разлика между продажба и използване, което пак не е незаконно, а просто се наказва с някаква мижава глоба
Аре няма нужда да ми обясняваш повече :)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Абе нямаше ли някакви наноспрейове за тази работа? Фолиото ще го открият, ама спрея нма начин, освен да правят на номерата химически тест, като за наркотици.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Не правиш разлика между продажба и използване, което пак не е незаконно, а просто се наказва с някаква мижава глоба
Аре няма нужда да ми обясняваш повече :)
Хехе ко ми са убисняваш, целият ти сайт е подтикване към нарушаване на закона. Да не са докаже, че носиш същата вина като нарушителите и не отнесеш "мижавата" глоба от 50 кинта за продадена цифра
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ахъм.
Стимулираме нарушителите по пътищата - пък да си правят каквото искат, нали ние печелим 8 лева....айде сега дето беше казано по - нагоре, че децата му съвест не ядат, а какво ли ще бъде ако точно неговото дете го бутне кола с такъв номер. Нищо не искам, само да ми каже автора на темата как ще реагира, ще може ли?
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ахъм.
Стимулираме нарушителите по пътищата - пък да си правят каквото искат, нали ние печелим 8 лева....айде сега дето беше казано по - нагоре, че децата му съвест не ядат, а какво ли ще бъде ако точно неговото дете го бутне кола с такъв номер. Нищо не искам, само да ми каже автора на темата как ще реагира, ще може ли?

Завистта е много лошо нещо.
 

Горе