Сбогом Hit.bg

Ако сега на тази дата 1.02 пуснат и този евро проект, където фирмите кандидатстват за ваучъри, с които да им се изготви сайт, направо ще си умра от кеф. Но уви, това ще се случи точно когато и прасетата започват да летят, а от небето вали уиски. :)
 
От: Сбогом Hit.bg

Тея ваучери нали се сещаш, че не са към теб и мен, а към избрани фирми само... Така че все тая е и това...
 
От: Re: Сбогом Hit.bg

А, аз се надявам същото да им се случи и на лордпраса!!! Вие сте просто нямам думи, писал ли си и два реда код през живота си? Изучавал ли си програмни езици? Знаеш ли какво е монопола на тая смотана и накадърна система за хората които наистина го правят? Явно не, но ще ти кажа с всяка простотия на тази система се взема хляб от хора които и са писали, и са учили и знаят!

Гневен програмист на хоризонта :) Това, че готина, популярна и достъпна система е предпочитана от повечето хора пред рисковете, недостатъците и цената на писания сайт, не означава, че системата е некадърна. Никой не е виновен, че си учил нещо и го знаеш, а няма къде да го ползваш. Човек се адаптира според търсенето.

А за хит.бг, аз също съм го ползвал преди десет години, но тогава нямаше хиляда хостинг компании на цената на един смс.
 
От: Re: Сбогом Hit.bg

Ако сега на тази дата 1.02 пуснат и този евро проект, където фирмите кандидатстват за ваучъри, с които да им се изготви сайт, направо ще си умра от кеф. Но уви, това ще се случи точно когато и прасетата започват да летят, а от небето вали уиски. :)
"ХИТ.БГ" ЕООД
Резултати от търсенето
Фирма "ХИТ.БГ" ЕООД, ЕИК/ПИК 121891793
Преобразуващо се дружество "ОРБИТЕЛ" ЕАД, ЕИК/ПИК 121520795
Преобразуващо се дружество "ХИТ.БГ" ЕООД, ЕИК/ПИК 121891793
Правоприемник 19.11.2014 г. 11:42:35 МОБИЛТЕЛ, ЕИК/ПИК 131468980
Явно Мтел имат някакъв проект...
 
От: Сбогом Hit.bg

Е сега кво злобеете...

Тея последните дали им трябва УГА-БУГА сайт за 2000 лева с bootstrap и na-maika-mu-strap-on-a?! Ми не, на тях им трябват 5 статични страници, в които няма да се правят промени повече от 1-2 пъти годишно. Защо да не си дадат 200-250 лева за изграждането и 50-60 за 1 година на някоя фирма да им поддържа сайта та дори и на техен хост? Ясно, че всеки иска за един уърдпрес и една тема от themeforest да вземе 5к лева, ама не винаги е нужно, пък да не говорим за етично...
 
От: Сбогом Hit.bg

Защо забравяте free.bg?
kler93.free.bg
Всичко там ще се премести

Много 'обещаващо', особено за фармацефтични фирми... Цяла дентална клиника се простира на безплатна платформа, докато отделни стоматолози имат хъс за интернет бизнес: kambov.com
 
Re: От: Сбогом Hit.bg

Много 'обещаващо', особено за фармацефтични фирми... Цяла дентална клиника се простира на безплатна платформа, докато отделни стоматолози имат хъс за интернет бизнес: kambov.com

Да, никога, ама никога няма да отида да се възползвам от бизнес, на който сайта му е на .hit.bg, free.bg, alle.bg и други подобни безплатни сървиси. Всеки лектор, говорещ на тези IT конференции започва с репликата "Сайтът е Вашето лице в интернет"..... и не случайно започват така....има някаква истина в това, да не кажа, че ако го осъзнаят ще успеят и да дръпнат доста от положението, в което си се забатачили.

И сега гледам, дентална клиника, която ми взима по 60 лева на пломба не може да си позволи един обикновен WP с домейн и хостинг, което ако се понапътат малко с ровеното и изравянето на промоции, ще влезнат в бюджета като за пломба. :)

По-лошото от това да си с аматьорски сайт, е да си с аматьорски сайт на фри хостинг и фри съб-домейн. :)
 
Re: От: Сбогом Hit.bg

По-лошото от това да си с аматьорски сайт, е да си с аматьорски сайт на фри хостинг и фри съб-домейн. :)

Ааа, да, и да използваш avb за поща в контактите. :) Не, че имаш голям избор при вече така "добре" изготвена онлайн визия на бизнеса. :)
 
От: Сбогом Hit.bg

Дамммм, защото нямат парички завалиите, как да ги не съжали човек :(
Много 'обещаващо', особено за фармацефтични фирми... Цяла дентална клиника се простира на безплатна платформа, докато отделни стоматолози имат хъс за интернет бизнес: kambov.com
 
От: Сбогом Hit.bg

Сега, ако сменят Hit.bg на някъв сайт за правене на сайтове с минимално плащане и грозен дизайн, земи тея милиони :lol:

Жалко за сайта иначе.. стана ми кофти :(
 
От: Сбогом Hit.bg

Много 'обещаващо', особено за фармацефтични фирми... Цяла дентална клиника се простира на безплатна платформа, докато отделни стоматолози имат хъс за интернет бизнес: kambov.com
Ту мъч информейшън.
Можеше да ни спестят поне селфитата си, това не е сайт визитка за мен.
 
От: Сбогом Hit.bg

Уф... искам да си спомня кои ми бяха сайтовете, да се сбогувам с тях. ХАХАХ трябва да се поразровя из архивите.:cry:
 
От: Сбогом Hit.bg

Уф... искам да си спомня кои ми бяха сайтовете, да се сбогувам с тях. ХАХАХ трябва да се поразровя из архивите.:cry:
Тук съм писал за един от първите си сайтове - http://uphero.biz/veche-mozhe-da-imate-kachestven-i-profesionalno-realiziran-ueb-sajt/
ето и първия с който се гордеех http://eilo.free.bg/ .
Като се сетя колко мъка беше да го направя.... ееехх
Тука съм имал и наченки на афф бизнес даже :lol:
PP още един http://cs-bgn.free.bg/
 
От: Сбогом Hit.bg

Май е време за промо кампания на CooliceHost :D

Скъпи Hit.bg потребители, не се очайвайте - време е за ребрандиране на бизнеса ви. CooliceHost е идеалният ви избор за успешен интернет маркетинг! И, само с нас ще успеете! ;)
 
Последно редактирано:
От: Сбогом Hit.bg

Верно налазва носталгията с тоя хит.бг.... преди 12 години си пуснах първия сайт там, деба.... Още ми седят потдомейните :) Влязох да си ги вида за последно, още са си там нещата... Много тъжно наистина, ама му мина времето.
 

Горе