Сектата на ковидитите

Твой лафове? Ти си бил и неграмотен. Като си процъфтяващ, кво се палиш толкова? Процъфтявай си. От такива процъфтители сме на този хал. Пази Боже!
Не се вълнувай де. Нали отиваме на свършек според вас. Забавлявай се, докато короната ни отвее. Не забравяй маските и гела.
 
Не се вълнувай де. Нали отиваме на свършек според вас. Забавлявай се, докато короната ни отвее. Не забравяй маските и гела.
Ааа, ти си бил тъп. Е, това обяснява нещата. Няма да се хабя повече.
 
Откажи се, те станаха повече от нас. Победиха ни с мнения. Велики са, ние сме малцинство. Блинки направо да затваря темата. Ама няма да го направи, че нали му наливаме съдържание...
Колкото щат да стават, вместо да правят пари от коронавируса предприемачите със голямо самочувствие обясняват как нямало коронавирус. Смятай за какво говорим. Ама това е българския бизнес, братле, вместо да каже "Хмм промяна в обстановката, сега трябва да направя най-доброто от себе си и да изляза като победител, да се адаптирам максимално бързо, докато глупаците фалират и губят бизнес, защото средата се е променило", и примерно, вместо да инвестирам във физическата локация на заведението си, ще инвестирам в преквалификация на сервитьорите в разнос на храна, защото това се търси в момента повече, те стоят и приказват как нямало вирус и държавата го измисляла, по някакви си измислени причини + да им вземе скъпоценното онлайн магазинче или някоя дребна търговийка във ФБ. Ама това е положението, то си е за тях. Който можа - направи яко пари покрай пандемията.

На бизнес ме е учил, човек който от над 20 години се занимава със заведения. И в момента едни от най-обортните в София с негови. Тоя филм с клиента винаги е прав в Лидл и Кауфланд. Собственик държащ на себе си и бизнеса си не му трябват с истерични келеши.
Крумов, братле, с тебе сме работили във форума, сигурно преди повече от 5 години вече, точен си бил и аз съм бил точен към теб. По никакъв начин не искам да те обидя, ама очевидно толкова са те научили, щом сам споделяш, че в момента работиш в склад в чужбина. В това няма нищо лошо, разбира се, срамна работа няма. Просто коментирам.
Видимо ковидидиотите вземта превес за съжаление. Гледам по-горе некви сметки някой беше правил, сега да сметна аз нещо. В Англия съм от 2 години ипочти от началото работя в Теско ( предполагам има хора който знаят какво е това ето и снимка за да придобиете идея за мащаба на мястото )

Виж файлът 20204

Да започнем с малката сметка. Имам 15 пряко подчинени служители само на една смяна. Всеки от тях контактува извън работно си време с минимум 3ма други това прави 45 контакта от началото на драмата няма нито един заразен или болен камо ли някой умрял от корона вирус. Имах един временно назначен с положител тест, но така и не се разболя милия ама го набиха в статистиката.
Така сега да увеличим мащаба в самия склад работят 400 човека на смяна. Работи се на 3 смени това прави 1200 на денонощие. Всеки от тях отнов има контакти минимум с 3ма други всеки ден отиваме на 3600 на денонощие(това само в рамките на семейството и работното място). През всичките ковид месеци до момента в целия персонл няма случай на болен или умрял от корона вирус. Има няколко десетки положителни теста без никакви симптоми и след карантина хората си се върнаха на работа.
Да не забраяме също членовете на семействата ни също ходят на работа или на училище. В училищите на сина ми нямата нито един положителен тест до момента на дете или случжител. Жена ми работи в Care Home (старческите домове тук) уж с най-рисковите за заразяване хора и нямат никой с положителен тест.

Но останах доста учуден от количеството глупави хора населявaщи форума. Разбирам, че сега ще се появи някой с болната или починала от К-19 сестра на баба му която е втора братовчедка на доведения му чичо от третия брак на втората жена на брата на майка му. Обаче това си е лична драма и не ме касае...
 
Англия е доста гадно място за живеене. Не само хората са отврат ами и времето им прецаква мозъците. Та на крумов поведението може и на това да се дължи.
 
Англия е доста гадно място за живеене. Не само хората са отврат ами и времето им прецаква мозъците. Та на крумов поведението може и на това да се дължи.
:D Прав си, но твърде кратко време съм тук. Още нямам симптоми.
 
Колкото щат да стават, вместо да правят пари от коронавируса предприемачите със голямо самочувствие обясняват как нямало коронавирус. Смятай за какво говорим. Ама това е българския бизнес, братле, вместо да каже "Хмм промяна в обстановката, сега трябва да направя най-доброто от себе си и да изляза като победител, да се адаптирам максимално бързо, докато глупаците фалират и губят бизнес, защото средата се е променило", и примерно, вместо да инвестирам във физическата локация на заведението си, ще инвестирам в преквалификация на сервитьорите в разнос на храна, защото това се търси в момента повече, те стоят и приказват как нямало вирус и държавата го измисляла, по някакви си измислени причини + да им вземе скъпоценното онлайн магазинче или някоя дребна търговийка във ФБ. Ама това е положението, то си е за тях. Който можа - направи яко пари покрай пандемията.


Крумов, братле, с тебе сме работили във форума, сигурно преди повече от 5 години вече, точен си бил и аз съм бил точен към теб. По никакъв начин не искам да те обидя, ама очевидно толкова са те научили, щом сам споделяш, че в момента работиш в склад в чужбина. В това няма нищо лошо, разбира се, срамна работа няма. Просто коментирам.
Сам каза, че пари не се правят кой знае колко от пандемията. Бизнес уменията ми са си ок, не се обиждам. Нишата кояото ме интересува обаче в България не носи доходи.
А честно да ти кажа след 10 години мъки в нашенските условия да печелиш пари, това да работиш на заплата е като печалба от лотарията. Отиваш, раздаваш задачите на служителите си и 7.5 часа само ги наблюдаваш. На всеки 4 седици сметката ти набъбва.
 
Колкото щат да стават, вместо да правят пари от коронавируса предприемачите със голямо самочувствие обясняват как нямало коронавирус. Смятай за какво говорим. Ама това е българския бизнес, братле, вместо да каже "Хмм промяна в обстановката, сега трябва да направя най-доброто от себе си и да изляза като победител, да се адаптирам максимално бързо, докато глупаците фалират и губят бизнес, защото средата се е променило", и примерно, вместо да инвестирам във физическата локация на заведението си, ще инвестирам в преквалификация на сервитьорите в разнос на храна, защото това се търси в момента повече, те стоят и приказват как нямало вирус и държавата го измисляла, по някакви си измислени причини + да им вземе скъпоценното онлайн магазинче или някоя дребна търговийка във ФБ. Ама това е положението, то си е за тях. Който можа - направи яко пари покрай пандемията.


Крумов, братле, с тебе сме работили във форума, сигурно преди повече от 5 години вече, точен си бил и аз съм бил точен към теб. По никакъв начин не искам да те обидя, ама очевидно толкова са те научили, щом сам споделяш, че в момента работиш в склад в чужбина. В това няма нищо лошо, разбира се, срамна работа няма. Просто коментирам.
Кой казва че няма вирус бе идиот? Разбираш от бизнес, колкото прасе от Джим Бим. Това че си представяш някакви работи, делеч не значи, че са реално приложими. Като дете идиотче си. Мислиш си някакви неща, които ти се виждат логични, ама те всъщност нямат нищо общо с реалността. С всеки пост се издаваш, че няма грам представа от бизнес и работа с хора.

Ще си преструктурираш целия бизнес и всички хора в него заради ситуация, която нито знаеш как ще се развие, нито колко ще продължи. Как я мислиш тая работа!? Като свърши това с вируса какво, по обратния път го връщаш както си е било ли? Или си зарязваш нишата, в която си се утвърдил, че да се буташ в ниша където има утвърдени лидери от години.

Това че си продал 2 мески за по 8 лв. не те прави безнесмен или предприемач, напротив правите долен измамник и спекулант.

Ама какво да обяснявам на човек, който иска да прави бармани и сервитьори разносвачи на пици.... Я погледни от прозореца към бакалията да видиш идва ли рецесията... А, работи, значи всичко е наред, предвиждаме ръст на икономиката 25%.... :D
 
https://www.bitchute.com/video/YjkE06GLj7BW/ нещо интересно, почнах да го гледам, сега ще го догледам цялото, някой гледал ли го е
Интересно, бях чувала само. Определено ще го видя, но ковидягите - едва ли. Избягват всяка информация, която би могла да им раклати вярата във вирусТа и неговата унищожителна сила. :)

Edit: интересен филм. Различен от това, което очаквах, но все пак...

Дано наистина поне един от ковидягите си направи труда да го види.
 
Последно редактирано:

Скоро и по целия свят. Ваксинирайте се - иначе мърдането от вкъщи ще бъде забранено.
 
Щом го пише в лупа беге, подготвяйте се! Ама някак си ми прихвана повече внимание статията вдясно "ШОК! Това Алисия ли е?".
К'о стана, манЯк, колко е днес средната възраст? :hankey:
 
Това го дай на д-р Фаучи и неговите господари, които създадоха пандемията. О, не, чакай - те ще ни помогнат като масово ни ваксинират. Дали ще карат по породи или всичкото добитък на куп?
 
Откажи се, те станаха повече от нас. Победиха ни с мнения. Велики са, ние сме малцинство. Блинки направо да затваря темата. Ама няма да го направи, че нали му наливаме съдържание...
Дай си ми кукличките, на си ти парцалките... Много зряло
 
И какво, от петък май ще ни заключват, а? Ковидягите ще бъдат на върха на щастието, ама тоя път няма да помогне. Сега наистина има вирус и може би повечето вече си го носим.
 
И какво, от петък май ще ни заключват, а? Ковидягите ще бъдат на върха на щастието, ама тоя път няма да помогне. Сега наистина има вирус и може би повечето вече си го носим.
Какъв вирус има? Медийна пропаганда - това е грипче.....
 
Ключовото в тази новина отново е думата "интубиран":
Вчера той е бил интубиран и е починал в УМБАЛ "Еврохоспитал", където се е лекувал от две седмици. Там бил приведен в COVID отделението с висока температура и кашлица. В последните дни от живота е бил на кислородна терапия.
Аз бих настоявал за повече информация за това как са го третирали. За мен човека просто отговаря на профила на първа класа пациент (защото е доктор), който с преференция получава достъп до сериозните машини за (може би инвазивно) интубиране. Въпроса дето ми стои на мен от месеци обаче е - не са ли тия машини в този случай оръжия за убиване? Това все едно когато човек има пришка, за да не го сърби да почне да се дере с ноктите... както често се случва. Да, така сърбежа изчезва всеки път, ама и пришката много бързо се превръща в кръвясала рана. За разлика от пришката обаче, белите дробове са необходими за живота и не е добре да се разраняват по такъв груб начин.
Какъв вирус има? Медийна пропаганда - това е грипче.....
Всъщност може би е редно вече вместо грипче да казваме коронче, тъй като по официални данни онова дето се знаеше като грип вече го няма, изчезнало е: https://www.who.int/influenza/gisrs_laboratory/updates/flunet_globalviruscirculation_20201106.pdf
 

Горе