Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

"Не съм платен, мразя ви безплатно"

:p
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Не знам ама аз ако давам на някви индивиди по 40 кинта ще ги карам да се бият или да чупят, нали някак трябва да си изработят парите :D

То и без да им го изискваш може да ти го дадат. Те като си вземат по едно патронче, после ще им се получи добре с полицията. :)

И аз искам 40-ка ама на, нема за такива като нас. :) Станишев от всякъде искат да го махнат. За това ГЕРБ пари няма да даде, то ще си дойде. ;) Инвестицията е за яхване отново на власта. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

То и без да им го изискваш може да ти го дадат. Те като си вземат по едно патронче, после ще им се получи добре с полицията. :)

И аз искам 40-ка ама на, нема за такива като нас. :) Станишев от всякъде искат да го махнат. За това ГЕРБ пари няма да даде, то ще си дойде. ;) Инвестицията е за яхване отново на власта. :)

Промени в изборният кодекс, ще направят разликата.
То толкова политчески трупове е нямало за толкова кратко време!
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

За кво да ти дават на тебе
Ти си им верен до гроб

Да, когато алтернативата е волен, гея и местан!

1017425_187798101384373_145713156_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Промени в изборният кодекс, ще направят разликата.
То толкова политчески трупове е нямало за толкова кратко време!

А бе то да бяха само политически, щеше да е добре. И в народа много мъртви души. Като гледам протестите последно време, направо се чудя дали няма професия "професионален протестиращ", ня заплата от някоя политическа партия. :)

За Пеевски, ясно, там беше заслужено. Ама тези сега, нещо ми се виждат малко странни. Или може би са затишие от първия. ;)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Дитроникс, що не си на Врабча, да замеряш протестиращи и да скандираш за Волен.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

"Станишка с малка пишка се отдаде на Доган с големий боздуган, но Пеевската клика кабинета им разтика"

b_480_0_16777215_00_images_0dpsprotest_bs9.jpg


да разтуряме седянката

b_480_0_16777215_00_images_0dpsprotest_bs3.jpg


червени боклуци

[video=youtube;qdfrkLMo530]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qdfrkLMo530[/video]

Незнам как може да симпатизирате на партия която вече 20 години е в парламента - само се гърчи и все сме най-бедните
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

А бе то да бяха само политически, щеше да е добре. И в народа много мъртви души. Като гледам протестите последно време, направо се чудя дали няма професия "професионален протестиращ", ня заплата от някоя политическа партия. :)

За Пеевски, ясно, там беше заслужено. Ама тези сега, нещо ми се виждат малко странни. Или може би са затишие от първия. ;)

Затишие, до няколко седмици ще е и бурята - не забравяй ние от Варна 70к излязохме на улиците а почнахме с 500-1000 души!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Всички телевизии вече си легнаха. Ако някой иска да гледа какво става пред централата на Атака може да го направи по alfa TV. Там на живо един младеж с драматичен глас обяснява как били обсадени и искали да ги пребият.

Агитката на Атака скандира постоянно: "Бойко! К**во!"

П.П. Сидеров взе мегафон и извика на протестиращите: "Лека нощ жрици на любовта!"
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Затишие, до няколко седмици ще е и бурята - не забравяй ние от Варна 70к излязохме на улиците а почнахме с 500-1000 души!
Да, но народа тогава яко му писна, човек. Сега не знам какво точно иска. Как може да искаш оставка на някой, който реално не имал възможността да се докаже. Както се вика, дай му една година, пък после недоволствай. Аз сега и да искам да отида на протест, няма какво да искам. :) За Пеевски е ясно, това си беше не за протест, а за инквизиция. :)

ГЕРБ и другите, които уж нямат нищо общо с протестите, са като куче, което гони кола. Дори и да я настигне, не може да я подкара. В това вече се убедихме многократно.

А и да го погледнем не толкова егоистично. В момента, ако това продължи, сме в една политическа криза, което реално би отказало не само инвеститорите, но и потребителите от други държави. Да не забравяме, че влязохме в туристическия сезон. Остава и ние да си го направим като гърците. :) Само, че на тях ще им пуснат от Европа помощи, докато при нас - няма да имаме този късмет. ;)

Друго за което се сещам е и това, че влезем ли в избори или там каквото искат другите недоволни партии, реално изпускаме и следващия период за евросубсидии, защото точно сега трябва да се пишат документите за него и да се кандидатства. Не знам какво мислят другите партии и какво толкова ламтят, защото са същите некадърници, но ако са малко в час, може да седнат и да се замислят за тези неща. Или на Бойко и Ко му е все тази, той така и успя да се сработи с тия евросубсидии. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Стига с тия субсидии, и служебно правителство може да пише документи баси.
Да не говорим, че това го казва Ореха и не може да си сигурен, че е вярно. Ореха се доказа че е кукла на конци, и сега са му наредили с това да се оправдава.

А и на нас точно за кво са ни тия субсидии? Кацата с мед си е за определени хора, такива като нас нищо няма да видят. Ти Блинки още си чакаш твоите, нали?

Всички лъжат най нагло, само и само да стане тяхното.

По добре нови избори. Най-малкото ще се промени сегашната патова ситуация и няма всичко да зависи дали на болния му е дошъл цикъла или не.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Да, но народа тогава яко му писна, човек. Сега не знам какво точно иска. Как може да искаш оставка на някой, който реално не имал възможността да се докаже. Както се вика, дай му една година, пък после недоволствай. Аз сега и да искам да отида на протест, няма какво да искам. :) За Пеевски е ясно, това си беше не за протест, а за инквизиция. :)

ГЕРБ и другите, които уж нямат нищо общо с протестите, са като куче, което гони кола. Дори и да я настигне, не може да я подкара. В това вече се убедихме многократно.

А и да го погледнем не толкова егоистично. В момента, ако това продължи, сме в една политическа криза, което реално би отказало не само инвеститорите, но и потребителите от други държави. Да не забравяме, че влязохме в туристическия сезон. Остава и ние да си го направим като гърците. :) Само, че на тях ще им пуснат от Европа помощи, докато при нас - няма да имаме този късмет. ;)

Друго за което се сещам е и това, че влезем ли в избори или там каквото искат другите недоволни партии, реално изпускаме и следващия период за евросубсидии, защото точно сега трябва да се пишат документите за него и да се кандидатства. Не знам какво мислят другите партии и какво толкова ламтят, защото са същите некадърници, но ако са малко в час, може да седнат и да се замислят за тези неща. Или на Бойко и Ко му е все тази, той така и успя да се сработи с тия евросубсидии. :)


Е Блинки много наивно мислене, това го отдавам на факта, че не си за ББ и искаш са другите на власт - ок лошо няма. Ноооооооооооооооооооооооооооооо ..............
Но до 1 година знаеш ли какви мизерии могат да се случат - те за две седмици показаха колко са безхаберни - Ореха каква е марионетка и както казах още преди изборите Ореха нищо не може да направи говореше хубави неща, но точна за няколко дни смени мнението си на 180 градуса. И както писах той ще е и жертвеният агнец. Всичко почна с мин. на спорта - гледах 4 дни правителство го направи, а 20 дни зам. минстри и областни няма - не могат си разделят баницата.
Навсякъде сложиха ДПС хора - найс а?

Това говори просто как не ги интересува за хората и как те си имат своя мисия. Е не мерси - когато си сложил вълк за шеф на кошарата просто говори многооооооо.
Говори и другото няма никви дебати - аз 1 дебат не съм видял за няколко седмици - имаше опит за дебати покрай реформата в ДАНС но директно Гея, Бея и Злодея викат, че ББ и ко не можли да губят и иска свикване на КСНС ....... явно е имало що!

Сега Бея, ще иска да направи нищожно решението от петък, щото Пеевски гори като депутат :D В крайна сметка ДПС дърпа всичко, ако не си разбрал още. Абе всичко е една ..... нямам думи

Иначе разумното в случаят е промяна на изборният кодекс и избори най-късно ноември или 2ри вараинт до година избори работи се за промяната на изборният кодекс хората са излъгани от зимата за исканията си - та примерно 1 Февруари 2014 избори до тогава се пускат гражданските организации във комисиите и почват коват бюджета и еврофинснрането новия програмен период - да се защитава повече за нас.

А иначе ББ не знам в случая що го месим, те сами се осраха не виждаш ли всички от БСП искат оставки. Показано е всичко, като ти е паднало кредита на доверие иди си искай и 1 ден повече. А той падна хората видимо го показаха. А и Станишев си отвори официално война срещу банката и групата, която го качи на власт и направи последната тотална манипулация. Така, че дните на правителството са преброени.
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тройната коалиция удобно прехвърля вината за всичко към ББ, но реално както каза blackout сами си вкараха вълка в кошарата с Пеевски и останалите неразбории само за месец управление. Той и Блинки е прав, че нови избори само ще утежнят нещата с евро парите, но пък като гледам как действат БСП под натистка на ДПС просто не ми се иска да има такова управление. А съвсем друг въпрос е, че ако има нови избори пак ще се върне най-вероятно пожарникарят, така че всичко е един омагьосан кръг и най-лошото е, че се налага да избираме между две безкрайно лоши перспективи - нови избори и управа на ДПС+БСП+АТАКА
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Да, кадъната е мега нагла. Отврат. Но е нормално, след като е с турско етническо самосъзнание и милее за Османската империя. На такава офца, директно трябва да и се отнеме гражданството.

7141_650319851664444_1705653998_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Долен е употребен и няма шанс да влезе в парламента отново, затова ще го използват да отнеме горещината на протестите, ако не бяха отишли протестиращи там той щеше да се вклини в тях, като намалеят.

Той за това врещеше, че имало провокатори на Пашата или не знам си кой преди два дни, които щели да окъпят протестите в кръв. Истинският провокатор е Долен!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блеки, на мен последно време да ти кажа ми е приоритет едно - хората, които са на тази позиция да крадат, ама и да правят нещо, защото ми писна от алчни свине. Последно време бизнеса буквално оцеляваше, а реално за тези не знам какво да кажа, като управляващи. И определено не взимам позиция, докато не видя какво ще се случи. Реално, изцепките са нещо като mush have при всички управляващи. Това с Пеевски си беше бъзик и то як, който ще имам в предвид. Не можеха да изберат някой по-голям "герой" на съвременна България.

И само да кажа, че реално правим ли се като гърците, както бяха миналото лято, ще го ядем като тях. ;) Все пак нека го вземем под внимание. Не ги защитавам сегашните, но както казах, няма за какво да ги упреквам, при положение, че сега почнаха с властта. Знам, че на хората им писна, и тук определено съм ЗА. Това с гетата пак няма да се случи, защото тогава вече ще се смени правителството. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Протестите са за правилата. Мотото е искаме правила и те да се спазват.

Т.е. никой не дава оценка на управляващите - а просто им заявяват, че те не спазват правилата и трябва да си ходят.


Какво ще стане после - никой не казва. Но следвайки логиката на правилата - този парламент може да пробва да излъчи правителство. Ако не успее, избори.

Следващите ако не спазват правилата - пак ще си ходят.


Простичко и ясно, ако още някой не е разбрал за какво са протестите.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Простичко и ясно, ако още някой не е разбрал за какво са протестите.
И междувременно инвеститорите се изнасят. :) На мен сценария с да ги видим колко са добри и после да се гонят повече ми допада. Не, че ще се свърши някаква работа, но все пак ще изглежда, че горе-долу е стабилно правителството на 1-2 години. :)

Правилата ще се спазват, поне силно се надявам. Не знам защо си мисля, че изродията отмина, идва нещо по-нормално. Да си кажа честно, тези предишните никак не вдигнаха високо летвата. Даже никак. ;)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

А и да го погледнем не толкова егоистично. В момента, ако това продължи, сме в една политическа криза, което реално би отказало не само инвеститорите, но и потребителите от други държави. Да не забравяме, че влязохме в туристическия сезон. Остава и ние да си го направим като гърците. :) Само, че на тях ще им пуснат от Европа помощи, докато при нас - няма да имаме този късмет. ;)

Друго за което се сещам е и това, че влезем ли в избори или там каквото искат другите недоволни партии, реално изпускаме и следващия период за евросубсидии, защото точно сега трябва да се пишат документите за него и да се кандидатства. Не знам какво мислят другите партии и какво толкова ламтят, защото са същите некадърници, но ако са малко в час, може да седнат и да се замислят за тези неща. Или на Бойко и Ко му е все тази, той така и успя да се сработи с тия евросубсидии. :)

Все си мисля, че правителството на Марин Райков, ако бе останало една година, както казваш, нещата щяха да са в пъти по-добре.
 

Горе