Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Аз имам и в двата опит.

С валутни/капитлово/дериватни спекулации и инвестици имам опит вече 6 години. Да съпоствами са и не :D.
Форекса не е нещо като да научиш програмен език или да си наясно със SEO-то, изсиква в пъти повече и не нещо спеицифично техническата част за година две ще я научиш и още толкова за опита, проблема е че се сбълскваш със самия себе си и твойте емоции страх и алчност и ако не можеш ги контролираш фалит. На борсите 90% от играчите фалират прави си сметка. А пък при онлайн бизнеса нещата са до теб и контролираш бизнеса си, ти му конторлираш кое как защо към кого ще е насочено и най-вече начините за добаване стойнст на продукта/услугата си която се трансформира в кинти. Ей на имам инвестиционен сайт след 6 месеца си избих всички разходи и съм на + стабилно. Имам приятели дето на месец правят по 20-30% средно увеличение на капитала си, такъв бизнес няма с такива увеличения - но има редица дето са фалирали, тези дето фалират се мислят че им е ясно всичко, а другите дето правят увеличение са наистина наясно със себе си и избощо не ги вълнуват парите като идея - но докато стигнат до там доста години в опит са заминали. Форекса иска сериозно отдаване и ако не ти е писано се занимваш, нищо няма постигнеш - карай с онлайна, ако е добре позиционера в добър секотор обслужващ интересите на добър сегмент и платежоспособен. е много по добре от форекса
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Зимата вече приключи и виждам че има доста познали..
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

е сег ас гърция и нови избори ако има ще стане ли 1.60 ?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ако е шитнат може и 1.65
 
Re: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

е сег ас гърция и нови избори ако има ще стане ли 1.60 ?
Тя тази Гърция си е поела надолу. Не знам защо още долара не го отбелязва като скочи на 1.6. ;)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Щото нали е я спасиха от фалит чрез реструктоиране на дълга и помощ от европа и МВФ като трябва се правят структорни реформи, тези гърциите имат някаква вродена аномаля, та хем искат кинти, хем не искат да плащат цената, хем не искат тези рестриктивни мерки да си ги причиняват, хем гласуват за крайно левите и националистите, които са анти-мерките, което автоматично им отваряря вратите към това което се случи в БГ края на 90-те. тогава болката е много по голяма от сегашната, но иди ги разбери - мислят че като отложат за напред и някак си по незнаен начин ще се размине всичко.

А иначе малцина искат слабо евро, та и затова не пада - трябва супер постфактум да станат всичко яко спекулира с очаквания а всички мислят че ще се размине а рационално трезвещите са го отиграли
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Теглете парите :D USD 1.56179, дали още ще се покачи?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Тегли си ги, като искаш :–)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

aз днес смених половината при 1.56. не смятам че ще мине 1.60 и ще се задържи. ако стане обменям и другата половина :d
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ако ще спекулирате с изборите в Гърция другия месец и 1.60 ще видите скоро
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Да ни е честито

USD 1.58727

В края на другата седмица

USD 1.68727

След изборите в Етиопския Балкански Кенеф

USD 2.08727
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дали ще се покачи настина другата седмица :)
 
Re: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Да ни е честито

USD 1.58727

В края на другата седмица

USD 1.68727

След изборите в Етиопския Балкански Кенеф

USD 2.08727

Чул те оня горе. :) Мен това ме уреджа доста добре, предполагам и друго от форума тук. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ей сега като Испанците утре официално искат помощ ще го свалят, но няма да е силно като се има в предвид на 17 Юни са изборите на гърците, и ако СИРИЗА води нещата са ясни
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Май се обръща тренда на EURUSD на месечна графика, до колко ще стигне според вас преди отново да стане низходящ? :) Като гледам прецесията на графиката и формата й, ще стигне поне 1.45. Или пък сте на мнение че още ще пада?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

И според кое реши 1.45 евро/долар коя формация гледаш? Този тренд за да обърне си трябва здрава фундаментална основа не само техника. А Драги каза ще прави всичко по силите си за да спаси еврото, което е адски смях. Веднага след това скочи всичко от раз ако мислиш че затова се обръща тренда нещо си се объркал. Бунаците са го вдигали с 10 фигури само от приказки виж кво стана миналата година октомви месец. А иначе по същество само приказки са сега - ако стане реалност ще имаме ЛТРИО 3 и 4 + почти нулеви лихви, като нищо може да има и QE-та. Да не говорим че ЕЦБ иска ЕСМ да има банков лиценз директно да рекапитализра банките, като взима неограничени фондове от ЕЦБ. И тука ако се чудиш дали ще стане Бундесбанк даде яко вето на това така че за сега забрави. Септември Дойчовците ще гласуват техния КС дали да даде зелена светлина на EFSF и се слее в ESМ от там има една солидна ратификация в още няколко страни. Банковата интеграция, фискалния пакт и още няколко интеграции са яко на хартии. Докато не се вземат решения ще сме доле. От др страна Гърция още 20 този месец ако не докопа финансиране от тройката пиши я официално бегало. И това пак е нищо. Трябва се спасява Испания, за нея ще са нужни 2 пъти повече финанси от това което дадоха за Португалия, Ирландия и Гърция, а след това на хоризонта е Италия която е два пъти Испания :D. А и за капак ако и дадът на ЕЦБ да прави това което искат ще се изсипят стотици милярди може би няколко трилиона евра я да питам кво става с валута тогава?

Истината е че за тези 3 години само отлагат за напред политиците. Мислите че нашите са калпави ама и там са същите. Истината е друго, рецесията ще се обостри още. Те правят всичко по силите си сега да разнесе зараза от периферията към центъра. Но няма и как да се спре с тези мерки. Само Испания и Франция, подържат този балон на НИ от солидно пукане. Испанските яко си повелчиха банките на долу, банките имат зомби активи по книгите си за стотици милярди, франсета и те. С монетарни мерки нищо не се постига, освен отлагане за напред като се товари яко данъкоплатеца. Истината е структурни реформи и то супер тежки. А бруталната истина е че трябва падне стандарта на живот и да се смени мисленето. А защо се прави всичко това, просто защото ако не се прави Германската банкова система ще фалира за по малко от ден, като Лемън ама ще е много по лошо.

Като цяло още сме далече от обръщане, хамериканците що годе са го оправили за сега положението няма има QE3, така че еврото ако няма силни действия зад думите на политиците го пиши силно бегало.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Според мен ще тества пак 1.2050 , а от там 1.18 и чак тогава си мисля, че ще почне да обръща ... по вероятно е Септември да имаме тренд нагоре до към 1.26-1.29
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

К'во му стана на долара - 1.44438 BGN?
 

Горе