Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

И аз вече не ползвам услугите на банки за обмяната. Тук писах как е най-изгодно да се обменят долари. Гледам валутните курсове тук и тук. При изгодни курсове обменя валута БенчМарк (обаче само за клиенти, които ползват платформата им за търговия (при теглене и внасяне на пари) - като самостоятелна услуга не предлагат обмяна на валута). Забелязал съм, че курсовете им са като на ДелтаСток (т.е. много по-изгодни от тези, които дават банките). БенчМарк има сметки в ОББ.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Някой има ли информация да ли долара ще се покачи лятото ?
Или другата краиност да падне?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Надявам се да продължи да пада.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Надявам се да продължи да пада.

Днес си мислех...
какъв кеф е да нямаш пари...
не ти пука ни за курс на долар
ни за кризата
ни за банките
ни за лихвени проценти
ни за спад на имоти
за нищо!!!
голям кеф е да изхарчиш всичко и да не ти дреме :)

гледам курса от няколко дни и ми е през крачола колко му е курса
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Съмнявам се долара да се покачи скоро понеже американската икономика все още не работи добре, съответно лихвите ще бъдат ниски и инвестициите в САЩ непривлекателни. Но, какво ще се случи с долара зависи и от това, което става в други страни. Ако еврото се разклати покрай Гърция, Ирландия,..., долара може да стане по-интересен.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Сега се говори за фалит на САЩ, едва ли ще тръгне рязко нагоре доларо :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Определено ще има покачване на долара, но преди това задължително ще направят така че да се срине още. Въпроса е да се издебне най-точното време за спекулация! Лятото нямя да е на 90%!
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Тия игри на Федералния резерв , не мож ги разбра ....само дядо ви Бъфет има усет за тва и няма-няма па забогатее с още някой милиард.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Що кво не можеш ги разбереш до 2013 лятото лихвите ще са бетонирани да се стимулират кредите, и са дали обещание да помагат на икономиката. ФЕД са изключително предвидими. Друг е върпоса, че сега прилагат монетаристични модели за борене с кризата, при инфлационна криза верно нямат равни, но при такава криза каквото сме дефлационна видимо издишат. Чакам Конгреса какво ще кажат, докато обявават, какво ще режат в близките 10 години и дали ще сменят икономически теории. Квото и да изберат, ако не дойдат марсианците и не им платят близо 200 трилиона дълг, всичко друго ще е неномрално трудно, лошотот е че една от алтернативи е война, коят води до инфлация и тука се намеса втория изход, хипер инфалция и обезценка, 3ти вариант е да остане да дефоутне, 4 вариант марсианците, 5 вариант яката резачка стил България(но това е неприложимо). Хубаво би било ако бе само САЩ, лошото е че ЕС са по-зле и от тях, с тази дългова криза и особенно високия процент и процент на бюджетни дефиците, са те по на фаса на горския. Както писах преди, сега се състезават, кой е по по зле, мисля че ЕС е по-зле основания бол над 120 процента дълг спрямо БПВ в Италия, Франсетата имат нищожно увеличение на БВП за 6 месечието + слух за сваляне на рейтинга, ЕЦБ почна да изкупува дълг тази седмица купи ДЦК за 5 милярда от Италия и Испания, Испания с тази безработица не ги вижда, Гърците са безддъна яма, Белгия, Унгария и Чехия са на пангара остана само 1 Германия - свалят ли рейитнга на 1 от топ 4 за ЕС и това ако е Франсия започва началото на края, Ако на испанците или по точно италианците се случи стил ала Гърция, Германия ще си бие камшика от ЕС и гледай красота. В момента Мануел Барози е яко подрискан Сарко го кара на вазелен Трише вика няма страшно, дефиците и дълговете растът ..... ЕС няма как да се стане, замисленият план на глобалистите просто не става. Това е сбирщина от държав под 1 управлени всяка с различни интреси. Всички страни са суверенни и какво и да стане всичко трябва ратифицирано от всички, докато се натуткат тя кризата ще е отминала :D
 
Последно редактирано:
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Общо взето от туристите се влияе май май
 
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Еврей-ото се срина драстично, Гърция умре, ликуй народе:D
Не съм хейтър, но те подкрепям силно тук. Заслужават си го тия. :)

Дано все така да е. Нямали как да си погасяват външния дълг без помощ от Европата. Да ги останат да потънат и долара леко да се качи над 1.50. стига с тези изкуствени бюджетни стратегии. Видяхме, че потъващи кораби трудно се поддържат да плават. Особедно като е пълен с идиоти като гърците. Да седнат и да си измислят те начин за възтановяване, само седят претестират и мързелуват. Ето това с легализацията на марихуаната ще им дръпне туризма. Защото сега не знам кой ще иска да ходи да почива там, докато текат всеки ден стачки за какво ли не. Скапани византиици.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

1.50 е малко, чакайте фалита и да ги шитнат.

Германия готви План Б, при фалит на Гърция как да помогне на банките си.
В петък един от управителите на ЕЦБ, подаде оставка.
Фалирали Гърция, ставала пълна загуба на доверие в ЕЦБ и ЕС, страховете моментално скачат върху Италия.
Трише ще им хвърля евра с хеликоптери, мащабно печатане на евра по-вече от ФЕД, яко ще го обезценят - чист паратет може да докара ако всички лоши прогнози се сбъднат.

Лошото е че всички ще го духаме вкупон - ще стане глобална криза на доверието + агониращия световен разтеж, нищо добро няма ни чака.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

браточки, кажете кво сега, ще обменяте ли докат е височък или ще чакате, ама ако гърция не фалира, те са хитро племе и може да се извъртят някак?
1.45 ще е утре според много вещи тука около мене ама не знам
 
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

браточки, кажете кво сега, ще обменяте ли докат е височък или ще чакате, ама ако гърция не фалира, те са хитро племе и може да се извъртят някак?
1.45 ще е утре според много вещи тука около мене ама не знам

И аз бях решил да обменя милионите на 1.45 курс купува ама като видях тази новина цък и малко се разколебах. Като се има предвид, че и германците мислят да им бият шута може да се вдигне и още долара. Може и да са спекулации знам ли...
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Еврото в момента е с 10 годишен минимум впрочем откогато е основано..
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Не мисля, че ще се покачи!
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

хахаха 1.48 и нещо си. ако мине 1,5 ще кажа да жУвей обама
 

Горе