Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Държанието му е странно, аз също не подкрепям такова поведение, но има неща, които малко хора биха разбрали. Просто не му хващате мисълта, защото говори странно и объркващо, той някак си не може да каже това, което мисли и за това се получава това объркване. Аз му разбирам мисленето и схващам всичко, въпреки това не подкрепям едно такова поведение, защото пред повечето хора наистина изглежда като луд.
Той се опитва да обясни, че Бог е един, че е навсякъде и е любов. Материалното е тленно, а духовното е вечно... Тези неща разбира всеки вярващ и религиозен човек, но всичко останало, което говори е пълна дивотия.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Явно трябва много да ти се спи и да не мислиш, за да си въобразиш, че си разбрал речта му. :)

Не е от сега, аз още преди съм го гледал и не само това, за това може би. Няколко интервюта с него съм гледал.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

mvmrik - да не си му последовател :-o
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Карбовски пак кви ги е намерил, признавам му го, успява да ги издири най-големите странници.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Този е прекалил с ЛСД-то и с гъбите, пичове. Направо такива бели мишки му се въртят в главата, че.... Най-лошото е , че при тези случаи няма излизане от филма...
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Всеки има право на мнение, дори и лудите в Карлуково. Проблемите идват, когато такива мнения получават прекомерна незаслужена гласност.
- http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34865&p=334543#post334543

Големият журналист Карбовски май е изпаднал в жълтото състояние на Сл. Трифонов - как да се задържи в ефир...
Ако покани някое селско пиянде, разговора ще е по-смислен и колоритен.
 
От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Да, някои неща, които казва са верни, но тях ги знае всеки вярващ и религиозен човек. Повечето неща от брътвежите му са пълна абстракция, от която си личи, че не е много наясно с християнството, религията и Христос. Главата му е наблъскана от някаква секта с пълни дивотии, до такава степен, че вече не разграничава какво мисли и къде се намира...
Тия дето ги реди имат повече общо с будизма, отколкото с християнството. Поне докато не се изцепи с това за бузите.

Казвал истини...какви истини казва бе, вие нормални ли сте? Тоя е абсолютен шизофреник, ходел да "гушка" хората по улицата, това нормално държание ли е на възрастен човек? Нека ми дойде и да ме гушне тоя вмирисан хипар, ще го оставя без зъби. От всичките му брътвежи нищо не разбрах, ебати безсмислиците. Бог бил куче, Бог бил професор, той се радвал, че кучетата изяли дядото. :shock:
Можеше просто да кажеш че си от Перник.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Не съм от Перник, но ги уважавам :-o
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Много истини казва, със сигурност доста хора няма да го разберат. При него проблема е, че не може да се изразява както трябва и някои неща звучат странно, но ако се вслушате, може и да успеете да разберете какво има предвид.

Естествено, проблемът е, че мисълта му е по-скоростна от думите му. Поради това се получава недовършено (странно) изразяване, както в повечето му изказвания. Момчето иска с две думи да каже, че животът е такъв, какъвто си го направим - всеки може да прозре собственото "Аз" в "огледалото". Това, че е по-различен от другите е желанието му, хората да погледнат навътре в себе си, а не да се влияят от външната среда. Промяната е отвътре навън :)
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

че животът е такъв, какъвто си го направим - всеки може да прозре собственото "Аз" в "огледалото".
...
хората да погледнат навътре в себе си, а не да се влияят от външната среда. Промяната е отвътре навън :)
С тези неща съм абсолютно съгласен! Ако сам не си промениш нещата в положителна посока, никой не може да ти ги промени.
Но това интервю за мен е абсолютно жълто! Дреме му на Карбовски за човешката душа...
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Много е възможно да играе.Майка актриса,баща актьор.Той какъв да е освен актьор.По едно време го въртяха доста по телевизиите :)
 

Горе