Спорът @uphero / @bamzo

Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Момчета, моля дайте инфо тук, да се видим и какво се е искало в началото за тези пари. Упче, бате, какви 200 лева за сайт. И само ще кажа на човека с тия 40 лева, че нямаше да минеш с такива пари по принцип, но малко бг манталитет, какво да се прави. От друга страна, на каквото сте се уговирили, това трябва да е накрая. ;) И ние не сме адвокати, ако има нещл за доказване пред всички тук, решаваме и действаме като общество, няма богове и поданици. И аз съм работел и работя с упчето, и не е ималко никога проблем, и определено не е дребнав. Така, че изсипи повече доказателства, че не е ок работата.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Момчета, моля дайте инфо тук, да се видим и какво се е искало в началото за тези пари. Упче, бате, какви 200 лева за сайт. И само ще кажа на човека с тия 40 лева, че нямаше да минеш с такива пари по принцип, но малко бг манталитет, какво да се прави. От друга страна, на каквото сте се уговирили, това трябва да е накрая. ;) И ние не сме адвокати, ако има нещл за доказване пред всички тук, решаваме и действаме като общество, няма богове и поданици. И аз съм работел и работя с упчето, и не е ималко никога проблем, и определено не е дребнав. Така, че изсипи повече доказателства, че не е ок работата.

Ем, интересен проект (откъм техническа част) и услуга за човек който уважавах.
Та проблема, е че темата струва да кажем 40 долара, но след всички такси и чудесии стана много повече, макар и да му показах преди да платя снимка колко пари ми излиза самата тема.
Ест трябваше и темата да се преведе на БГ и пак тънко мина - 25 лева само, а всеки знае какъв е обема за превод...
След това се наложи и превод на плъгин, и вече колегата изпуши - почна да прави някви си негови сметки и тн. Като дори решил, че като съм му казал, че превода на темата включва и админ панела и той решил, че целия панел ще е на бг.
Е той си е, но менютата на някой плъгин не са.
С 2 думи ме изкара, че съм гледал да го излъжа с парите.
След като ме изкара селски тарикат попита за добавянето на неща които не влизаха в уговорката и му дадох реалната цена - 100 лева за добавяне на реклами и други дребни неща. И пак се почнаха едни дребни сметки и вече не можах да го изтрая и го блокирах в скайп - да те изкарат мошеник на дребно за 10 лева, е няма как.


Вече наистина спирам да правя услуги - излизат ти през носа.

Сметките -
200 лева, колкото да не е без хич,
25 лева за превод на темата и още 10 кинта за плъгина,
135 лева за самата тема.
Аз получих 320 лева общо.



Днес получавам ЛС че ми е пратил само 120, отидох и наистина бяха толкова за съжаление, а трябваше да +40 лева повече.
Излиза ми с номера, че сайта бил недовършен - не била махната забраната за индексиране :)cry:) и съобщение за бисквитките.
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ем, интересен проект (откъм техническа част) и услуга за човек който уважавах.
Та проблема, е че темата струва да кажем 40 долара, но след всички такси и чудесии стана много повече, макар и да му показах преди да платя снимка колко пари ми излиза самата тема.
Ест трябваше и темата да се преведе на БГ и пак тънко мина - 25 лева само, а всеки знае какъв е обема за превод...
След това се наложи и превод на плъгин, и вече колегата изпуши - почна да прави някви си негови сметки и тн. Като дори решил, че като съм му казал, че превода на темата включва и админ панела и той решил, че целия панел ще е на бг.
Е той си е, но менютата на някой плъгин не са.
С 2 думи ме изкара, че съм гледал да го излъжа с парите.
След като ме изкара селски тарикат попита за добавянето на неща които не влизаха в уговорката и му дадох реалната цена - 100 лева за добавяне на реклами и други дребни неща. И пак се почнаха едни дребни сметки и вече не можах да го изтрая и го блокирах в скайп - да те изкарат мошеник на дребно за 10 лева, е няма как.


Вече наистина спирам да правя услуги - излизат ти през носа.

Сметките -
200 лева, колкото да не е без хич,
25 лева за превод на темата и още 10 кинта за плъгина,
135 лева за самата тема.
Аз получих 320 лева общо.



Днес получавам ЛС че ми е пратил само 120, отидох и наистина бяха толкова за съжаление, а трябваше да +40 лева повече.
Излиза ми с номера, че сайта бил недовършен - не била махната забраната за индексиране :)cry:) и съобщение за бисквитките.

Пак забрави за фактурата
много си нежен тука-не заповядваш не обиждаш и т.н.
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ем, интересен проект (откъм техническа част) и услуга за човек който уважавах.
Та проблема, е че темата струва да кажем 40 долара, но след всички такси и чудесии стана много повече, макар и да му показах преди да платя снимка колко пари ми излиза самата тема.
Ест трябваше и темата да се преведе на БГ и пак тънко мина - 25 лева само, а всеки знае какъв е обема за превод...
След това се наложи и превод на плъгин, и вече колегата изпуши - почна да прави някви си негови сметки и тн. Като дори решил, че като съм му казал, че превода на темата включва и админ панела и той решил, че целия панел ще е на бг.
Е той си е, но менютата на някой плъгин не са.
С 2 думи ме изкара, че съм гледал да го излъжа с парите.
След като ме изкара селски тарикат попита за добавянето на неща които не влизаха в уговорката и му дадох реалната цена - 100 лева за добавяне на реклами и други дребни неща. И пак се почнаха едни дребни сметки и вече не можах да го изтрая и го блокирах в скайп - да те изкарат мошеник на дребно за 10 лева, е няма как.


Вече наистина спирам да правя услуги - излизат ти през носа.

Сметките -
200 лева, колкото да не е без хич,
25 лева за превод на темата и още 10 кинта за плъгина,
135 лева за самата тема.
Аз получих 320 лева общо.



Днес получавам ЛС че ми е пратил само 120, отидох и наистина бяха толкова за съжаление, а трябваше да +40 лева повече.
Излиза ми с номера, че сайта бил недовършен - не била махната забраната за индексиране :)cry:) и съобщение за бисквитките.

Да внеса една поправка - 10-те лева за превод на плъгина не ги слагам в цената защото не съм му предал файла, това аз ще си го платя.
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата ако Блинки поиска ще му я изпратя.


Блинки не ти е дал пари за тази тема нали
По същата логика чакай 40 кинта от дядо коледа
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Блинки не ти е дал пари за тази тема нали
По същата логика чакай 40 кинта от дядо коледа

Ако ти дам фактурата ще си платиш ли и да приключваме цирка?
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да внеса една поправка - 10-те лева за превод на плъгина не ги слагам в цената защото не съм му предал файла, това аз ще си го платя.



ти сам се отказа вчера да довършваш
и ме блокира в скайп
казваш че още вчера си изтрил данните за достъп и няма как да довършиш едно просто нещо
и след като сам не искаш да свършиш малкото останали неща-значи сам се отказваш от част от възнаграждението
ако бях авантаджия и некоректен днес нямаше да пратя 120 лв след като ми е заявено да се спасявам както мога
ама явно аз съм простия че не мога да знам как са похарчени пари дадени от мене и за какво трябва още да плащам
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако ти дам фактурата ще си платиш ли и да приключваме цирка?


Ти ми поставяш условия да видя как са похарчени пари които съм дал?
Ти нагъл ли си или друго?
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти ми поставяш условия да видя как са похарчени пари които съм дал?
Ти нагъл ли си или друго?

Защо не си купи сам темата? Пак питам ще свърши ли цирка?
Даже и теамвю ти пусна да видиш.
 
От: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Защо не си купи сам темата? Пак питам ще свърши ли цирка?
Даже и теамвю ти пусна да видиш.


дали ми е било проблем да я купя след като си платих хоста веднага

не този който имам а още един хост
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Изпратих фактурата, но колегата отсече, че е манипулирана. Предложих да погледне през теам вю-то и отказа.
Мисля, че аз съм си казал каквото имам да се казвам.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе пичове, голям проблем стана за 40 лв.
@uphero, стар потребител си с добра репутация, толкова ли е трудно да му препратиш мейла от paypal за платената тема, за да се убеди, че е платена, а не нулната. Три страници в темата направихте с това: "Искам си фактурата! Няма да ти я дам":).
Пращай му я, да я види, и да се приключва.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Изпратих фактурата, но колегата отсече, че е манипулирана. Предложих да погледне през теам вю-то и отказа.
Мисля, че аз съм си казал каквото имам да се казвам.



ще те цитирам-ТИ ЗАКЪСНЯ УЖАСНО ЗАКЪСНЯ
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе пичове, голям проблем стана за 40 лв.
@uphero, стар потребител си с добра репутация, толкова ли е трудно да му препратиш мейла от paypal за платената тема, за да се убеди, че е платена, а не нулната. Три страници в темата направихте с това: "Искам си фактурата! Няма да ти я дам":).
Пращай му я, да я види, и да се приключва.

Проблема не беше фактурата затова. Обвини ме за съвсем други неща.
И накрая се хвана за фактурата като последно, пратил съм му я вече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Абе пичове, голям проблем стана за 40 лв.
@uphero, стар потребител си с добра репутация, толкова ли е трудно да му препратиш мейла от paypal за платената тема, за да се убеди, че е платена, а не нулната. Три страници в темата направихте с това: "Искам си фактурата! Няма да ти я дам":).
Пращай му я, да я види, и да се приключва.

Всички имате претенции че това е форум за взаимопомощ.

А постоянно делите на стари и нови потребители и винаги новия е виновен.
И ми говорите и пишете едно снизходително,едва ли не трябва да ви целувам подметките на обувките.
Няма да стане
ще ме прави на маймуна. Не си познал Иво.

Пожелавам ти успех в работата и все още моето мнение е че когато искаш работиш много бързо и много качествено, но ти куца отношението с хората.Оправи го и цена няма да имаш.Отново успех.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Голям предприемачески скандал за 40 лева..... иначе ако верно си го блокирал в скайп и след това си искаш парите си е срам...... та ти сам си прекратил комуникацията с клиента си.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Голям предприемачески скандал за 40 лева..... иначе ако верно си го блокирал в скайп и след това си искаш парите си е срам...... та ти сам си прекратил комуникацията с клиента си.

Бяхме се разбрали да ми заплати вече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Голям предприемачески скандал за 40 лева..... иначе ако верно си го блокирал в скайп и след това си искаш парите си е срам...... та ти сам си прекратил комуникацията с клиента си.

И въпреки че ме блокира в скайп аз отидох и чинно му преведох пари,120 вместо 160 кинта.
И веднага прописа по скайп- колко е евтин живота в бг,за 40 кинта станах медийна звезда
още малко ще стигна и 200 мнения да купя някоя фейсбук страница
 

Горе