Спорът @uphero / @bamzo

От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, пуснете, за да приключи цирка за тия "многото" пари. Лично аз ще напиша една тема другата седмица за ниските пари и какви клиенти идват с тях. ;) Защото труда преди всичко трябва да се цени и да се цени на едни нормални нива. Може ли тела да ти струва повечв от сайта?

Да, трий всичко заедно с бъмзито.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А кога са взети?



Не знам кога си ги взел.Това си го знаеш ти
но като имаш номер на превод нали се сещаш че веднага проверяваш има ли превод или не
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

БОК каза да ме трият.
Слушайте го бе хора,поне не е наредил да спра с дишането.

Сори за оффтопика, но кой е БОК?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Сори за оффтопика, но кой е БОК?


Цената е определена от Иво.Не съм правил и пазарлък.Но няма да плащам за недовършена работа,няма да се моля за файловете на темата-ще си купя нова и ще се прави наново сайта.

Аз съм истината и живота ,Аз съм Бок си повтаряше в присъница Иво.Вие другите нямате право.Вие сте цигани и измекяри.Аз съм БОК.........
Да го питам БОКА ,мога ли да дишам,аз малко дишам,скромно дишам-едва едва се усещам.

Поздрави и повече безплатни теми да си подсигуряваш,няма значение как важното е да са много.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От цялата тарапана на преден план излизат два извода за форума: Пълна липса на обективност, включително Блинки с неговото ъпченценцненцненце. Съди се по популярността на всеки опонент, а не по неговите аргументи и изнесените факти.
Единствено фифи погледна на ситуацията безпристрастно, ама глас в пустиня..
Вторият извод: един човек, който си прави сметка на парите и иска услуга срещу своето заплащане е измекяр, въпреки, че след като е блокиран отива и превежда парите, а другият, който не предоставя цялата услуга, позволява си да блокира клиента в скайп при искане на фактура и прави драми с искане за бан за 40 лева не е измекяр. Как става това?

Питам просто...
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Катя интригата ли търсиш а?
Айде не се почваме.

Ти нещо май се заяждаш с мен ми се струва? Въпроса ми не е насочен към теб, а към Bamzo БоК = БоГ или е съкращение някакво? Доколкото си спомням темата е обща и всеки има право да пише в нея. Ако обичаш не ме занимавай повече със себе си. Не искам да комуникирам с хора, неспособни да отговарят нормално на дадени въпроси. Натоварващо е и излишна загуба на време. Ще те помоля да ми я спестиш. Благодаря предварително.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, пуснете, за да приключи цирка за тия "многото" пари. Лично аз ще напиша една тема другата седмица за ниските пари и какви клиенти идват с тях. ;) Защото труда преди всичко трябва да се цени и да се цени на едни нормални нива. Може ли тела да ти струва повечв от сайта?
Червено.

А кога са взети?
Червено.

Не знам кога си ги взел.Това си го знаеш ти
но като имаш номер на превод нали се сещаш че веднага проверяваш има ли превод или не

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

Предстои червено.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Bamzo, вече спамиш (както и аз).

Нека спрем.
Да спрем и да направим извод.
Аз не съм му доплатил за недовършена работа 40 кинта.
Той краде тема за 134 лв.
Ако нямате калкулатори вземете си по едно сметало и да видим баланса. 94 кинта.
А и не се знае дали пари за темата е взел само от мене или я е платил още някой наивник,не се знае и колко сайта още ще се направят с нея и колко пъти ще се препродаде.Няма гаранция че ше получавам ъпдейтите.
Нишата в която е сайта е може би най-конкурентната .Знаете как е конкуренцията в бг- плюнки,слюнки т.н.
Така или иначе сайта ще го правя наново(вече имам уговорка).Сега какво правим с тея 90 кинта които има да ми дава?Като не дава файлове и нямам гаранция за това колко копия ще има с тая тема,а и иска да си я задържи не е ли редно да си плати дълга от 90 кинта.
Пари за хоста който беше платен по негово настояване няма да ги искам,а може би трябва?
Помогнете да се реши тази дилема.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да спрем и да направим извод.
Аз не съм му доплатил за недовършена работа 40 кинта.
Той краде тема за 134 лв.
Ако нямате калкулатори вземете си по едно сметало и да видим баланса. 94 кинта.
А и не се знае дали пари за темата е взел само от мене или я е платил още някой наивник,не се знае и колко сайта още ще се направят с нея и колко пъти ще се препродаде.Няма гаранция че ше получавам ъпдейтите.
Нишата в която е сайта е може би най-конкурентната .Знаете как е конкуренцията в бг- плюнки,слюнки т.н.
Така или иначе сайта ще го правя наново(вече имам уговорка).Сега какво правим с тея 90 кинта които има да ми дава?Като не дава файлове и нямам гаранция за това колко копия ще има с тая тема,а и иска да си я задържи не е ли редно да си плати дълга от 90 кинта.
Пари за хоста който беше платен по негово настояване няма да ги искам,а може би трябва?
Помогнете да се реши тази дилема.

Аз имах предвид да спрем спама и излишните коментари. Моето мнение го споделих по вашия въпрос оттам нататък, вие и останалите си преценяйте кой е виновен, как да се действа и т.н.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Банко излагаш се много като ги търпиш такива. Малко по-твърдо трябва.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Банко излагаш се много като ги търпиш такива. Малко по-твърдо трябва.

@uphero, стига рева като ущипана девойка към админите. Не само bamzo, и двамата сте за Бан.

Нека при такива случаи админите да не проявяват лични симпатии към "стари потребители" с много мнения(специално на uphero мненията са натрупани с коментари и заяждания почти във всяка тема. Може да се провери дали в темите от последните година, месец или ден, дали има 1 или поне 2 теми в които не се е намесил(компетентно или не, в повечето случаи със заяждания спрямо потребителите). Това че е "Hustla" с 5800 и няколко мнения дава ли такива привилегии?
@uphero, След като bamzo си е платил за лицензирана тема, защо не му я предаваш? Защо го блокираш в скайп преди да сте приключили сделката? А дори и след това може пак да те потърси за друга платена услуга.

Хайде, мацайте червеното, но това е истината!!!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@uphero, стига рева като ущипана девойка към админите. Не само bamzo, и двамата сте за Бан.

Нека при такива случаи админите да не проявяват лични симпатии към "стари потребители" с много мнения(специално на uphero мненията са натрупани с коментари и заяждания почти във всяка тема. Може да се провери дали в темите от последните година, месец или ден, дали има 1 или поне 2 теми в които не се е намесил(компетентно или не, в повечето случаи със заяждания спрямо потребителите). Това че е "Hustla" с 5800 и няколко мнения дава ли такива привилегии?
@uphero, След като bamzo си е платил за лицензирана тема, защо не му я предаваш? Защо го блокираш в скайп преди да сте приключили сделката? А дори и след това може пак да те потърси за друга платена услуга.

Хайде, мацайте червеното, но това е истината!!!

Това което питаш 10 пъти го обясних вече.
Виж ми първия пост от сагата и ще разбереш дали я е платил или не.
Четете бе мааму стара, 100 пъти писах защо и кога съм го блокирал - сайта беше предаден и одобрен. Съответно и парите уговорени. Защо да не го блокирам? Опазил ме господ от такива клиенти, дето им показваш и казваш как да проверяват дадено нещо, ама те йок ти ме лъжеш с 5 лева... Пича си измисли неща от него си, които не влизаха в уговорката и реши да не ми плати цялата сума, така, че спора за темата дали я е платил е безмислен.
Айде със здраве.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това което питаш 10 пъти го обясних вече.
Виж ми първия пост от сагата и ще разбереш дали я е платил или не.
Четете бе мааму стара, 100 пъти писах защо и кога съм го блокирал - сайта беше предаден и одобрен. Съответно и парите уговорени. Защо да не го блокирам? Опазил ме господ от такива клиенти, дето им показваш и казваш как да проверяват дадено нещо, ама те йок ти ме лъжеш с 5 лева... Пича си измисли неща от него си, които не влизаха в уговорката и реши да не ми плати цялата сума, така, че спора за темата дали я е платил е безмислен.
Айде със здраве.


Ама как си ги пишеш и си вярваш даже.
До преди няколко часа не бях доплатил работата,сега не съм платил темата.Кое от двете или и двете.
 
Re: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това което питаш 10 пъти го обясних вече.
Виж ми първия пост от сагата и ще разбереш дали я е платил или не.
Четете бе мааму стара, 100 пъти писах защо и кога съм го блокирал - сайта беше предаден и одобрен. Съответно и парите уговорени. Защо да не го блокирам? Опазил ме господ от такива клиенти, дето им показваш и казваш как да проверяват дадено нещо, ама те йок ти ме лъжеш с 5 лева... Пича си измисли неща от него си, които не влизаха в уговорката и реши да не ми плати цялата сума, така, че спора за темата дали я е платил е безмислен.
Айде със здраве.

Сложи пълната хронология тогава. Дай линк към тоя прословут сайт. Защото след всичко изписано, аз мисля че ти си некоректния в случая.
 

Горе